320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas Amos Vaata postitust
      Mulle meedlis Latrell Sprewell Golden States. Ilmselged underdoogid, aga vingelt pani

      Kommentaar


        Mulle jäi see dunk silma!

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          http://www.globalissues.org/article/...acts-and-stats

          Lugege ja mõelge ümber.
          See ei ole mingi vabandus, et vaesus kasvab kuna inimesi tuleb juurde ning "Aafrikas koguaeg perses olnud".
          Jah see ongi perses kuna lastakse perses olla ning viiakse abipakke, et nad ise ei õpiks mu**igi ning jäävadki elu lõpuni nii palju söönuks, et hing sisse jääks.
          "Almost 80% of the world lives with less than 10$ a day."
          Kui see on mingi eriline elu siis ma ei tea mis standardid teil on.
          Ja ärge tulge ajama, et "kõik ei saagi normaalselt elada".
          Saaks küll. Lihtsalt süsteem ongi niimoodi üles ehitatud ja me laseme endale kõik täiega aanusesse lükata.

          edit: A recent report stated that the top 100 billionaires in the world have added some $240 billion to their incomes just for the year 2012 alone. This amount can already end world hunger four times over.

          Ja nemad annetavad 10 miljardit ei tea kuhu ning me vaatame kui õilsad heategijad nad on.
          Sittagi.
          Ma ise söön lusikaga kalamarja, seega ple viitsinud uurida, aga... Amos, esimest korda, tõsine küsimus, kui suur on umbkaudu nende näljahädaliste arv maailmas? Päris tõsiselt tahaks teada ja pane palun mingi viide ka.

          Kommentaar


            10422385_463538373793609_1054463196324128400_n.jpg!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Et kui oled Bill Gates, siis toida miljardit tüüpi, kes ise saaks sinu moodi voodis lebada ja hädaldada? ;D Sellist elu tahaks isegi!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Lihtne. John on nälgija. David saab nibin-nabin hakkama. Amos on rikas.

                Amos peab oma rikkuse jagama Johniga.

                See on pōhimōtteliselt teie mudel.

                Aga.

                Kas John hakkab nüüd tööle vōi kordub kōik uuel aastal uuesti?

                Kuid veel olulisemana: miks David ei ütle "fuck this shit" ja ei hakka käituma nagu John, kes persetamise eest sai kōhu Amosi rahadega ehk isegi paremini täis? Mis peaks olema Davidi motivatsioon?

                Ja lōpus: millal ütleb Amos, et tal on kōrini ja need 10000 alluvat vōivad Johniks muutuda, tema ei taha enam mingi minihüve eest seda igapäevast stressi ja paska?

                Mis siis saab?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  sama pask, kui hakata midagi nulliga jagama


                  universum plahvatab

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Mis siis saab?
                    "Between 1974 and 1979, the Canadian government tested the idea of a basic income guarantee (BIG) across an entire town, giving people enough money to survive in a way that no other place in North America has before or since. For those four years—until the project was cancelled and its findings packed away—the town's poorest residents were given monthly checks that supplemented what modest earnings they had and rewarded them for working more. And for that time, it seemed that the effects of poverty began to melt away. Doctor and hospital visits declined, mental health appeared to improve, and more teenagers completed high school."

                    pikem jutt link: http://motherboard.vice.com/read/the...m_medium=email
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Selle asemel, et tõsiselt oma mõtlemist muuta, mõtlete te välja mida naljakat vastu öelda, sest see ongi ju kõik üks suur nali!
                      Miks peaks Bill Gates (inimene kellest jauratakse igal pool kui kõige rikkaimast, hahaha) midagi tegema?

                      Kui sul oleks A LA 80 miljardit dollarit ning saaksis 60 miljardiga muuta niivõrd palju asju maailmas. Saada lahti näljast (kahtlen, et selle all mõeldakse üks päev söömist) siis kas sa ei teeks seda?
                      Kui vastus on "ei" siis on ju lihtne - sa oled hingetu munn keda ei huvita maailma parandamine absoluutselt. Mul on täiesti pohhui sellest kas me saame Marsi kohta rohkem teada või ei - teeks äkki kõik oma planeedi korda kõigepealt.
                      Te olete siin enamus TÄPSELT nagu "Equilibrium"-i inimesed. Või Matrix. Te arvate, et meie jutt on nii absurdne, kuid TÄPSELT sellele süsteem ehitatud ongi. Et inimene mõtleks "no see nüüd küll ei ole võimalik" ja rohkem oma pead ei vaevaks.

