320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    lennukite taga nähtavad jutid on keemia, mda pritsitakse illukate poolt, et muuta inimkond rumalamaks/kontrollitavaks.
    Ning siis muutume kõik reptiilideks? Tegin mingiaeg telegrammi reptiilitesti. Napilt ei olnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
      Ma ei ole väitnud, et ma tean kõike. Kuid kas ma usun kõike, see on 50/50. Foorumi eesmärgiks on ju argumenteerimine ning see mulle meeldib. Aga kui ma vaatan enda ümber siis ma näen küll, et maailmas on palju halba ümberringi ning et kõike mis ma näen ei saa võtta mustvalgelt ning ka mulle meeldivad alternatiivsed mõtted. Nagu ma olen aru saanud siis oled sina ajakirjanik. Ajakirjanikud ei ole mingid eriti andekad ega targad inimesed, neil eelkõige puudub enda arvamus.. eelkõige PM, Delfi ning ERR ajakirjanikel. Nende tööks on kirjutada seda mida neil kästakse. Ning ajakirjanikud pigem ei vastuta ka enda kirjutatud artiklite eest. Lisaks on ajakirjanike tööks rahvaga manipuleerimine ning nende hirmutamine. Kuid nagu ma olen aru saanud siis sa oled ka suhteliselt elutu vend, kelle eluprioriteedid ongi tema arvuti, FB, soccerneti foorum ning NBA. Selle asemel et mind valgustada oma tarkustega sa pigem hakkad mulle ette heitma, et ma olen super-, hüper-, laus- ja megaloll. Tead ikka, et loll on see kes teisele nime annab ning. Kas sa ikka tead, et tark inimene võib vahel lollitada, aga loll inimene võib pidevalt targutada. Nii et lõklõklõk my...
      Ma olen vähemalt lennukiga vihmas maandunud.

      Kommentaar


        Suht geniaalne plaan lennukitelt mingit mürki inimestele pähe lasta. Keegi ju ei oskagi seda kahtlustada ja kes midagi kahtlustab on kohe überloll.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Milanista Vaata postitust
          Kuidas selle vastu saab?Peab peast täielik raudaju olema või on olemas mingisugused kaitsevahendid?
          Tõmba kondoom pähe

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Ning siis muutume kõik reptiilideks?
            need, kel kolmas silm on avanenud ja sellest rääkida julgevad ei saa iial reptiilide vennaskonda. mina siin vandenõud ei näe.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Redman Vaata postitust
              Suht geniaalne plaan lennukitelt mingit mürki inimestele pähe lasta. Keegi ju ei oskagi seda kahtlustada ja kes midagi kahtlustab on kohe überloll.
              On küll jah, kui ei viitsi isegi füüsikat õppida. #tasutaelekter
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Milline on arvuline suhe kanepit suitsetavate inimeste ja vandenõuteooriaid uskuvate inimeste vahel?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  On küll jah, kui ei viitsi isegi füüsikat õppida. #tasutaelekter
                  Ei noh, saba on jah loodusseaduste tulemus, aga selle kattevarjus saab ju muudki korraldada.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Redman Vaata postitust
                    Ei noh, saba on jah loodusseaduste tulemus, aga selle kattevarjus saab ju muudki korraldada.
                    Et British Airways lendab üle Rootsi ja laseb saba varjus kemikaale alla? Ja rootsi õhku nuusutavad sensorid seda ei avasta? Ehki teavitasid maailma Tsernobolist?
                    Või lastakse kemikaale ainult arengumaade kohal alla?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Milline on arvuline suhe kanepit suitsetavate inimeste ja vandenõuteooriaid uskuvate inimeste vahel?
                      Kui kõik diilerid on koguaeg kinni pandud, siis mida sa suitsetad? Hoopis siin on üks vandenõu. Kuidas on võimalik et kõik on koguaeg kinni. Kus kohas see asi on mida te väidate inimesi suitsetavat? Andke mõni hotline number või midagi. Koguaeg kõik suitsetavad ja teevad manti, aga ise te ei ütle kus kohast seda saab! Kõik barõõgad on juba ammu kinni ja kõik ühe taime vennad on Iigori printsessid, aga ikkka mingid ajakirjanikud lahmivad et KÕIK SUITSETAVAD. MIDA NAD SUITSETAVAD?? Ainuke asi mida riik müüa lubab on Spice. Seda ju ometi keegi ei suitseta??? Tra küll, kuidas ainult teie teate kus see suitsetatav kraam on ja keegi teine ei tea? Mingi väga haisev vandenõu!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Et British Airways lendab üle Rootsi ja laseb saba varjus kemikaale alla? Ja rootsi õhku nuusutavad sensorid seda ei avasta? Ehki teavitasid maailma Tsernobolist?
                        Või lastakse kemikaale ainult arengumaade kohal alla?

                        Noh, Rootsi sensorid on kinni keeratud, kuna Rootsi valitsus on ju ka reptiilide võimu all. Nahhui, sa üldse ei loe internetti, terve youtube on täis, nahhui, kui sa pime tahad olla, siis ole edasi. Sinusugune situbki end surnuks ja shit.
                        Võta video.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          terve youtube on täis, nahhui
                          Ma vaatan youtubest ainult 90ndate eurobiiti, vene diskot ja Limp Bizkitit
                          Dumbuser

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Et British Airways lendab üle Rootsi ja laseb saba varjus kemikaale alla? Ja rootsi õhku nuusutavad sensorid seda ei avasta? Ehki teavitasid maailma Tsernobolist?
                            Või lastakse kemikaale ainult arengumaade kohal alla?
                            Ära hakka mulle sõnu suhu toppima. Loomulikult ei mürgita keegi kedagi või midagi, lihtsalt teoreetiliselt oleks see võimalik.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Redman Vaata postitust
                              lihtsalt teoreetiliselt oleks see võimalik.
                              teoreetiliselt ma võin ka reptiil olla

                              Kommentaar


                                Aasta. 2015. Parim. Teema. Ever.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X