320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oota, kuni meie vandenõumehed ärkavad. Nende jaoks on asi juba selge.
    Ütleksin siin algaja propagandisti tähelepaneku, et tegelikult ei saa kunagi sellist provokatsiooni välistada. Aga asja juures on viltu see, et Putin ütleb seda juba tund pärast juhtunut ehk see on ju kõige lihtsam käik, et hakka kohe looma uut reaalsust ja tõde. Nüüd võib tulla ükskõik kuskohast ükskõik milline lõppjäreldus, aga mingi osa jaoks on see ikka "provokatsioon, kuna Putin ütles".

    Kommentaar


      Jah, me usume Putini ja veel mõne onlain blogija pärast 1% vandenõuteooriatest.

      Kommentaar


        Algselt postitas Amos Vaata postitust
        Äkki sellepärast, et me suudame mitte väiksed solvuvad eided olla kui me üksteise teatud arvamusi imelikeks peame.
        See on küll üllas ja õiglane lähenemine. Aga ikkagi, kuidas selle koolitaja/psühholoogiga asjalood on?
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Jah, me usume Putini ja veel mõne onlain blogija pärast 1% vandenõuteooriatest.
          Mitmusesse tarbinud end või oled sekti liige?
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            Delfi peaks mõne onlainika üles ajama. praegu pole seal veel nuppugi ei eesti ega vene keeles.
            õhtuleht pole siiani ridagi ülesse saanud. Ilusat nädalavahetust, Martin
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              õhtuleht pole siiani ridagi ülesse saanud. Ilusat nädalavahetust, Martin
              Oleks siis Alla Pugatšova või keegi kuulsus.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                seda et, tegelt on ju venemaal igasugu separatiste, kes otseselt putäänile ei allu.
                ja see mees on ilmselt sama kuulus oposisionäär kui meelis kaldalu või anna- maria
                песня + фрагменты из филмов "Меня зовут Арлекино" и "Лунапарк"
                tell your mother, we are hooligans!

                Kommentaar


                  https://www.youtube.com/watch?v=T65SwzHAbes# Raudidasele hommikuseks fäpiks.

                  Kommentaar


                    Ärge laske heal teemal ära kaduda. Kus kõik vandenõuteoreetikud nüüd on?

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et nad ei viitsi vaielda inimestega kes pigistavad tõendite ees silmad kinni ja on oma sünnist saati kaasa antud põhimõtetesse naelutatud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        Ma arvan, et nad ei viitsi vaielda inimestega kes pigistavad tõendite ees silmad kinni ja on oma sünnist saati kaasa antud põhimõtetesse naelutatud.
                        Ma ei tea. Mina ei kuuluta enam, et Lenin on oossom, nagu lapsepõlves räägiti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma ei tea. Mina ei kuuluta enam, et Lenin on oossom, nagu lapsepõlves räägiti.
                          Kuulutad ikka ju, aga mitte lenin vaid reformierakond nagu delfi sulle seda ette toodab. Sinu töökoht vastasel juhul võib kaduda ning pead ka telegramis lõpetama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                            Kuulutad ikka ju, aga mitte lenin vaid reformierakond nagu delfi sulle seda ette toodab. Sinu töökoht vastasel juhul võib kaduda ning pead ka telegramis lõpetama.
                            Ma pole kunagi Reformierakonda valinud ega toetanud, et ära jaura tühja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                              Sinu töökoht vastasel juhul võib kaduda ning pead ka telegramis lõpetama.
                              plussmiljon

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma pole kunagi Reformierakonda valinud ega toetanud, et ära jaura tühja.
                                Samamoodi pole ka mina ühegi riigi agressiooni toetanud nagu sa eile hommikul mainisid. Pole ühegi riigi asi toppida oma nina teiste riikide siseasjadesse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X