                      Kui keegi siin teemas (v.a. paar inimest) tõsiselt mõtleks meie kirjutatu üle siis ta ei nopiks tekstidest välja lambi kohtasi (ja mina olen see noppija) ega hakkaks nende kohtade üle vaidlema, vaid vaataks suurt pilti. Miks me peaksimegi kulutama oma aega, et selliseid "jaburusi" kirjutada almost daily-basis?
                      Ma olen suht kindel, et oma tekstidega oleme me vähemalt paar inimest pannud MÕTLEMA/KÜSIMA.
                      Jah - suuremat osa kindlasti oma vaimse mõistuse stabiilsuses, kuid vahet ei ole. Täpselt nagu see Piibli quote'i üle vaidlemine. Jah - äkki ma eksisin. Äkki lehelkülg kust ma selle võtsin valetaski ning Jeesus rääkiski ilma ennustamisest (lololololol), kuid that's not the fu**ing point is it?

                      Selle asemel, et tõsiselt kaasa mõelda ning proovida normaalselt arutleda siin, võtate te kõike ning eriti neid kes siin teemas proovivad inimesi panna mõtlema, naljaga ning naerate nende inimeste üle ja mõnitate kas otse või läbi lillede, et kompenseerida oma elu mis on lihtsalt naljakas.
                      Käi koolis.
                      Käi tööl.
                      Võta laen.
                      Maksa laenu ja käi tööl.
                      Mine pensionile.
                      Sure.
                      Kas see on normaalne elu? Jah - mõned nutikamad saavad tõesti lubada maailmas reisimist jne, kuid rumalamad? Miks lasta neil olla rumalad?

                      Proovige LIHTSALT MÕELDA kaasa ja kui teil midagi muud pähe ei tule peale "quote-kirjutan naljaka mõnitava ning alandava asja" siis olge parem lihtsalt vait. Kui me ajame sitta siis ned tegelikud skisod ja idioodid olege teie, et kulutate niivõrd palju aega, et meiega vaielda. Tähelepanuvajadus? Vanemad töötasid lapsepõlves nii palju, et ei jagunud piisavalt aega teie jaoks? Siis minge psühholoogi juurde või proovige ennast muuta (eelkõige mõtteviisi), mitte ärge lapake kotte ega käige foorumis kõvatamas.

                      Te olete täislasvanud mehed ja teil peaks lihtsalt häbi olema. Kui ma olen (nagu mõni seltsimees veel) loll ja hull skiso siis laske olla lihtsalt. Käige Paldiski maantel iga laupäev tunnike aega viitmas. Minge rääkige seal juttu.

                      P.S. Ja ei - see ei ole "leave Britney alone", absoluutselt mitte. Lihtsalt naljakad ja silmakirjalikud inimesed olete siin kõik. And that's all.

                      Kommentaar


                        Kõik õige, ei viitsinud lugedagi.

                        Peamine on ikka see, et Vene televisionn avaldas juba ette video Putini esmaspäevasest kohtumisest mingi teise presidendiga.

                        Kommentaar


                          Proovige LIHTSALT MÕELDA kaasa ja kui teil midagi muud pähe ei tule peale "quote-kirjutan naljaka mõnitava ning alandava asja" siis olge parem lihtsalt vait. Kui me ajame sitta siis ned tegelikud skisod ja idioodid olege teie, et kulutate niivõrd palju aega, et meiega vaielda.
                          Juba meietad ennast...
                          See on muidugi huvitav, et paranoiateoreetikutel on alati sama retoorika: lihtsalt MÕELGE kaasa! Kas te ei näe, milline on SÜSTEEM? Proovige OMA peaga ARUTLEDA! Vaadake SUURT PILTI! Nagu mõned usuhullud, rsk.
                          Aga oma jauramise toeks pole sul midagi sisulist öelda, heal juhul paned mingi lollaka lingi ja kui see õigustatult põhja lastakse, vingud, et miks te küll norite "lambi kohtade" üle. Seepärast su üle irvitataksegi, et sa juhtud olemagi erakordselt loll inime.

                          Kommentaar


                            Me jah. Ma ei ole ainuke kes mõtleb rohkem kui seda mida tahetakse, et me mõtleksime.

                            Ja sulle pakub nii suurt rahuldust see targaks inimeseks olemine, et käid kell kolmveerand neli öösel mulle teada andmas kui loll ma olen?

                            Arvata on, et link on lollakas, sest kui delfis sellest kirjutatakse siis sa ju usuks ja see oleks tark jutt. Copyn ja pasten teksti wikipediasse, saadan sulle lingi ja siis usud?

                            Loll kelle standardite järgi? Soccerneti keskklassi? Ma ei ole loll, vaid noor ja jäärapäine. Proovin ravida suitsetajat kopsuvähist.

