320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Oled siis tõesti vaeste seast pärit. Õnneks oli selliseid siis vähe.
    Jah kõigi vanemad ei kuulunud parteisse.

    Kommentaar


      Algselt postitas mazz Vaata postitust
      Miljard näljahädas inimest ilmselt sellega ei nõustuks. See ei ole küll vandenõu teema.
      Ah mis sa plärad. Kus sul see miljard on? Kui vastus on Aafrika, siis ffs, mis ajal seal nagu pole näljahäda olnud? Nagu Mõnu ütles, siis see arv kasvab selgel põhjusel.

      Täiesti jaburaks kisub.

      Amos muidugi trumpab üle: 7 miljardit inimest ja nendest 4,9 miljardit näljahädalised. Mazz sai korralikult suhkamit oma arvuga.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Ah mis sa plärad. Kus sul see miljard on? Kui vastus on Aafrika, siis ffs, mis ajal seal nagu pole näljahäda olnud? Nagu Mõnu ütles, siis see arv kasvab selgel põhjusel.

        Täiesti jaburaks kisub.

        Amos muidugi trumpab üle: 7 miljardit inimest ja nendest 4,9 miljardit näljahädalised. Mazz sai korralikult suhkamit oma arvuga.
        Jah, oma viga, et hindud lehmi ei söö.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Jah, oma viga, et hindud lehmi ei söö.
          Sina oled süüdi? Või siis kes?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Hindud ise. Ma mängisin emakeeletunnis kaarte

            Kommentaar


              This part of the globalissues.org web site presents some of the hard hitting facts and statistics on poverty.


              Lugege ja mõelge ümber.
              See ei ole mingi vabandus, et vaesus kasvab kuna inimesi tuleb juurde ning "Aafrikas koguaeg perses olnud".
              Jah see ongi perses kuna lastakse perses olla ning viiakse abipakke, et nad ise ei õpiks mu**igi ning jäävadki elu lõpuni nii palju söönuks, et hing sisse jääks.
              "Almost 80% of the world lives with less than 10$ a day."
              Kui see on mingi eriline elu siis ma ei tea mis standardid teil on.
              Ja ärge tulge ajama, et "kõik ei saagi normaalselt elada".
              Saaks küll. Lihtsalt süsteem ongi niimoodi üles ehitatud ja me laseme endale kõik täiega aanusesse lükata.

              edit: A recent report stated that the top 100 billionaires in the world have added some $240 billion to their incomes just for the year 2012 alone. This amount can already end world hunger four times over.

              Ja nemad annetavad 10 miljardit ei tea kuhu ning me vaatame kui õilsad heategijad nad on.
              Sittagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Amos on meie ajastu Galileo
                Pigem nagu uue põlvkonna Kutzzer.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Ingmar - kas sa oled rumal või sulle lihtsalt meeldib vaielda? Loe seda sama asja ja sellest see räägibki. Ei saa metafooridest aru mis Piiblis on? Pole probleemi, hakka lugema: http://biblehub.com/commentaries/luke/12-54.htm
                  Sinu lingitud lehel pole sellist tõlgendust, mida sa varasemalt tsiteerisid. Sa lihtsalt konkreetselt naudid tähelepanu ning ei vali vahendeid selle saavutamiseks. Olgu selleks siis pidev avatari vahetamine, üldsusele vastandumine vmt.
                  Vabandan teiste ees, et trolliga kaasa läksin ja teemal ei püsinud.

                  Kommentaar


                    Kui ma tähelepanu naudin siis na ei kasutaks ignore listi.
                    Sa ise naudid tähelepanu kui sa viitsid "trolliga" vaielda.
                    Mul on tähelepanust pohlad. Tahaks, et inimesed keda teised peavad tarkadeks idiviidideks ei ajaks koguaeg totaalset sitta suust välja.

                    Ja jälle. Teema on edasi liikunud, kuid ikka võetakse mingi vana pask ette, et arutada/vaielda mingi pseudoprobleemi üle.

