320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas xxD Vaata postitust

    mina olen igasuguse sõja ja inimeste vastaste kuritegude vastane, samamoodi igasuguste poliitmängude elude hinnaga ja korruptsiooni vastane.
    ma usun et minu elu on vähe kaugem ja laiem kui jalgpalli foorum ja podcastid ja jalgpalli telegrami kanal
    miks ma peaks kedagi toetama, kes absull mind ei huvita, ei huvita see USA, ukraina, ega veremaa. minu au on truudus Eestimaale, eestlastele ja jumalale. aga sina vannud truudust Eestimaale?

    Sa oled lihtsalt selline väike sibulajunn, kes ei julge minuga normaalsesse diskussiooni laskuda, sest sul puuduvad faktid minu väidete ümber lükkamiseks ja proovid siin mingisuguse sarkastilise demagoogiaga mind kuidagi alandada, sest ma ei jaga sinuga sama narratiivi. Küsimustele käivad küsimärgid lõppu, mitte ma ei pea sinu tekstist välja lugema mingeid vihjeid sinusuguse allalastud junni kirjutistest.
    Keegi sind ei vihka, ära tee end liiga oluliseks, sa oled mittekeegi minu ja väga paljude jaoks. vbla su venekeelne sõpruskond on keegi,kellele sa oluline oled. aga enamus eestlastele ei ole vahet kas üks lasnadress vähem.
    aga siiski mida sa teed kui okupant(sinuga samas rahvuses inimesed ja samakeelne nagu su instagaram näitab) meid idast ründab? miks sellele küsimusele vastata ei julge? v pean su jalkatelegrammi küsima seda tulema?
    Ah, persse, said mind konksu otsa. Palju õnne!

    Noh, esiteks üks isiklik märkus. Õpi kirjutama. Päriselt. Ma ei tea, mis tööd sa teed, aga tänapäeval vist pea puuduvad töökohad, kus kirjutamisoskusest kasu poleks. Näiteks: mõni nädal tagasi tegelesin kolimisega. Saatsin hunnikusse kolimisfirmadesse päringud, mis hinda nad pakuvad. Arvad, et võtsin hinna järgi kõige odavama? Ei, hoopis selle, kes kirjutada ka oskas. Oli kuulnud, mis asjad on lõigud, punktid, kirjavahemärgid. Andis justkui kindluse, et too Vitali õigel päeval tsüklisse ei kuku ning leiab aadressi üles kah.

    Teine näide. Ma vahetan tööalaselt ka inimestega meile. Kui ikka mõne riigiasutuse kõrge tegelane kirjutab sama vigaselt nagu algklassiõpilane, tekib ikka päris tõsine küsimus, kas ta on üldse oma ametikohale pädev. Kui sa inimest ei näe, loob kirjaoskus esmamulje. Ja sinu stiilis kirjutamine on umbes sama nagu minna pulma Adidase dressides.

    Aga nüüd teema juurde. Sa ei suuda öelda, kes on Ukraina sõjas agressor, vaid ajad mingit ümmargust mulli poliitmängudest ja sõjavastasusest. Eks suurem osa venelasi ole ka ikka rahu poolt. Muudmoodi polekski mõeldav. Lihtsalt nende arusaam rahust on, et Ukrainast saab Venemaa provints. Nagu vist sinugi arusaam.

    Artjom Dzjuba: "Olen igasuguse sõja vastu. Sõda on hirmus. Aga samal ajal olen ka vihkamise vastu, mis võtab iga päevaga üha uusi mõõtmeid. Olen rahvuspõhise diskrimineerimise vastu."

    Soccerneti troll: "Mina olen igasuguse sõja ja inimeste vastaste kuritegude vastane, samamoodi igasuguste poliitmängude elude hinnaga ja korruptsiooni vastane."

    Leia erinevused, eks ole.

    Ja paneme siis Ivani postituse kuskilt eelmisest aastast kõrvale: "Point ei ole selles ju. Venelastes on kasvatud viha (ukrainlaste vastu eriti palju) teiste rahvuste vastu. Mõne rahvuse vastu rohkem, mõne vastu vähem. Mõnel väljendub see rohkem, mõnel vähem. Ülim rahvas, seab alati õigluse jalule. Aga peab alati dominant olema. Ja nad ei vabanenud sellest Nõuka lagunemise järel. Ja nad ei vabanegi sellest. Aga nüüd Putin and co. tõstsid selle taas üles ja võimendasid. Ja mängivad sellega. Ja neil pole tagasiteed. Nad on kogu riigi tühjaks röövinud. Kõik need miljardid, need oleks võinud selle riigi nii heaks ja nii võimsaks teha. Selle asemel on see türastunud ajudega sitt.

