320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Ulme, mis toimub. Mingi karja tähelepanu näljas debiilikute pärast peab normaalne inimene hommikul telekast vaatama, kuidas idiootidele selgitatakse II klassi loodusõpetust. Tõejärgne ühiskond vms...
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      Ulme, mis toimub. Mingi karja tähelepanu näljas debiilikute pärast peab normaalne inimene hommikul telekast vaatama, kuidas idiootidele selgitatakse II klassi loodusõpetust. Tõejärgne ühiskond vms...
      Igikestev õpe.

      Kommentaar


        Vau, ma ei teadnudki, et inglismaal ka päike seniidis käib.
        Algselt postitas count Vaata postitust
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Vau, ma ei teadnudki, et inglismaal ka päike seniidis käib.
          Mitte ainult Inglismaal vaid maakera kahes erinevas punktis veel samaaegselt!

          Kommentaar


            See oleks võimalik mitte siis, kui Maa on lapik, vaid ilmselgelt peab Maa olema kauss. Või hoopis see variant, et ikkagi kera aga me elame selle kera sees. Ma muidugi ei tea kuidas päike loojuda saab.. aga las selle keegi teine välja mõelda.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              http://www.telegram.ee/nwo/2-nadala-...-katastroofist
              Selgub, et Estonia lasti põhja hoopis seepärast, et tappa 69 Rootsi politseinikku, kes omakorda teadsid tõde Olaf Palme mõrvamisest

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                http://www.telegram.ee/nwo/2-nadala-...-katastroofist
                Selgub, et Estonia lasti põhja hoopis seepärast, et tappa 69 Rootsi politseinikku, kes omakorda teadsid tõde Olaf Palme mõrvamisest
                Tema CV on ka hea. Olen Rootsi klemm ja uurin JFK mõrvamist...

                Kommentaar


                  artikli algus oli isegi huvitav, aga kui hakkasid samad põhjused korduma aina tihemini ja tihemini, siis mul tuli silme ette kohe tavaline mormooni misjonär, kellel läheb mõistus pärast u viie minutilist vestlust lukku ja ta hakkab otsast peale.
                  ehk jääb selgusetuks, kellel siin ajud ära pestud on.
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    Tartu Ülikool on Baltimaade juhtiv ülikool, kuuludes ainukesena regioonis maailma 1,2% parima sekka. TÜ maailmatasemel haridus annab eelise kogu eluks!


                    alternatiivne seisukoht
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      Hea, et siin on selline teema olemas.
                      Terroriakti Venemaal korraldas FSB või loodi soodsad tingimused FSB poolt?
                      Eesmärk karmistada seadusi, mis reguleerivad avalikke kogunemisi, tingituna üha sagenevatest protestidest Venemaal.

                      Kui reaalseks keegi sellist vandenõuteooriat peab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Hea, et siin on selline teema olemas.
                        Terroriakti Venemaal korraldas FSB või loodi soodsad tingimused FSB poolt?
                        Eesmärk karmistada seadusi, mis reguleerivad avalikke kogunemisi, tingituna üha sagenevatest protestidest Venemaal.

                        Kui reaalseks keegi sellist vandenõuteooriat peab?
                        Mina pakun parema variandi. Tegu oli tšetšeeni homode rünnakuga, mistõttu neid ka eelmine nädalavahetus vahistati. Miks ajaliselt ei klapi? Ajavööndid ongi erinevad!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mina pakun parema variandi. Tegu oli tšetšeeni homode rünnakuga, mistõttu neid ka eelmine nädalavahetus vahistati. Miks ajaliselt ei klapi? Ajavööndid ongi erinevad!
                          kellakeramise asemel keerati kellad üksteisele taha.

                          Kommentaar


                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              aga miks?
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X