320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Asi on pigem ennetamises kui tagajärgede tegelemises.

    Üleüldse ma räägin hetkel suuremast pildist kui, et miljoni vaese toitmisest.
    Me saaksime kõik 7 miljardit inimest elada hästi. Aga see on võimatu kuna meie elu siin maa peal on mõndade helgemate peade poolt ära korraldatud (ei räägi isegi mingist vandenõust).
    Ning nüüd jõudsingi selleni, et edasine vaidlus sellel teemal on mõttetu ning muserdav.
    Pagan

    P.S. KUSTUTAGE SEE TEEMA ÄRA JA PÄÄSTE MU HING PALUN KEEGI

    Kommentaar


      Ennetamises? Dr Vassiljevi stiilis v, et hakkame steriliseerima ?
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Mina näiteks ei saa aru, miks te kõik lihtsalt näpud kõrva panete ja ei kuula kuidas suur mõtleja Amos teid valgustab? Teie oletegi kõik süüdi selles, et süsteem on selline kuna te ei mõtle süsteemi vastu vaid lasete NWO'il lihtsalt lüpsta end.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Asi on pigem ennetamises kui tagajärgede tegelemises.

          Üleüldse ma räägin hetkel suuremast pildist kui, et miljoni vaese toitmisest.
          Me saaksime kõik 7 miljardit inimest elada hästi. Aga see on võimatu kuna meie elu siin maa peal on mõndade helgemate peade poolt ära korraldatud (ei räägi isegi mingist vandenõust).
          Ning nüüd jõudsingi selleni, et edasine vaidlus sellel teemal on mõttetu ning muserdav.
          Pagan
          no seda helget ideed on mitu korda ajaloos proovitud, näiteks 1789 prantsusmaal ja 1917 venemaal.... millegi mõistlikuga see ikkagi ei lõppenud. nii et mõned meist on leppinud sellega et ideaalne elu maa peal polegi võimalik, inime ongi selline ebaideaalne ja kasuahne loom
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            no seda helget ideed on mitu korda ajaloos proovitud, näiteks 1789 prantsusmaal ja 1917 venemaal.... millegi mõistlikuga see ikkagi ei lõppenud. nii et mõned meist on leppinud sellega et ideaalne elu maa peal polegi võimalik, inime ongi selline ebaideaalne ja kasuahne loom
            Peab tunnistama, et sul on 100% õigus

            Kommentaar


              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              http://www.globalissues.org/article/...acts-and-stats

              edit: A recent report stated that the top 100 billionaires in the world have added some $240 billion to their incomes just for the year 2012 alone. This amount can already end world hunger four times over.

              Ja nemad annetavad 10 miljardit ei tea kuhu ning me vaatame kui õilsad heategijad nad on.
              Sittagi.
              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Ma ise söön lusikaga kalamarja, seega ple viitsinud uurida, aga... Amos, esimest korda, tõsine küsimus, kui suur on umbkaudu nende näljahädaliste arv maailmas? Päris tõsiselt tahaks teada ja pane palun mingi viide ka.
              okei,

              Amos ignoreerib mu küsimust ja ei vasta näljahädaliste arvule.

              Käitun siis sarnasel Amosele ja võtan esimese google vaste www.worldhunger.org, kus on kirjas:

              "The United Nations Food and Agriculture Organization estimates that about 805 million people of the 7.3 billion people in the world, or one in nine, were suffering from chronic undernourishment in 2012-2014"

              Amos väidab, et:

              240 miljardiga saab 4 korda likvideerida näljahäda. Jagame 240 miljardit dollarit 4ga, saame 60 miljardit, mille omakorda jagame näljahädaliste arvuga (805 mln), saame, et 75 dollarit per naase oleks vastav kulu.

              Mulle ei tundu reaalne, et maailma näljahäda saab 75 dollariga inimese kohta lahendatud for good. Aga nagu ikka, siis Amos selekteerib oma vastuseid ning raudidas topib 9gagi pilte.

              Muide, see sama sait, kust ma kopeerisin vastava lõigu, ütleb ka, et aastatel 1990-1992 oli näljahädalisi maailmas 18,7%, 2012-2014 oli neid 11,7%.

              Ma ei tea, kui tõsiselt võetav see link on, aga Amos, lükka nüüd ümber.

              Kommentaar


                Ei viitsi enam seletada. Ma olen loll ja ei saa muffigi aru. Pohhui. Küll jõuab. Lähen õpin rahvusvahelisi suhteid ja räägime uuesti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Ei viitsi enam seletada. Ma olen loll ja ei saa muffigi aru. Pohhui. Küll jõuab. Lähen õpin rahvusvahelisi suhteid ja räägime uuesti.

                  lol sa oled terve aeg oodanud, et keegi tuleks ja mingeid väiteid, mis sinu väiteid ümber lükkaks, esitaks.

                  Ja nüüd siis.... hea aeg quittimiseks

                  Kommentaar


                    "Finally, $60 billion would buy roughly a $500 annual tax cut for every household in the country, because there are roughly 115 million households in the United States." - NY times.

                    Kui ekvivalentne number võtta inimese peale, siis per naase kuskil 20€ oleks kuus see kulu, mida aasta aega peaks USA inimesed maksma näljahäda lõpetamiseks.

                    Okei, ameeriklased on küüned enda poole, aga me euroopas saaksime hakkama küll.

