320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Liibüas ja Lähis-Idas? Hästi paned.
    Mina mõtlesin ikka sekkumist Ukrainasse. Ei huvita mind segased asjalood kasvõi USA sekkumistest Liibüas, Iraagis ja mujal pärapõrgus. Fakt on see, et Venemaa on annekteerinud 1939/40 Eesti, sõlmides selle garanteerimiseks salalepingu Hitleri endaga. Ja pärast seda, kui NSVL 1991. aastal kokku varises, alustas Venemaa koheselt sekkumist Eesti siseasjadesse, mille loogilise lõpuna astus Eesti NATOsse. Kuidas teisiti saanukski? Ehk pakud nendest sündmustest ka omapoolse versiooni?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kuule, mine ja käi ülikoolis. Õpi natuke propaganda ja rahvusvaheliste suhete kohta. Ära jaura niisama.
      Vaadates mis debiilset pläma sa USA kohta ajad ning kõike mida nad väljastavad tõe pähe võtad siis pigem jätaks nagu vahele kui see minust sinusuguse inimese teeb. Kes on tänapäeva haridussüsteemile alustalad pannud? See kui sa mingi karm ajakirjanik oled ei tee sinust kohe kindlasti kõikide asjade teadjat ning otsustajat: kas kellegi arvamus on vale või õige. Oled koguaeg muhe tüüp tundunud, kuid ära pea ennast soccerneti kõrgeima IQga inimeseks.

      Kommentaar


        Algselt postitas peters Vaata postitust
        jutt
        Jälle see jauramine Eestist. Mind huvitab kogu maailma heaolu mitte ainult Eesti inimeste.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Vaadates mis debiilset pläma sa USA kohta ajad ning kõike mida nad väljastavad tõe pähe võtad siis pigem jätaks nagu vahele kui see minust sinusuguse inimese teeb. Kes on tänapäeva haridussüsteemile alustalad pannud? See kui sa mingi karm ajakirjanik oled ei tee sinust kohe kindlasti kõikide asjade teadjat ning otsustajat: kas kellegi arvamus on vale või õige. Oled koguaeg muhe tüüp tundunud, kuid ära pea ennast soccerneti kõrgeima IQga inimeseks.
          Jah. Samamoodi peavad end kõige suuremaks vaktsiinieksperdiks inimesed, kes pole kunagi meditsiini õppinud.
          Samamoodi jauravad kõige rohkem maksupoliitikast inimesed, kes pole isegi kõige algelisemat majandusteadust õppinud.
          Ajakirjanduse ajupesust teavad ka kõige rohkem inimesed, kes peavad ajakirjanduseks delfi kommentaariumit või elu24-a.
          Nüüd siis võtad sa samamoodi mingid seisukohad rahvusvahelistest suhetest, mille kohta sa mitte midagi reaalselt õppinud pole.

          Õpi, vii end kurssi erinevate koolkondadega, mine ja esita enda vaatenurki õppejõududele, kes sellega päevast päeva tegelevad ja vaata, kas su seisukohad jäävad püsima. Häda ongi selles, et enne ülikooli peavad end kõik maailma kõige targemaks inimeseks, kõik teistsugused on kas kibestunud või kardavad midagi kaotada. Reaalselt näed seal õige pea, et olukord on natuke teine ja kõik sinu väljatoodud küsimused saavad suures plaanis vastatud.

          Ja ma polegi kõige kõrgema IQ-ga inimene, aga sinu jauramine meenutab sisuliselt vaidlust, kus 1. klassi saabub nelja-aastane, kes jaurab, et jõuluvana on olemas, kuna emme ütles ja tema usaldab oma emmet elu lõpuni. Paar klassi vanemad esialgu vaidlevad, aga siis löövad käega, et küll kunagi saab see 1. klassi õpilane vanemaks ja õpib midagi. Et palun mine ja pane enda energia õppimisse. Nii saad sa sellest enda tuleviku jaoks ka kasu, leiad normaalse ja huvipakkuva töö ning ei pea enda maailmaparendusenergiat paiskama mingi soga lugemisse ja siis foorumis jauramisse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Amos Vaata postitust
            Jälle see jauramine Eestist. Mind huvitab kogu maailma heaolu mitte ainult Eesti inimeste.
            oot-oot, kas Eesti kohta oled mu seisukohtadega nõus?

            Kommentaar


              Lähen räägin sellist juttu õppejõududega kes on lugenud ning välja õpetatud samasugust paska ajama nagu enamus meie ühiskonnas.
              See kui mul on õigus ei tähenda, et sul ei ole.
              Ja arvan, et paljud õppejõud ja geeniused ülikoolides jagavad minuga sama seisukohta lihtsalt kui nad seda välja ütleks jääksid nad oma töökohast ilma.

