320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mahavisatud raha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Lasin meie ühel digi-tv teenusepakkujal endale paketi maha müüa. Kõik oli kena ja on siiani, kuid põhipaketile kõrvale võetud lisakanalite signaali kvaliteet oli nii kehv, et vaadata ei kannatanud. Kuna lähtusin, et teenusepakkuja võiks selle probleemi kõrvaldada ja kaugelt nad seda teha ei suutnud ja pakkusid abivalmilt välja ajad millal tehnik saaks koju tulla, ei hakanud pikemalt mõtlema ning leppisin tehniku aja kokku. Tehnik tuli, oli tubli, leidis et telekat ja digiboksi ühendav kaabel pole piisava varjestusega ning esitas 7 eurose arve. Ütleme nii, et 7 eurot pole mulle küll tappev raha aga tigedaks tegi küll. Oleks ma teadnud, et see väljakutse midagi maksab, oleksin ise natuke põhjalikumalt asjale otsa vaadanud ja üpris tõenäoliselt ka vea leidnud. Igal juhul oli tegemist väga edukalt müüdud teenusega, mille tasuline olemine "unustati" kaks korda mainida - üks kord e-maili teel digiboxi reseti soovitades ja teine kord telefonitsi. Tõenäoliselt on see teenuse hind küll hinnakirjas olemas aga no kuulge - mingit teenust pakkudes peaks siiski ka selle hinda mainima, eriti kui on tegemist enda teenuse probleemide lahendamisega.
    Ohh.. see oleks vist sinna teenuse kirjumise teemasse paremini sobinud.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Ja muidugi mainiks ka : 100 fucking miljonit !!!
      Algselt postitas Debs Vaata postitust
      91Miljonit
      esiteks ilma ühikuteta on need arvud mõttetud.
      on päris mitu riiki mille valuutat miljoni ühiku väärtuses on taskurahaks vahetatud

      aga kas selle 100 miljoni väljakarjuja teab näiteks kui suur on madridi reali aastatulu? kui suure osa see 100 miljonit sellest võiks moodustada? kõik asjad on ju mingis kontekstis, me kõik saime teada et konkreetse hüüdja meelest on see mingi tajumatult (?) ilmatusuur raha aga reaalses majanduslikus mõttes, ettevõtte seisukohalt?
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas chac Vaata postitust
        esiteks ilma ühikuteta on need arvud mõttetud.
        on päris mitu riiki mille valuutat miljoni ühiku väärtuses on taskurahaks vahetatud

        aga kas selle 100 miljoni väljakarjuja teab näiteks kui suur on madridi reali aastatulu? kui suure osa see 100 miljonit sellest võiks moodustada? kõik asjad on ju mingis kontekstis, me kõik saime teada et konkreetse hüüdja meelest on see mingi tajumatult (?) ilmatusuur raha aga reaalses majanduslikus mõttes, ettevõtte seisukohalt?
        Reali aastatulu u 525 miljonit eurot. Üks viiendik üleminekuks, teine 100 miljonit palgaks.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Reali aastatulu u 525 miljonit eurot. Üks viiendik üleminekuks, teine 100 miljonit palgaks.
          Bale saab kogu palga avansina kätte?

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Bale saab kogu palga avansina kätte?
            Ah, mis sa norid, saad aru küll. Oli vist viieaastane leping? Pole ju see teema siin.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Käisin kunagi remonditöökojas autoga salapärast käivitusprobleemi lahendamas. Peale 2 nädala pikkust hoovi peal seismist võeti auto ette ja konstanteeriti, " meie küll ei tea mis viga on, pane lihtsalt rohkem bentsu." Küsiti küll ainult 10 eurot, kuid täiesti mahavisatud rahaks/ajaks osutus see umbes nädala pärast, kui masin taas parklasse jäi.
              Kuu jagu hiljem lahendas probleemi elektrik umbes 7 korda suurema raha eest. Moraal : Nurgatagused sõbra sõbra hea tuttava autoremondid on tihti raha ja aja raiskamised.
              Ostsin 525tdsi, 500 km oli kõik ok, siis ei hakanud soojast peast käivituma. Käiasin esimese starteri läbi, ostsin teise starteri mis kestis kolm käivitust, lasin esimese uuesti ära taastada, ning nagu enam vähem käivitus. Paagisisene kütusepump ei andnud normaalselt peale, ostsin paagisisese pumba, kant jätkus. Läks taastatud starter jälle putsi. Tulemus, hoopis kõrgsurvepump tegi viimaseid urinaid, starterisse läinud juhtmed olid katki mis põletasid starterit läbi ning kõrgsurvepump maksis enam vähem auto hinna. Õnneks üks loll venelane ostis ära.

              See oli mu esimene ja viimane diiselauto.

              Kommentaar


                #37
                Kõik algas sellest et ostsid 525tds-i mille tüüpviga on kõrgsurvepump. Kõiki diisleid ei tasu selle õnnetukese pärast mutta tampida. Mõtleva olendina oleksid teinud eeltööd ja vältinud seda mudelit suure kaarega.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Kõik algas sellest et ostsid 525tds-i mille tüüpviga on kõrgsurvepump. Kõiki diisleid ei tasu selle õnnetukese pärast mutta tampida. Mõtleva olendina oleksid teinud eeltööd ja vältinud seda mudelit suure kaarega.
                  +1. Endal Audi, 1.9TDI mootoriga ja tahaks öelda, et väga kaua on vastu pidanud. Väga korralik mootor, üks parimaid ütleks.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                    +1. Endal Audi, 1.9TDI mootoriga ja tahaks öelda, et väga kaua on vastu pidanud. Väga korralik mootor, üks parimaid ütleks.
                    OT, aga kinnitan. Omasin sama mootoriga (66 kw) Audi 80-t ca 5 aastat. Kui sel kevadel ära müüsin, siis oli kellal 410k km. Kunagi Saksast toodud, seega reaalne läbisõit võis veel suurem olla. Mootoriga polnud mingeid muresid, suvel sõitis 5,5 liitriga sajale nagu nalja, talvel ca 6-6,5. Starterit küll korra vahetasin. Ära müüsin, sest käigukast hakkas õhtule minema.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Kõik algas sellest et ostsid 525tds-i mille tüüpviga on kõrgsurvepump. Kõiki diisleid ei tasu selle õnnetukese pärast mutta tampida. Mõtleva olendina oleksid teinud eeltööd ja vältinud seda mudelit suure kaarega.
                      Kahe poolene bemmi disla oli riskiost, seda ma teadsin, aga auto sai enne üle kontrollitud korralikult ja ei paistnud probleeme olevat, kõik oli timm. Diisli fänn ma ei ole, mul pole ühegi bensiinimootoriga autoga kunagi probleeme olnud (kõik ketiga BMW või mercedese marki) ning sõprade diislihädasid ei jõua ära kuulata, aga otsustasin ökopilli korra proovida seekord siis mööda valik.

                      Kommentaar


                        #41
                        Uuspõllu etendus- Miks mina?

                        Naersin terve etenduse jooksul 1 korra. Ühe naermise eest on 18 euri ilmselgelt palju makstud.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #42
                          olen vist mingine 20 euri see aasta paskade klappide peale kulutanud
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X