320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei tea, mul on ka viimastel aastatel silma jäänud Remsude ja Beekmannite kurtmised ja arvutused, et ikka ollakse joomiselt Euroopa tipus jne.
    Aga isegi kui on natuke vähenenud, on võimatu öelda, kas sel seost tolle näkkupanemisega on. Tihti on jäänud mulje, et seoses kellaajaliste piirangutega ostetakse pigem igaks juhuks suurem kogus juba varem kokku, mis omakorda muidugi joomata ei jää.
    Täpset alkoholitarbimist vist polegi võimalik kokku lüüa sest kuigi vahel väidetakse vastupidist, pole kahtlemata turistide poolt joodud ja ostetud kogust võimalik täielikult välja selgitada, rääkimata viimasel ajal üha populaarsemast kodus pruulitud, kääritatud või läbi torude aetud märjukestest.

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Ei tea, mul on ka viimastel aastatel silma jäänud Remsude ja Beekmannite kurtmised ja arvutused, et ikka ollakse joomiselt Euroopa tipus jne.
      Aga isegi kui on natuke vähenenud, on võimatu öelda, kas sel seost tolle näkkupanemisega on. Tihti on jäänud mulje, et seoses kellaajaliste piirangutega ostetakse pigem igaks juhuks suurem kogus juba varem kokku, mis omakorda muidugi joomata ei jää.
      Täpset alkoholitarbimist vist polegi võimalik kokku lüüa sest kuigi vahel väidetakse vastupidist, pole kahtlemata turistide poolt joodud ja ostetud kogust võimalik täielikult välja selgitada, rääkimata viimasel ajal üha populaarsemast kodus pruulitud, kääritatud või läbi torude aetud märjukestest.
      No tipus ollakse endiselt, aga maht on vähenenud. Samamoodi on vähenenud kuritegevus ja traagilised liiklusõnnetused, kuid seal võib olla põhjuseks ka see, et noored djüüdid panevad Soomes küprokki ja ei käruta bemmiga ringi.
      Ja vahepealne langus ja nüüdne kerge tõus võib tähendada ka maksujõu kasvamist. Seega peaks ikkagi aktsiise võikalt tõstma.

      Kommentaar


        "Joodik pole haige, vaid debiilik."
        Sellise väitega võid perse ka minna.

        Paljude joodikute probleemid on palju sügavamad kui pealt paistab + see jutt, et pole Eestis nüüd see elu nii hull ka...
        Et normaalne palk ja elukoht teeb inimese elust normaalse elu? Haha, lubage naerda.

        Ja oma rahvusvaheliste suhete õppimisega käi seenele juba. Kaua sa kaagutad seda debiilset juttu. Nagu see lolli inimest muudaks. See umbes samasugune soga, et mine mingile investeerimist õpetavale seminarile ning saad rikkaks. Jokes jokes.

        P.S. James, sa kasutad üsna tihti seda väljendit "x asi pole must-valge".
        Sa vist ei saa aru mida see tähendab, sest 95% su juttu demonstreerib su mustvalget maailmavaadet.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          "Joodik pole haige, vaid debiilik."
          Sellise väitega võid perse ka minna.

          Paljude joodikute probleemid on palju sügavamad kui pealt paistab + see jutt, et pole Eestis nüüd see elu nii hull ka...
          Et normaalne palk ja elukoht teeb inimese elust normaalse elu? Haha, lubage naerda.

          Ja oma rahvusvaheliste suhete õppimisega käi seenele juba. Kaua sa kaagutad seda debiilset juttu. Nagu see lolli inimest muudaks. See umbes samasugune soga, et mine mingile investeerimist õpetavale seminarile ning saad rikkaks. Jokes jokes.