              Kommentaar


                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Lähen räägin sellist juttu õppejõududega kes on lugenud ning välja õpetatud samasugust paska ajama nagu enamus meie ühiskonnas.
                See kui mul on õigus ei tähenda, et sul ei ole.
                Ja arvan, et paljud õppejõud ja geeniused ülikoolides jagavad minuga sama seisukohta lihtsalt kui nad seda välja ütleks jääksid nad oma töökohast ilma.
                Sa võtad kohe sisse absoluutselt eitava seisukoha inimeste suhtes, kes on teemaga tegelenud aastaid. Seega jõudu sulle, sinu noor mõistus on tõesti totaalselt ära triigitud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Sa võtad kohe sisse absoluutselt eitava seisukoha inimeste suhtes, kes on teemaga tegelenud aastaid. Seega jõudu sulle, sinu noor mõistus on tõesti totaalselt ära triigitud.
                  Ehk ei ole noor, ehk on hoopis vanem kui sina .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                    Ehk ei ole noor, ehk on hoopis vanem kui sina .
                    Amos on kõige ehedam tattnokk. Vanust kõige enam 20 alla, vaimset vanust tublisti vähem. Võtnud omale pähe, küllap suurest erinemissoovist, et meie maailm on täielik mäda ja oleme USA valitsuse ja lääne meedia orjad. Lähis Ida terroristi pesad on lõhutud paradiis, kus küts oli tasuta ja terve aafrika oli uue kuldajastu lävel. Kogu maailmapilt on keeratud jõhkrasse kõverpeeglisse, igalpool varjab end valitsuse vandenõu ja Putin on takkapihta rahumissioonil Ida Ukrainas.
                    Andis isa ikka raamatu inimesele, kindel, et see Lenin isiklikult ei olnud?
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Lähis Ida terroristi pesad on lõhutud paradiis, kus küts oli tasuta ja terve aafrika oli uue kuldajastu lävel.
                      Inimesed, kes on Afganistaanis "aega teeninud" rääkisid kunagi, et kui "suurpuhastus" oli ära tehtud oli riik täitsa normaalne koht. Naised kandsid seelikuid ja asju, tahtsid ka euroopalikku-ameerikalikku lähenemist riigis, aga siis kui Taliban üle võttis läks sealt maalt kõik alla mäge. aastad siis 80ndate lõpp 90 algus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                        Inimesed, kes on Afganistaanis "aega teeninud" rääkisid kunagi, et kui "suurpuhastus" oli ära tehtud oli riik täitsa normaalne koht. Naised kandsid seelikuid ja asju, tahtsid ka euroopalikku-ameerikalikku lähenemist riigis, aga siis kui Taliban üle võttis läks sealt maalt kõik alla mäge. aastad siis 80ndate lõpp 90 algus.
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Amos on kõige ehedam tattnokk. Vanust kõige enam 20 alla, vaimset vanust tublisti vähem. Võtnud omale pähe, küllap suurest erinemissoovist, et meie maailm on täielik mäda ja oleme USA valitsuse ja lääne meedia orjad. Lähis Ida terroristi pesad on lõhutud paradiis, kus küts oli tasuta ja terve aafrika oli uue kuldajastu lävel. Kogu maailmapilt on keeratud jõhkrasse kõverpeeglisse, igalpool varjab end valitsuse vandenõu ja Putin on takkapihta rahumissioonil Ida Ukrainas.
                          Andis isa ikka raamatu inimesele, kindel, et see Lenin isiklikult ei olnud?
                          Sa räägid, et ma olen tattnokk ja siis lähed ühest äärmusest teise oma näidetega. Sa oled veel hullem kui mina. Su jutt tundub ka mulle debiilne vahepeal, kuid ma ei too seda välja eraldi, oskan enda teada jätta mitte hiirotseda klaviatuuri taga.

                          P.S. Olengi tattnokk. Ka 25-27 aastane isik on veel hiline tatikas mitte karm elu- ja peremees.

                          Mõnuagent - ära tule mulle rääkima "eitavast seisukohast"...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Sa räägid, et ma olen tattnokk ja siis lähed ühest äärmusest teise oma näidetega. Sa oled veel hullem kui mina. Su jutt tundub ka mulle debiilne vahepeal, kuid ma ei too seda välja eraldi, oskan enda teada jätta mitte hiirotseda klaviatuuri taga.

                            P.S. Olengi tattnokk. Ka 25-27 aastane isik on veel hiline tatikas mitte karm elu- ja peremees.

                            Mõnuagent - ära tule mulle rääkima "eitavast seisukohast"...
                            Sa pole ikka veel avaldanud oma seisukohta Eesti taasiseseisvumise ja hilisema Vene sekkumise meie siseasjadesse kohta. Kui ütled, et need on erinevad teemad Ukrainast, siis palun seleta miks peaks me usaldama riigi kontrollitud meediat, mis meie enda kohta on täielikku jama ajanud?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Sa räägid, et ma olen tattnokk ja siis lähed ühest äärmusest teise oma näidetega. Sa oled veel hullem kui mina. Su jutt tundub ka mulle debiilne vahepeal, kuid ma ei too seda välja eraldi, oskan enda teada jätta mitte hiirotseda klaviatuuri taga.

                              P.S. Olengi tattnokk. Ka 25-27 aastane isik on veel hiline tatikas mitte karm elu- ja peremees.

                              Mõnuagent - ära tule mulle rääkima "eitavast seisukohast"...
                              Kuule, kui maailmas on nii suur vandenõu ja üleüldse, siis kuidas küll sina nii võimsaks tegelaseks said, et just sina selle vandenõu lahti hammustad?

                              Kommentaar


                                Tra kõik te usu, võltsriiete ja muud pasatootjad, suudelge mu karvast perset.
                                On ainult üks tõde, minu. Ülejäänud võivad p****e käia. Ja minu tõde ütleb, et tegelikult ei tea mitte keegi mitte sittagi. KÕIK on puhas spekulatsioon.
                                Käib mingi munninäitus- kes on targim, ilusaim, kogenuim jne. Kulutage oma energia millegile muule.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X