320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Kuidas nad tulla saavad kui nad juba siin on. Ajad jura siis püsi ise ka kursis mida sa juba kirjutanud eelnevalt oled.
    Pohhui, võta kõike sõna-sõnalt. Kui sul hallollusega midagi viga ei ole siis saad aru küll mida ma mõtlesin. Nad saavad *OLLA ja päästa meid. Oled rahul????????????

    Kommentaar


      Ehk siis ameeriklased saadavad rohelised mehikesed kes korraldavad diversiooniakte, süüdistavad selles venemaad, saadavad oma väed siia ja ründavad venemaad?

      Kommentaar


        Kui sa nii ütled.
        Mina pole seda väitnud.

        Kommentaar


          Amos. Miks see kogu teema sind niivõrd palju erutab? Kas sel tõesti on mingit vahet mida mina, sina või Matti Meikäläinen arvame USA-st ja Putinist? Mida sa nende arvamustega peale hakkad? Kuidas need teadmised sinu elu tegelikkuses mõjutavad?
          Oletame, et zelee ja mõnnar hakkavad samamoodi mõtlema nagu sina. Mida see suuremas pildis muudaks?

          Kommentaar


            Mulle pakub rahulolu asjade uurimine ning ise natukenegi mõtlemine mitte teiste jutule pimesilmi kaasa noogutamine. Juurde annaks see mõttekaaslasi.
            Ning mind erutab see teema kõvasti vähem kui teisi siin. Mul pole mingit probleemi kellegagi. Teistel on probleem minu ja mu väidetega muidu nad ei kaagutaks siin ju mulle vastu koguaeg?
            Kui see teema kedagi ei koti ning see kedagi ei huvita siis mida mu**i nad mulle vastu vaidlevad? Proovivad mind päästa teadmatusest?
            Mida see neile annab kui ma mõtlen nende moodi?

            Kommentaar


              See, et USA lubab selliseid arutelusid avaldada näitab nende demokraatiat.

              Venemaa demokraatiat võib näha erinevates propagandasaadetes, kus aetakse kõik ukraina kaela ja teisitiarvaja, kui ta stuudiosse vahel eksikombel satub, siis ei saa ta lihtsalt seal midagi rääkida, võetakse lihtsalt sõna ära. Olen sellist käitumist korduvalt näinud.

              Näiteks viimati väideti, et kõik Ukraina purustustööd on just ukride tehtud, kaasa arvatud Debaltsevo purustamine, kus nad ise katlas olid. Separatistide relvad on kõik ukridelt võitluse käigus saadud jne.

              Kommentaar


                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Mulle pakub rahulolu asjade uurimine ning ise natukenegi mõtlemine mitte teiste jutule pimesilmi kaasa noogutamine. Juurde annaks see mõttekaaslasi.
                Ning mind erutab see teema kõvasti vähem kui teisi siin. Mul pole mingit probleemi kellegagi. Teistel on probleem minu ja mu väidetega muidu nad ei kaagutaks siin ju mulle vastu koguaeg?
                Kui see teema kedagi ei koti ning see kedagi ei huvita siis mida mu**i nad mulle vastu vaidlevad? Proovivad mind päästa teadmatusest?
                Mida see neile annab kui ma mõtlen nende moodi?
                Ok, miks mind sinu jaur häirib. Sinu argumente ja teemaarendusi on väga tugevalt rahastanud vene propagandamasin. Ehk on võetud mingid segi keeranud akadeemikud ja andnud neile pidevalt sõna. Ehk tehakse ekspertideks mingid inimesed, kellel on ainult üks agenda - süüdistada kõiges lääneriike ja luua asjaga vähekursis olevatele inimesele narratiiv kõikjal valitsevast vandenõust. Loe näiteks intervjuud ühe RT-st lahkunud inimesega, kes andis üsna reaalse pildi sealsetest allikavalikutest.
                See tegevus tekitab üha rohkem inimestes arvamust, et riik on midagi, mida ei saa usaldada ja kui näiteks Venemaa kedagi ründab, siis tulevad mingisugused inimesed, kes arvavad, et kõik on tegelikult nii nagu ütleb RT, kuna "meie meedia, riik, valitsus ja kõikkõik nagunii valetavad". Sellisel juhul on demokraatlikus ühiskonnas raske kasvõi vastupanu osutada, sest kui autoritaarne riik saab viia sõja lõpuni, siis demokraatlikus riigis vahetuvad valitsused ja sõja lõpuniviimine sõltub otseselt valimistulemustest. Kui on kriitiline osa inimesi, kes ei usu mitte mdiagi enda riigi poolt, siis on nad mõjutatavad vastaspoole propagandast. Sinusugune inimene levitab sellist arusaama ja ehkki sa võid ise arvata, et sa ajad mingit õiget asja, siis tegelikult on kaks varianti:
                a. sa oled kasulik idioot, kes on kogu sellise läänemaailm on paha narratiivi alla neelanud ja levitad seda tõesti uskudes.
                või
                b. sa oled pahatahtlik inimene, kes teeb seda mingi agendaga.