                    Kindlasti ei uuri ma neid asju soovist teistest erineda, puhtalt sellepärast, et erineda.
                    Ma ei taha olla mingi loll lammas kes pigistab kõige ees silmad kinni ning mõtleb ainult oma sitase perse peale.

                    P.S. Ja mida fakki see avatarimuutmine loeb. Mul on täiesti pohhui kas keegi seda märkab. Teised on teinud sellest suure asja mitte mina. See ei ole facebook, vaid foorum.

                    Kommentaar


                      Ja ärge tulge ajama, et "kõik ei saagi normaalselt elada".
                      Saaks küll. Lihtsalt süsteem ongi niimoodi üles ehitatud ja me laseme endale kõik täiega aanusesse lükata.
                      Äkki räägid oma sõnadega ja konkreetselt, milles see nn süsteem seisneb ja mida peaks konkreetselt teisiti tegema ja kelle poolt?

                      Kommentaar


                        Ma ei ole Jumal kellel on kõik vastused, et kuidas ja mida peab tegema.

                        Linki lugesid? Maailma saja rikkaima 2012. aasta sissetulek lõpetaks maailmas nälja neljakordselt. Ja kui juba 100 inimest suudaks seda NELJAKORDSELT teha siis peab ikka full-oinas olema kui usud, et maailmas ei oleks võimalik igale inimesele normaalseid elamistingimusi võimaldada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Jah see ongi perses kuna lastakse perses olla ning viiakse abipakke, et nad ise ei õpiks mu**igi ning jäävadki elu lõpuni nii palju söönuks, et hing sisse jääks.
                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          edit: A recent report stated that the top 100 billionaires in the world have added some $240 billion to their incomes just for the year 2012 alone. This amount can already end world hunger four times over.
                          Ja nemad annetavad 10 miljardit ei tea kuhu ning me vaatame kui õilsad heategijad nad on.
                          Sittagi.
                          Äkki otsustaks ära, et kas tuleb siis miskit anda või mitte?

                          Kui ikka ise ei suuda 100 tähemärgi piires selget juttu ajada, siis ... nojah.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Ma ei ole Jumal kellel on kõik vastused, et kuidas ja mida peab tegema.

                            Linki lugesid? Maailma saja rikkaima 2012. aasta sissetulek lõpetaks maailmas nälja neljakordselt. Ja kui juba 100 inimest suudaks seda NELJAKORDSELT teha siis peab ikka full-oinas olema kui usud, et maailmas ei oleks võimalik igale inimesele normaalseid elamistingimusi võimaldada.
                            Et kui oled Bill Gates, siis toida miljardit tüüpi, kes ise saaks sinu moodi voodis lebada ja hädaldada? ;D Sellist elu tahaks isegi!
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                                Ma ei ole Jumal kellel on kõik vastused, et kuidas ja mida peab tegema.

                                Linki lugesid? Maailma saja rikkaima 2012. aasta sissetulek lõpetaks maailmas nälja neljakordselt. Ja kui juba 100 inimest suudaks seda NELJAKORDSELT teha siis peab ikka full-oinas olema kui usud, et maailmas ei oleks võimalik igale inimesele normaalseid elamistingimusi võimaldada.
                                Miks peaksid kõigil normaalsed elamistingimused olema? Miks peaks mõni USA või Vene miljardär võõrastele inimestele toitu ostma? Millist otsest kasu need miljardärid saaks kui ntx Indias või Hiinas oleks kõigil inimestel normaalsed elamistingimused? Kuidas maailma majandus toimiks kui enam nälga ei oleks? Kas need Hiina-India-Indoneesia-Brasiilia-Pakistani-Kongo töölised kes kopikate eest tööd teevad, viitsiks oma ametil jätkata olukorras kus nende igapäevase toidu eest on hoolitsetud? Kuidas see mõjuks maailma majandusele ja läänemaailmas elavatele miljardäridele?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X