    Aga mitte see ei ole isegi kõige kurvem. Vaid see, et Eestis, Lätis, Saksamaal on hulk venelasi, kes pimesi usuvad seda ja jälgivad. Ma postitasin täna enda storydesse Bucha kaadrite tviite. Tulemus: 1. endine kolleeg blokeeris mu ära, ma blokeerisin ühe tüübi ära pärast seda, kui ta satus errorisse, kui ma näitasin, et ta tviidid fake news'st on skämm.​"

    Sina aga loed mingeid kummalisi nurgataguseid portaale, mis tõlgivad "uudiseid" välismaa sarnastest kummalistest nurgatagustest portaalidest. Mingil kummalisel põhjusel võtad seda kõike ka tõe pähe. Mul ausalt öeldes ei ole varasemate väljaütlemiste pinnalt usku, et Ivan kibeleks Kremli idiootide rünnaku korral nendega liituma. Sinu puhul jumal teab. Maailmavaade iseenesest täiesti sarnane: Bideni vandenõud, homod pahad, neegrid ahju. Paistad üsna lihtne värvatav olevat.

    Muide, pidevalt argumendi "aga Kaja Kallas ja Lehtme!" kasutamine ei aita sind üheski arutelus kuidagigi edasi. Need lihtsalt ei ole kuidagi teemas. Läheb täpselt samma lahtrisse Kaja Kallasega, kes tsiteeris valitsuse pressikonverentsil Martin Helmet ning ütles, et ta käitub samamoodi. Soovitan teil mõlemal järgmiseks oma lolli mula Kalle Grünthali tsitaatidega põhjendama hakata. "Kui Kalle nii teeb, võin mina ka!"

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Noh, esiteks üks isiklik märkus. Õpi kirjutama. Päriselt. Ma ei tea, mis tööd sa teed, aga tänapäeval vist pea puuduvad töökohad, kus kirjutamisoskusest kasu poleks. Näiteks: mõni nädal tagasi tegelesin kolimisega. Saatsin hunnikusse kolimisfirmadesse päringud, mis hinda nad pakuvad. Arvad, et võtsin hinna järgi kõige odavama? Ei, hoopis selle, kes kirjutada ka oskas. Oli kuulnud, mis asjad on lõigud, punktid, kirjavahemärgid. Andis justkui kindluse, et too Vitali õigel päeval tsüklisse ei kuku ning leiab aadressi üles kah.
      OT

      Pro-tip (müüjatele) - päringule vasta arvega.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Ma ei saa aru Mis püha lehm see "kes on söjas aggressor?" lause on. Et kui ûtled venemaa, siiis on köik timm? Lambiurood ütlebki sulle et venemaa on, uhkusega ütleb ja hakkab öigustama ka. YouTube kanal 1420 on täis intekaid venemaalt stiiliis "muidugi peab Ukraina natsid mättasse lööma ja Balti riigid ka, seal elavad fashistid"
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Lakmuspaber, mis aitab inimese positsiooni määrata. Lühidalt - ühiskondlik gps. Iseasi, mida saadud infoga peale hakata.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Lakmuspaber, mis aitab inimese positsiooni määrata. Lühidalt - ühiskondlik gps. Iseasi, mida saadud infoga peale hakata.
            Nojah, see basic vene venelane kellel kognitiivne dissonants nii suur, et Buchat ja kodus-koolis öpitut, et venemaa pole kunagi midagi halba teinud ära ei ühenda, need ei suudaks seda jah öelda, et venemaa agressor
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Ma ei saa aru Mis püha lehm see "kes on söjas aggressor?" lause on. Et kui ûtled venemaa, siiis on köik timm? Lambiurood ütlebki sulle et venemaa on, uhkusega ütleb ja hakkab öigustama ka. YouTube kanal 1420 on täis intekaid venemaalt stiiliis "muidugi peab Ukraina natsid mättasse lööma ja Balti riigid ka, seal elavad fashistid"
              1420 väga tõsiselt ei võtaks, pmtselt inimesed räägivad revolver kukla taga. Keegi oli 10a saanud sõjast rääkimise eest.

