320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

    Pigem on hea väljend. Ma olin vastu sellele lausele "(ainus sõltumatu uurimisasutus Venemaal)". Sõltumatu ei ole päris see väljend, millega ma nõustuksin. Ta on parim, mis meil seal on, aga me ei saa lõpuni kindlad olla nende tulemuste sõltumatuses.
    Paratamatult tuleb Venemaa asjadele mingi koefitsient juurde mõelda ja keegi ei hakka iga protsendi pügala nimel mürki võtma, aga täpsustame siis, et minu teadmiste kohaselt (ja kui veidi googeldada, siis mitte ainult minu) on tegu pea et ainsa tõsiseltvõetava mitteriikliku uurimiskeskusega (ehk siis sõltumatu kui termin), mis annab suure pildi päris kenasti edasi. See klapib ka selle parima teadmisega, mis meil Eestis on Venemaa suunal võtta, vähemalt hetkel.

    Kui ajas pole metoodika palju muutunud ja seda on tehtud pika perioodi jooksul, siis mingit infot saad sellest ikka, et kuidas midagi muutub või mitte jne. Tervikpildi jaoks ei saa see muidugi olla ainukene n-ö tööriist.

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

      Pigem on hea väljend. Ma olin vastu sellele lausele "(ainus sõltumatu uurimisasutus Venemaal)". Sõltumatu ei ole päris see väljend, millega ma nõustuksin. Ta on parim, mis meil seal on, aga me ei saa lõpuni kindlad olla nende tulemuste sõltumatuses.
      Venemaal ja sõltumatu, hea nali
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Võib-olla hakkas selle jauramise peale kedagi huvitama, et mis juttu näiteks selle keskuse üks juhtivtöötaja räägib. Tegu küll juba maikuu artikliga:
        Aleksei Levinson: Venemaa, nagu see meile paistab


        (kriitilist meelt muidugi ei maksa kunagi kaotada, isegi meil siin Eestis)

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Bideni vandenõud
          Millised bideni vandenõud?
          kas need?:
          USA vabariiklastest enamusega esindajatekoda algatab kongressi juurdluse, et selgitada välja, kas president Joe Biden on võimu kuritarvitanud.

          Already indicted on gun charges, Mr Biden now faces a second criminal case over his tax affairs.


          https://www.youtube.com/watch?v=U1X_wwBnc7U BIDENI VALED CNNi arvates
          tbc..


          Kommentaar


            Veits typerä on Eesti foorumis jahuda meie suurima liitlase liidriga seotud jamadest. Mul jumala kama - peaasi et Vene junn haisema lüüakse ja lisaks sellele on USAle kaugelt rohkem lubatud kui Venemaale. Nagu omal ajal kroonus öeldi - lõuad pidada ja edasi teenida!

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                Veits typerä on Eesti foorumis jahuda meie suurima liitlase liidriga seotud jamadest. Mul jumala kama - peaasi et Vene junn haisema lüüakse ja lisaks sellele on USAle kaugelt rohkem lubatud kui Venemaale. Nagu omal ajal kroonus öeldi - lõuad pidada ja edasi teenida!
                Mhm, et meie suurimal liitlasel on 2rilised sidemed venerastide suurima liitlasega, hiinaga.. Ega selles pole midagi kahtlast eksole.. Meie suurim liitlane, kui sa tunned bideni reziimi siis tema meid sealt kindlasti aitama ei tule, 6nneks see m2hkmekandja varsti l2heb koos pojaga vangi.

                Samamoodi pole ka selles midagi kahtlast, et kajaka perel on 2risidemed venemaaga.
                Biden ja kallaz ongi nagu kaks tilka vett keda siis vastavalt vaid delfi ja cnn? positiivselt pildis hoiavad. Usale on see kogu s6da v2ga kasulik nii militaarselt kui majanduslikult. Samamoodi ka kajakale, tapame riiklikul tasandil oma kallikese ettev6tte konkurentsi. Samamoodi tappis ka usa ELiga sanktsioonide n2ol konkurentsi, kes ostab odavalt venemaa gaasi ning myyb seda euroopasse 4 korda kallimalt kui me varem seda ostsime.
                Aga noh mida kauem vankad ukris on seda hiljem nad siia tulevad.. Muidugi eelk6ige tuleks siinsetest ivanidest ja vasjadest lahti saada, aga zeformierakonnale need venekeelsed v2ga meeldivad siin miskip2rast...
                ​​​​
                Siinsed ajakirjanikuhakatised leidsid lehtme yles v6i pohhui aitasime rahvast koorida ja siis sylitasime neile n2kku ja nyt laseme unustusse selle keissi? Miks lehtme ei saa v2lja teenitud kajastust nagu iga ekrenaut seda pidevalt saab?

                Kommentaar


                  Soccernet vasakpoolsed liberid alates 2022 veebruarist: Ukrainas pole korruptsiooni ja see suhtumine on vaid venemeelsete vandenõuteooria.

                  Ukrainlased:
                  Ukrainas hiljuti tehtud küsitlusest selgus, et väga suur hulk vastajaid (78 protsenti) peab sõja ajal korruptsiooni eest riigis vastutavaks president Volodõmõr Zelenskõid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas xxD Vaata postitust
                    Soccernet vasakpoolsed liberid alates 2022 veebruarist: Ukrainas pole korruptsiooni ja see suhtumine on vaid venemeelsete vandenõuteooria.

                    Kommentaar


                      mitte just kõige targem rahvas: meie usaldame karmen jollerit
                      karmen joller: https://twitter.com/elonmusk/status/1706676593261785178

                      Kommentaar


                        eks sa saad aru kui globaalse soojenemisega pihta oled saanud..


                        ... teadus...

                        Kommentaar




                          kas keegi lykkaks selle vandenõuteooria ka ymber palun?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas xxD Vaata postitust
                            https://objektiiv.ee/automaks-ja-jul...-riigikaitset/

                            kas keegi lykkaks selle vandenõuteooria ka ymber palun?
                            Riigis ju mingi seadus, et kõik suured maasturid lähevad vajadusel sõjaajal kaitseväes kasutusele, isegi kirjad on koju postkasti tulnud, et vajadusel võtame auto, mõnikord ka juhiga ehk sõjaaja ametikoht määratud oma auto roolis. Seega, kui neid autosi tulevikus kõvasti vähem on, siis sõjaajal pole neid kindlasti niipalju võtta, ju siis sõdivad elektriautodega . Tegelt kõige kurvem on see, et Eestis on suht uus autopark inimestel, Läitis, Leedus sõidavad suht pannidega, kui see peaks muutuma, siis on sellest kahju.

                            Kommentaar


                              Eks loll on see kes põhjendust ei leia
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ZinedineZidane Vaata postitust

                                Riigis ju mingi seadus, et kõik suured maasturid lähevad vajadusel sõjaajal kaitseväes kasutusele, isegi kirjad on koju postkasti tulnud, et vajadusel võtame auto, mõnikord ka juhiga ehk sõjaaja ametikoht määratud oma auto roolis. Seega, kui neid autosi tulevikus kõvasti vähem on, siis sõjaajal pole neid kindlasti niipalju võtta, ju siis sõdivad elektriautodega . Tegelt kõige kurvem on see, et Eestis on suht uus autopark inimestel, Läitis, Leedus sõidavad suht pannidega, kui see peaks muutuma, siis on sellest kahju.
                                Ehk siis zeformierakond nõrgestab teadlikult meie kaitsevõimet... Jälle?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X