          P.S. James, sa kasutad üsna tihti seda väljendit "x asi pole must-valge".
          Sa vist ei saa aru mida see tähendab, sest 95% su juttu demonstreerib su mustvalget maailmavaadet.
          Kuule, poiss, ära nüüd nii palju ka hüppa, eks. Kui sul viisakale vestlusele midagi lisada pole, siis ära parem kirjuta.

          P.S. Ja haigusena tituleerimine annab ühele korralikule alkohoolikule alati võimaluse ennast haletseda ja põhjendada kõike "et ma olen ju haige". Seda siis, kui ta valetab inimestele, et tal on vaja suitsuraha, et siis mingit kuradi odekat osta jne.
          Ma ei tea, kui lähedalt sa reaalselt ühe inimese enesehävitust oled näinud, aga mina muide olen. Ja seal on haigus mujal. Kui inimene ei saa aru, et mida ta endale alkoholiga teeb ja kaineks saades hakkab ennast haletsema, siis on ta ikka ise rumal. Ja kui ta ravile saadetakse, aga ta ennast esimesel õhtul totaalribadeks tõmbab ja kõik asjad ära kaotab, siis on ta ka loll. Ja kui ta ei suuda nelja aasta jooksul ennast kordagi ise käsile võtta, vaid joob endalt hambad suust ja kõik muud asjad ära, siis on ta ise loll. Või loll polegi õige sõna, sest inimestel on erinev tahtejõud, aga kui inimesel puudub isegi selline tahtejõud, et end 25-aastase noore naisena natukenegi järje peale saada, siis, noh, on ta ikka ise loll. Selliseid inimesi ei saa ega tohi haletseda.

          Kommentaar


            Või võtame Värniku lihtsalt. Ta on ennast nüüd täiesti persse joonud. Kohus mõistis talle karistuseks alkoravi, kus ta on muide varem vähemalt kordi viis käinud. Seejuures on ta siis ravil olnud enda vanemate või kunagiste sõprade raha eest. Ravi kestab enamjaolt mõne nädala, aga esimesel õhtul välja saades tõmbab Värnik end hooga pikali ja pikaks ajaks.
            Talle on pakutud töökohti, mida ta teha ei taha, kuna "ta on ikkagi maailmameister". On mingi aeg pakutud ka EOK poolt toetust, mille ta on samas alati maha joonud. Samamoodi on maha joodud kõik karjääri jooksul võidetud asjad. Lisaks otsustas ta mingi hetk proovida pokkerimaailma, kus ta ka kõik maha mängis. Hetkel on tal üks Kuldnoka tänaval asuv korter, mis kuulub ka tema emale, mis on siiani takistanud seda ka maha joomast.
            Muidugi on ka tema saatus mitmekihiline ja puha, aga selliselt elu põletades peab ikkagi inimene esmalt ise peeglisse vaatama, mitte pugema mingisuguse "ma olen ju haige"-vabanduse taha.
            Igal inimesel on elus kuradi raske olnud, kus kiputakse alkoholi tarvitama ja igasugu lolluseid tegema. Mingi hetk tõustakse püsti, punastatakse natuke ja elatakse edasi. Mõned seda ei tee ja see on ikkagi nende inimeste enda iseloomu küsimus.

            Kommentaar


              Sina ära tule mulle kindlasti hüppamisest rääkima. Hypocrite.

              Ja ma olen sellist asja väga lähedalt näinud ning sellepärast ütlengi, et see "nad-pole-haiged-vaid-lollid" jutt on täielik jama.
              Alkohol ei olegi algne probleem. Täpselt nagu fentaka tegijad ei aja taga karmi laksu kuna neile meeldib ilatseda ja silmad tagurpidi ringi patseerida.

              Probleem algab ikka lapsepõlvest, a la joodikust vanemad, vanemad kes ei hooli lastest ning tundest, et neid ei ole kellegi jaoks vaja. Sa räägid siin, et teeme seda ja toda ning siis lollid saavadki ennast surnuks juua. Selline jutt on nii haige ja tülgastav, et ajab batuudi peal lausa saltosi tegema.