              Kommentaar


                Kui valesti pole kõrva jäänud, siis näiteks Levada Keskus (ainus sõltumatu uurimisasutus Venemaal) korraldab oma uuringuid paljuski telefoni teel. Kui enne täiemahulise sõja algust oli ~80% kõnedest korvisaamine, siis nüüd u 90%. Samas ei maksa aga kahelda, et üle poole sealsest ühiskonnast on vähem või rohkem impeeriumimeelsed ning suures pildis pole väga vahet, et millises regioonis sa paikned ja mis see protsent täpselt on. Muidugi riigivõimuga hea läbisaamine on seal paljudele ka ainukeseks pääseteeks, et veidi paremini ära elada.

                Kommentaar


                  mis pask see viimased 2 lk siin toimunud on? Fakt on see, et mõttetu on vaielda - keegi oma seisukohtadest enivei ei tagane, eriti internetis. Sõpradega saunaõhtul jaurata on teine asi, aga ka seal pole see väga tervislik ja kokkuvõttes kulutab lihtsalt aega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                    Levada Keskus (ainus sõltumatu uurimisasutus Venemaal)
                    Ei.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust

                      Nojah, see basic vene venelane kellel kognitiivne dissonants nii suur, et Buchat ja kodus-koolis öpitut, et venemaa pole kunagi midagi halba teinud ära ei ühenda, need ei suudaks seda jah öelda, et venemaa agressor
                      See valim on ikka tunduvalt suurem.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                        ...

                        Noh, esiteks üks isiklik märkus. Õpi kirjutama. Päriselt. Ma ei tea, mis tööd sa teed, aga tänapäeval vist pea puuduvad töökohad, kus kirjutamisoskusest kasu poleks. Näiteks: mõni nädal tagasi tegelesin kolimisega. Saatsin hunnikusse kolimisfirmadesse päringud, mis hinda nad pakuvad. Arvad, et võtsin hinna järgi kõige odavama? Ei, hoopis selle, kes kirjutada ka oskas. Oli kuulnud, mis asjad on lõigud, punktid, kirjavahemärgid. Andis justkui kindluse, et too Vitali õigel päeval tsüklisse ei kuku ning leiab aadressi üles kah.

                        Teine näide. Ma vahetan tööalaselt ka inimestega meile. Kui ikka mõne riigiasutuse kõrge tegelane kirjutab sama vigaselt nagu algklassiõpilane, tekib ikka päris tõsine küsimus, kas ta on üldse oma ametikohale pädev. Kui sa inimest ei näe, loob kirjaoskus esmamulje. Ja sinu stiilis kirjutamine on umbes sama nagu minna pulma Adidase dressides.
                        ...
                        Aamen! Täiega ajavad närvi need meili vastused, kus tulistatakse ilma tervituseta, läbiv väike täht, lause mõtted on arusaamatud ja esimesel kirjavahetusel pole all kontakte ega midagi. Järgmine level on see, et küsid kaks või mitu küsimust. Läheb sitaks aega, vastus tuleb ainult esimesele küsimusele ja kõik.
                        Selliste meilide peale mõtled küll, kes seal teiselpool on. Või on tegemist düksleksikuga.

                        Andestage mulle OT eest.

                        Kommentaar


                          Appi kuidas te kõik selle XXD konksu otsa sattusite?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust

                            1420 väga tõsiselt ei võtaks, pmtselt inimesed räägivad revolver kukla taga. Keegi oli 10a saanud sõjast rääkimise eest.
                            Kui kardad ja vastu oled, siis oledki tasa. Keegi ei sunni inimesi relv kuklas genotsiidi öigustama, ometigi seda nad teevad.
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                              Ei.
                              Ever since Vladimir Putin announced the start of a special military operation (SMO), public opinion polls in Russia have been criticized with renewed vigor. Usually, critics give the following reasons why Russian polls cannot be trusted. Some argue that in 2022, the response rate has declined sharply and people’s reluctance to participate in surveys has increased. Others say that respondents interrupt interviews as soon as the conversation turns to events in Ukraine. Some say that only supporters of the government are now participating in the polls, while opposition-minded citizens prefer to abstain. Others speak of survey list experiments, which seem to show lower support rates, and claim that these show the “real mood” of the people. Finally, the most extreme critics of polls say that polls are not relevant because they do not show what people “really think.” Let us take a look at each of these allegations in turn.


                              Pigem usaldusväärne
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Pigem usaldusväärne
                                Pigem on hea väljend. Ma olin vastu sellele lausele "(ainus sõltumatu uurimisasutus Venemaal)". Sõltumatu ei ole päris see väljend, millega ma nõustuksin. Ta on parim, mis meil seal on, aga me ei saa lõpuni kindlad olla nende tulemuste sõltumatuses.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X