                    Kui tõele vastaks, siis annan hea meelega rohkemgi nii et... Amos, sul vaba aega tundub olevat, otsi palun see plaan näljahäda lahendamiseks sellisel kujul välja ning lükkame töösse.

                    Ma olen 100% kindel, et media publicity ja muuga saaks selle projekti lükata sellise kulubaasiga lükata euroopaüleselt ikka väga kiirelt käima.

                    Sul hea võimalus praegu enda väidete tõestamiseks ning väga vabalt võime jätta sulle ideoloogilise juhi koha. Kindlasti on vägagi paljud tippspetsialistid täiesti tasuta nõus sind aitama oma know-howga. Mõnuagent orgunnib sulle otseliini HHL-ga, kes broneerib EE ja delfi esiküljed plaani hüvanguks. Sealt edasi juba välismaale. See võiks olla Eesti "Nokia". Ja Amos selle juht. Ihukarvad tõusevad praegu seda juttu kirjutades püsti ja vererõhk tõuseb, sest me kirjutame koos sinuga siin praegu ajalugu. Mõnuagent ja Tofoa (kuigi väidab end olevat headuse poolel), pimeduserüütlid on selle tunnistajaks. Näkku neile.

                    Kui sult seda plaani, ei tule, siis jääb üle ainult arvata, et sa oled full of shit, sest kes ei tahaks lõpetada näljahada? Sellisel juhul ole palun vait ja jäta siin foorumis natukene hingamisruumi teistele ka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amos Vaata postitust
                      Ei viitsi enam seletada. Ma olen loll ja ei saa muffigi aru. Pohhui. Küll jõuab. Lähen õpin rahvusvahelisi suhteid ja räägime uuesti.
                      Mis su probleem on? Kui sa tahad, et keegi su juttu usuks või kaasa tunneks, siis võiksid kurat kasvõi korra lingata allikale, mis ei kubise faktivigadest.
                      Su ideed ja mõtted on nii seosetud ja ebakindlad nagu siinusfunktsioon, et võimatu on korralikku arutelu pidada.

                      Kui sa pidevalt püstitad hüpoteese, et 2+2=5 ning ei kinnita seda ühegi mõistliku allikaga, siis ära imesta, kui vastuseks tuleb naer saalist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Kui ekvivalentne number võtta inimese peale, siis per naase kuskil 20€ oleks kuus see kulu, mida aasta aega peaks USA inimesed maksma näljahäda lõpetamiseks.
                        Oota, kui ma praegu annetan 10 € kuus SOS lastekülale kellegi vaba aja veetmise parandamiseks, siis tegelikult ma peaksin selle raha suunama hoopis poole näljahädalise putitamiseks!? Fakk, heategevusel ja heategevusel on ikka vist vahe sees, nagu siin enne 10 000 000 000 € (või $) annetamise jutust ka välja tuli.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          kõikidele foorumi amostele, olgu teie teekond ... viljakas

                          A slideshow of Vincent Van Gogh's work set to the song "Vincent" by Don McLean. It's part of an art and creative writing lesson plan for the patients at Miss...
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Lihtne. John on nälgija. David saab nibin-nabin hakkama. Amos on rikas.

                            Amos peab oma rikkuse jagama Johniga.

                            See on pōhimōtteliselt teie mudel.

                            Aga.

                            Kas John hakkab nüüd tööle vōi kordub kōik uuel aastal uuesti?

                            Kuid veel olulisemana: miks David ei ütle "fuck this shit" ja ei hakka käituma nagu John, kes persetamise eest sai kōhu Amosi rahadega ehk isegi paremini täis? Mis peaks olema Davidi motivatsioon?

                            Ja lōpus: millal ütleb Amos, et tal on kōrini ja need 10000 alluvat vōivad Johniks muutuda, tema ei taha enam mingi minihüve eest seda igapäevast stressi ja paska?

                            Mis siis saab?
                            Ehk Nõukogude Liidus täpselt see juhtuski.

                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Me saaksime kõik 7 miljardit inimest elada hästi. Aga see on võimatu kuna meie elu siin maa peal on mõndade helgemate peade poolt ära korraldatud (ei räägi isegi mingist vandenõust).
                            Sa tahaksid, et kõik hakkaksid oma elu ise korraldama? Miks nad seda siis seni ei ole suutnud teha? Ma ei taha mõeldagi mis siis veel saaks, kui keegi enam selliste inimeste eest elu ära ei korralda.


                            Rääkides näljahäda kustutamisest Maailmas, kas see ei või anda seda efekti, et kuna näljahädalistele antakse teiste poolt viljakas pinnas, siis jääb neil lihtsalt rohkem aega ja energiat uute näljahädaliste produtseerimiseks ning varsti peaks 20$ asemel 30$ kuus maksma? Ehk jõuame Dr. Vassiljevini jälle välja.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Amose loogika - võtame miljardäritelt raha ja likvideerime sellega näljahädad - tuletavad meelde kusagilt kuuldud juttu, kuidas ca 25 aastat tagasi mingi siinne venelanna esimest korda Soome sattus. Sai muidugi šoki kui sealseid poelette ja ümbritsevat küllust nägi ning rääkis tagasi jõudes pisarsilmi töökaaslastele: "me oleksime ikka pidanud omal ajal ka Soome ära võtma, siis elaksime praegu nagu nemad." Selle peale tulemata, et isegi kui kõik singid-vorstid Soomest Venemaale vedada, ei elaks venelane mitte nii nagu soomlane, vaid ikka vastupidi.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X