                Ehk kui sa pead USA ja Lääne-Euroopa kultuuri niivõrd halvaks, et mingi Venemaal täielikult ühe ringkonna suvast lähtuv elu, Hiina majanduslikult tõhus - tavaelus kohutav igapäevaelu või mingi Islami radikaalide õitsva sariaadikuulutus kena tundub, siis palju õnne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Isa antud raamatu põhjal.
                  Kül seal raamatus on ikka palju kirjas.

                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Huvitav, et mõned inimesed keelduvad ajaloost õppimast, kategooriliselt. Orjamentaliteet. No kas vene impeeriumi ees koogutamine ja Putini reziimile pugemine, verbaalsel tasandil siis antud juhul, ei olegi just selline mentaliteet? Ida isanda ees küüru selga tõmbamine ja nato siunamine, kõlab küll nagu annus ehtsat orjameelsust, vahe vaid ilmakaares.
                  Eks enda särk on ihule ikka kõige lähemal ju. Maailma mastaabis ei ole see ka tähtis kas sina amos õhtul ukse lukustad või mitte, sind on ju mingi essune üks. Aga ma arvan ,et magad öösel paremini, kui oled teinud midagi, et hommikul ikka terve nahaga ärgata.
                  Tänapäeva meedia/interneti värk.
                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Mulle pakub rahulolu asjade uurimine ning ise natukenegi mõtlemine mitte teiste jutule pimesilmi kaasa noogutamine. Juurde annaks see mõttekaaslasi.
                  Ning mind erutab see teema kõvasti vähem kui teisi siin. Mul pole mingit probleemi kellegagi. Teistel on probleem minu ja mu väidetega muidu nad ei kaagutaks siin ju mulle vastu koguaeg?
                  Kui see teema kedagi ei koti ning see kedagi ei huvita siis mida mu**i nad mulle vastu vaidlevad? Proovivad mind päästa teadmatusest?
                  Mida see neile annab kui ma mõtlen nende moodi?
                  Üleüldiselt võiksid multi-quotet kasutada, igale postile pole vaja eraldi vastata
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Ja, Amos, kui sa nii väga saad rahulolu millegi uurimisest, siis mine ülikooli ja õpi midagi. Saad natuke ka enda seisukohtadele kriitilist analüüsi ja teooriat taha, mitte ei kiida sulle perssekukkunud kanepiajud kõike takka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ja, Amos, kui sa nii väga saad rahulolu millegi uurimisest, siis mine ülikooli ja õpi midagi. Saad natuke ka enda seisukohtadele kriitilist analüüsi ja teooriat taha, mitte ei kiida sulle perssekukkunud kanepiajud kõike takka.
                      Tal on RT-s palju soojem ja mugavam koht ootamas.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ja, Amos, kui sa nii väga saad rahulolu millegi uurimisest, siis mine ülikooli ja õpi midagi. Saad natuke ka enda seisukohtadele kriitilist analüüsi ja teooriat taha, mitte ei kiida sulle perssekukkunud kanepiajud kõike takka.
                        Ei saa minna. Ülikoolis õpetatakse sama USA poolt ette kirjutatud ja läänt ülistavat materjali. Parem on lugeda isa raamatut ja üksi popsutada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ok, miks mind sinu jaur häirib. Sinu argumente ja teemaarendusi on väga tugevalt rahastanud vene propagandamasin. Ehk on võetud mingid segi keeranud akadeemikud ja andnud neile pidevalt sõna. Ehk tehakse ekspertideks mingid inimesed, kellel on ainult üks agenda - süüdistada kõiges lääneriike ja luua asjaga vähekursis olevatele inimesele narratiiv kõikjal valitsevast vandenõust. Loe näiteks intervjuud ühe RT-st lahkunud inimesega, kes andis üsna reaalse pildi sealsetest allikavalikutest.
                          See tegevus tekitab üha rohkem inimestes arvamust, et riik on midagi, mida ei saa usaldada ja kui näiteks Venemaa kedagi ründab, siis tulevad mingisugused inimesed, kes arvavad, et kõik on tegelikult nii nagu ütleb RT, kuna "meie meedia, riik, valitsus ja kõikkõik nagunii valetavad". Sellisel juhul on demokraatlikus ühiskonnas raske kasvõi vastupanu osutada, sest kui autoritaarne riik saab viia sõja lõpuni, siis demokraatlikus riigis vahetuvad valitsused ja sõja lõpuniviimine sõltub otseselt valimistulemustest. Kui on kriitiline osa inimesi, kes ei usu mitte mdiagi enda riigi poolt, siis on nad mõjutatavad vastaspoole propagandast. Sinusugune inimene levitab sellist arusaama ja ehkki sa võid ise arvata, et sa ajad mingit õiget asja, siis tegelikult on kaks varianti:
                          a. sa oled kasulik idioot, kes on kogu sellise läänemaailm on paha narratiivi alla neelanud ja levitad seda tõesti uskudes.
                          või
                          b. sa oled pahatahtlik inimene, kes teeb seda mingi agendaga.