                            Kommentaar


                              Bill Gates on jah südametu munn kes elab enda mõisas 80 miljardi dollari otsas (sõna otseses mõttes, nagu Onu Robert Piilupart Donaldis) ja naerab kõikide vaeste üle kes kraabivad ta aiataga ja nuruvad raha. Sa kujutad ette, et 100 maailma rikkaimat inimest lihtsalt annavad enda raha ära?

                              E: MIs sai sellest, et kogu maaima varandus on Rothchildide käes?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                                Selle asemel, et tõsiselt oma mõtlemist muuta, mõtlete te välja mida naljakat vastu öelda, sest see ongi ju kõik üks suur nali!
                                Miks peaks Bill Gates (inimene kellest jauratakse igal pool kui kõige rikkaimast, hahaha) midagi tegema?

                                Kui sul oleks A LA 80 miljardit dollarit ning saaksis 60 miljardiga muuta niivõrd palju asju maailmas. Saada lahti näljast (kahtlen, et selle all mõeldakse üks päev söömist) siis kas sa ei teeks seda?
                                Kui vastus on "ei" siis on ju lihtne - sa oled hingetu munn keda ei huvita maailma parandamine absoluutselt. Mul on täiesti pohhui sellest kas me saame Marsi kohta rohkem teada või ei - teeks äkki kõik oma planeedi korda kõigepealt.
                                Te olete siin enamus TÄPSELT nagu "Equilibrium"-i inimesed. Või Matrix. Te arvate, et meie jutt on nii absurdne, kuid TÄPSELT sellele süsteem ehitatud ongi. Et inimene mõtleks "no see nüüd küll ei ole võimalik" ja rohkem oma pead ei vaevaks.

                                Kui keegi siin teemas (v.a. paar inimest) tõsiselt mõtleks meie kirjutatu üle siis ta ei nopiks tekstidest välja lambi kohtasi (ja mina olen see noppija) ega hakkaks nende kohtade üle vaidlema, vaid vaataks suurt pilti. Miks me peaksimegi kulutama oma aega, et selliseid "jaburusi" kirjutada almost daily-basis?
                                Ma olen suht kindel, et oma tekstidega oleme me vähemalt paar inimest pannud MÕTLEMA/KÜSIMA.
                                Jah - suuremat osa kindlasti oma vaimse mõistuse stabiilsuses, kuid vahet ei ole. Täpselt nagu see Piibli quote'i üle vaidlemine. Jah - äkki ma eksisin. Äkki lehelkülg kust ma selle võtsin valetaski ning Jeesus rääkiski ilma ennustamisest (lololololol), kuid that's not the fu**ing point is it?

                                Selle asemel, et tõsiselt kaasa mõelda ning proovida normaalselt arutleda siin, võtate te kõike ning eriti neid kes siin teemas proovivad inimesi panna mõtlema, naljaga ning naerate nende inimeste üle ja mõnitate kas otse või läbi lillede, et kompenseerida oma elu mis on lihtsalt naljakas.
                                Käi koolis.
                                Käi tööl.
                                Võta laen.
                                Maksa laenu ja käi tööl.
                                Mine pensionile.
                                Sure.
                                Kas see on normaalne elu? Jah - mõned nutikamad saavad tõesti lubada maailmas reisimist jne, kuid rumalamad? Miks lasta neil olla rumalad?

                                Proovige LIHTSALT MÕELDA kaasa ja kui teil midagi muud pähe ei tule peale "quote-kirjutan naljaka mõnitava ning alandava asja" siis olge parem lihtsalt vait. Kui me ajame sitta siis ned tegelikud skisod ja idioodid olege teie, et kulutate niivõrd palju aega, et meiega vaielda. Tähelepanuvajadus? Vanemad töötasid lapsepõlves nii palju, et ei jagunud piisavalt aega teie jaoks? Siis minge psühholoogi juurde või proovige ennast muuta (eelkõige mõtteviisi), mitte ärge lapake kotte ega käige foorumis kõvatamas.

                                Te olete täislasvanud mehed ja teil peaks lihtsalt häbi olema. Kui ma olen (nagu mõni seltsimees veel) loll ja hull skiso siis laske olla lihtsalt. Käige Paldiski maantel iga laupäev tunnike aega viitmas. Minge rääkige seal juttu.

                                P.S. Ja ei - see ei ole "leave Britney alone", absoluutselt mitte. Lihtsalt naljakad ja silmakirjalikud inimesed olete siin kõik. And that's all.
                                Okei. Kui sul on näiteks Eestis maruvaene perekond. Ütleme, et naine on töötu, mees tõstab vahepeal Alekoki laos kaste (teenib selle eest mingit musta tunnipalka), neil on kaheksa last valmis tehtud ja nad elavad kusagil uberikus, kus nad pole mitte kordagi mitte midagi remontinud, sest pole oskust, tahtmist ja raha.
                                Kuidas nende olukorda lahendaksid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X