              Sa ei tea järelikult mitte essugi ning isegi kui oled näinud sellist elu siis sa ei ole sellesse süvenenud, ega proovinud tegelikku probleemi leida.
              Muidugi on ka lihtsalt idioote joodikuid, kuid neid on max 10% kõikidest alkaššidest.

              Ära proovi igas asjas kõige karmim teadlane olla. Jah, sa oled kõvasti targem ning elukogenum kui mina, kuid see ei tee sinust eksperti ning asjatundjat igal alal...

              Kommentaar


                Ma olen endiselt seisukohal, et riik võiks raha saamiseks muule mõelda kui maksude aktsiiside tõstmine.
                Mulle meeldib kord nädalas õlli libistada, nädalasees ei joo üldse (va mingid pubi-jalka vaatamised). Ja mu meelest on õll juba niigi sitaks kallis.
                Persse aktsiisitõusud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Sina ära tule mulle kindlasti hüppamisest rääkima. Hypocrite.

                  Ja ma olen sellist asja väga lähedalt näinud ning sellepärast ütlengi, et see "nad-pole-haiged-vaid-lollid" jutt on täielik jama.
                  Alkohol ei olegi algne probleem. Täpselt nagu fentaka tegijad ei aja taga karmi laksu kuna neile meeldib ilatseda ja silmad tagurpidi ringi patseerida.

                  Probleem algab ikka lapsepõlvest, a la joodikust vanemad, vanemad kes ei hooli lastest ning tundest, et neid ei ole kellegi jaoks vaja. Sa räägid siin, et teeme seda ja toda ning siis lollid saavadki ennast surnuks juua. Selline jutt on nii haige ja tülgastav, et ajab batuudi peal lausa saltosi tegema.

                  Sa ei tea järelikult mitte essugi ning isegi kui oled näinud sellist elu siis sa ei ole sellesse süvenenud, ega proovinud tegelikku probleemi leida.
                  Muidugi on ka lihtsalt idioote joodikuid, kuid neid on max 10% kõikidest alkaššidest.

                  Ära proovi igas asjas kõige karmim teadlane olla. Jah, sa oled kõvasti targem ning elukogenum kui mina, kuid see ei tee sinust eksperti ning asjatundjat igal alal...
                  Tasuta alkopiirkonnad oli nali. Järgmine kord postitan sinna püstiseisva näpu, et siis saadakse aru, et pole tõsine jutt.

                  Ja lapsepõlve jutt on täpselt sama. Ehk tuuakse endale põhjendusi, et miks mitte enda tegudega ise hakkama saada. Et miks mitte ise pingutada, vaid ikka leida põhjus, et miks on ühiskond ebaõiglane. Ma toon antud juhul alati näiteks enda ema, kes jäi kümneselt orvuks ja sisuliselt polnud tal ka midagi. Tal oleks ka olnud võimalik jääda lapsepõlve süüdistama ja juua. Selle asemel nägi ta rõlgelt vaeva ja suutis kõrghariduse saada, sama ka mulle tagada. Ehk maailm ongi raske, lapsepõlves on kõigil raskusi olnud, alati tundub kellelgi minevat teenimatult kergelt. Aga seepärast ei saagi hakata teised inimesed sellele kaasa kurtma hakata. Alkoholismist ja muudest sarnastest probleemidest väljatulekuks on vaja ikka inimesel ise ennast kokku võtta. Põhjenduste otsimine viib teda aga lahendusest veelgi kaugemale.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    P.S. Ja haigusena tituleerimine annab ühele korralikule alkohoolikule alati võimaluse ennast haletseda ja põhjendada kõike "et ma olen ju haige".
                    Tegelikult on alkoholism haigus. Teatud inimestel on geneetiline soodumus alkohoolikuks hakkamiseks. Eestis saab ravi vaid 4% selle haiguse käes kannatavatest inimestest. Ära päris nii puusalt pauguta.