                          Ehk kui sa pead USA ja Lääne-Euroopa kultuuri niivõrd halvaks, et mingi Venemaal täielikult ühe ringkonna suvast lähtuv elu, Hiina majanduslikult tõhus - tavaelus kohutav igapäevaelu või mingi Islami radikaalide õitsva sariaadikuulutus kena tundub, siis palju õnne.
                          Eks sul ole õigus.
                          Sul on alati õigus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Eks sul ole õigus.
                            Sul on alati õigus.
                            Jah, härra Kremli troll. Mul ongi õigus.

                            Kommentaar


                              Amos, päris tõsiselt. Otsi abi. Ma olen hea inimene. Mul on mõistlikud soovitused. Mõnnar ütles kõik õigesti. Sa oled kasulik idioot või pahatahtlik uss. Ma loodan, et seda teist, sest esimese puhul on sind väga raske aidata. Siis võib siin ainult jeesuse sekkumine sind aidata.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Jah, härra Kremli troll. Mul ongi õigus.
                                Kuidas sa aru said? Ma olengi tegelikult Putini poolt palgatud (Abramovitši soovitusel muidugi) netisõdalane kes proovib soccerneti foorumit teha venemeelseks!
                                Tagiiiiiil!


                                edit: sa räägid kahest variandist.
                                Ma pakuks ka kaks tükki välja:
                                1) Mul on õigus ning maailm ongi tegelikult teistsugune ja kümme korda hullem kui teie arvate.

                                2) Ma olen noor ning otsin alles oma kohta siin maailmas ja ei suuda leppida, et SEE ongi kogu meie elu. Tundub üsna igav ning mõttetu (suicide joke'id ei ole moes).

                                Veel minu lolliks, debiiliks ning idioodiks nimetamisest: kas siis kui mängite endast kõvasti noorema inimesega jalgpalli ning teete talle ära siis karjute talle milline sitt ja saamatu puujalg ta on, selle asemel, et rahulikult ilma solvanguteta oma taktikat (maailmavaadet) jagada?
                                Ma ei ole solvunud, lihtsalt pettunud. Ühe teema pärast inimest idioodiks tembeldada ei ole okei.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X