                    Või noh, sa vist isegi ei vaidlusta seda. Ja probleemid on tõesti mujal. Et noh, jah.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Tegelikult on alkoholism haigus. Teatud inimestel on geneetiline soodumus alkohoolikuks hakkamiseks. Eestis saab ravi vaid 4% selle haiguse käes kannatavatest inimestest. Ära päris nii puusalt pauguta.
                      Eespool on lause, et "mind jubedalt häirib alkoholismi nimetamine haiguseks". See ei tähenda, et "alkoholism pole haigus". Asja vahe on selles, et kui kogu suhtumine on selline AA-le sarnane, kus inimesele tehakse selgeks, et sa ise ei saagi midagi teha, võta vastu jeebus ja siis saad äkki vabaks, siis see loobki inimesele vabandusi.

                      P.S. Samamoodi on ju seisukohti, et kuritegevus ei ole pea üldse kinni inimesed, vaid ühiskonna paratamatu kaasnähe, mille süüdlaseks on seesama ühiskond. Või siis pedofiil on alati õnnetu ohver, haige ja lihtsalt õnnetu, aga samas kasutavad needsamad pedofiilid enda vabandamiseks sedasama haiguse põhjendust.
                      Ehk ravi peaks inimestele rohkem pakkuma, see on fakt. Aga seda võiks ideaalis rahastada rohkemalt aktsiisi tõstes.
                      Ja inimeste enesevastutust ei saa ka ju päris nulli viia, et mul on küll probleemid, aga selles on süüdi haigus, paha ilm ja ühiskond. Ise tahaksin muidugi väga terveks saada.

                      P.P.S. Ja minu seisukoht on suhteliselt emotsionaalne, kuna kantud isiklikust kontaktist. Ühiskondlikult on ravi ja kõik muu kaasaskäiv mõttekam, vist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Eespool on lause, et "mind jubedalt häirib alkoholismi nimetamine haiguseks". See ei tähenda, et "alkoholism pole haigus". Asja vahe on selles, et kui kogu suhtumine on selline AA-le sarnane, kus inimesele tehakse selgeks, et sa ise ei saagi midagi teha, võta vastu jeebus ja siis saad äkki vabaks, siis see loobki inimesele vabandusi.
                        Sellega võib enamjaolt nõustuda. Aegajalt on siiski ka erandeid. Aga jah, ma ei viitsi siia vestlusesse end rohkem segada. Tahaks rohkem vandenõuteooriatest lugeda.

                        Vaatasin, et täna Pärnus oli üks auto kollast värvi... keegi oskab selgitada?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kusjuures mina oleks täiega käpp, kui tubaka ja alko aktsiis tõuseks 300% tingimusel et see aktsiisi raha ei läheks oravate tasku, vaid reaalselt rakenduks ka tavainimeste heaolu kasutamiseks. Tubakas ja alko on very very bäääd! Uskuge mind. Suhkru maksuga ma ei ole seisukohta võtnud, aga suhkur on ka väga bäääd. Shokolaadist olen ainult liiga sõltuvuses. Samas kui Tupla maksaks praeguse 60 sendi asemel 6 euri , siis ma ostaks seda ikka, aind et 10 asemel võtaks 5. Win win win. SO MUCH WIN!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Ah minge persse oma aktsiisidega.
                            Mu isa suri ka joomise tagajärjel. Ma ei arva, et ma peaks seetõttu peale maksma.

                            Kommentaar


                              kurat, jälle hea teema peesse keeratud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Vaatasin, et täna Pärnus oli üks auto kollast värvi... keegi oskab selgitada?
                                Haah

                                Persse minge oma hiigelaktsiisidega. Mina maksan oma laupäeva õhtuse pubiõlle eest mitu korda rohkem, sest üks osa rahvast ei oska piiri pidada? Ravige haigeid, mitte terveid!
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X