320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Amos Vaata postitust
    DiCaprio gif
    Sa olid ju see mees, kes kurtis, et ta kommentaaride sisu ei loeta ning vastatakse naljaga?

    Kommentaar


      Ja sa oled ju see mees kes väidab, et ma naudin tähelepanu, aga ise on mitu korda vabandanud siin teemas "trolliga kaasa minemise" eest, kuid ikka käib jauramas siin?

      Kommentaar


        Algselt postitas Amos Vaata postitust
        Ja sa oled ju see mees kes väidab, et ma naudin tähelepanu, aga ise on mitu korda vabandanud siin teemas "trolliga kaasa minemise" eest, kuid ikka käib jauramas siin?
        Räägi nüüd midagi sisulist ka. Too nt kolm punkti, kuidas saaks maailmas näljahädad likvideerida?

        Kommentaar


          Ei, ei. Nüüd ta peab esinema siin, et teda on koguaeg mõnitatud ja tema nüüd ei seleta ka. Tõsiselt noh, algkooli tase.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Ei, ei. Nüüd ta peab esinema siin, et teda on koguaeg mõnitatud ja tema nüüd ei seleta ka. Tõsiselt noh, algkooli tase.
            Irony. So fucking full of it.

            Te ei oska/taha ju lugeda nii, et mida ma ikka seletan.

            Ning mind teie mõnitused ei muserda. Mind muserdab see, et minust 7-20 aastat vanemad inimesed viitsivad vaielda ja päevad läbi seletada kui loll ma olen, ise MITTE MINGISUGUST täiskasvanule omast käitumist näidates.

            Mõnuagent - tal on minust täiesti erinev arusaam asjadest ja ta mõistab, et ma olen temast kõvasti noorem, vähem elu näinud ning egoistlikum.
            Aga tal on nii palju intelligentsust, et ta ei käi iga päev nokkimas mind siin. Tal on pohhui. Sest miks peaks üks normaalse mõistusega TÄISKASVANUD inimene käima noore tatikaga INTERNETIS erinevate maailmavaadete üle vaidlemas?

            Ning miks sa marvellous kirjutasid sellest kuidas ma arvan, et kõik mulle liiga teevad jne? Sest see on populaarne arvamus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              Sest miks peaks üks normaalse mõistusega TÄISKASVANUD inimene käima noore tatikaga INTERNETIS erinevate maailmavaadete üle vaidlemas?
              ma olen alati arvanud, et Internet ongi see koht, kus saab nii naabrile kui ka teistele loomadele anonüümselt ära panna, et oma igapäevast elu natukenegi rõõmsamaks teha.

              Kommentaar


                Sest miks peaks üks normaalse mõistusega TÄISKASVANUD inimene käima noore tatikaga INTERNETIS erinevate maailmavaadete üle vaidlemas?
                Huvitav. Mingitel hetkedel saad isegi aru, et oled loll tatikas, vähemselgetel momentidel süüdistad aga ise neidsamu täiskasvanud ja normaalseid inimesi selles, et nad ei suuda laiemalt MÕELDA ja blablablaa.
                Omaette teema on muidugi see, et keegi justkui suga maailmavaate üle vaidleks. Sellest on asi kaugel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Irony. So fucking full of it.

                  Te ei oska/taha ju lugeda nii, et mida ma ikka seletan.

                  Ning mind teie mõnitused ei muserda. Mind muserdab see, et minust 7-20 aastat vanemad inimesed viitsivad vaielda ja päevad läbi seletada kui loll ma olen, ise MITTE MINGISUGUST täiskasvanule omast käitumist näidates.

                  Mõnuagent - tal on minust täiesti erinev arusaam asjadest ja ta mõistab, et ma olen temast kõvasti noorem, vähem elu näinud ning egoistlikum.
                  Aga tal on nii palju intelligentsust, et ta ei käi iga päev nokkimas mind siin. Tal on pohhui. Sest miks peaks üks normaalse mõistusega TÄISKASVANUD inimene käima noore tatikaga INTERNETIS erinevate maailmavaadete üle vaidlemas?

                  Ning miks sa marvellous kirjutasid sellest kuidas ma arvan, et kõik mulle liiga teevad jne? Sest see on populaarne arvamus.
                  käi vittu, Amos.

                  Tegelt ka.

                  Käi vittu.

                  Ma ei mõnitanud sind oma eelmises postis vaid rääkisin reaalsest teemast, mida sina oled meile esitanud. Miks sa kurat ei vasta?

                  Sa süüdistad meid, et me ei kuula ja ainult "lol"-me Samal ajal käid välja idee, kuidas lõpetada nälg maailmas!!! Ma olen in!!!!! Ma olen 10 tundi istunud käes süles, sest lõpuks on see idee olemas. Räägi palun meile sellest võimalusest!!!

                  MIKS SA EI TAHA, ET NÄLG MAAILMAS LÕPPEKS!!!!???

                  SA ISE ÜTLESID, ET 60 BLN ON AINULT VAJA!

                  MINA ÜTLEN, ET TEEME ÄRA!!!

                  Ma garanteerin sulle, et kui see plaan on paika pidav, siis minu - plastic99, poolt on organiseeritud 3 päevaga 1 mln EUR (escrowitud)!

                  Kohe nüüd ja praegu. Sinu käes on võti! Miks sa ei avalda seda??? ROTCHILD maksis kinni???

                  Kommentaar


                    Amos on lihtsalt kõige ehedam troll, nagu ka count jaalo ja mõni teine veel siin. Nendega ei tasugi vaielda, sest kui sa nendega vaidled, mõnitad või üldse neile reageerid, siis nende tekib neil sellest virtuaalne erektsioon (kes teab võibolla isegi ka päriselus) ja see on nii kuradi hea tunne, et peale natukest aega on need trollid sellest sõltuvuses ja toredast foorumist saab järjekordne delfi kommentaarium.
                    Lihtsalt võiks ometi olla kokkulepe, et selliste vendade provokatsioonidele ei allu, lihtsalt ignoreerib mis iganes haiget mula nad ei aja ja usu mind, ühel hetkel on nad parematel jahimaadel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Amos on lihtsalt kõige ehedam troll, nagu ka count jaalo ja mõni teine veel siin. Nendega ei tasugi vaielda, sest kui sa nendega vaidled, mõnitad või üldse neile reageerid, siis nende tekib neil sellest virtuaalne erektsioon (kes teab võibolla isegi ka päriselus) ja see on nii kuradi hea tunne, et peale natukest aega on need trollid sellest sõltuvuses ja toredast foorumist saab järjekordne delfi kommentaarium.
                      Lihtsalt võiks ometi olla kokkulepe, et selliste vendade provokatsioonidele ei allu, lihtsalt ignoreerib mis iganes haiget mula nad ei aja ja usu mind, ühel hetkel on nad parematel jahimaadel.


                      oleks see vaid nii lihtne

                      amosele on diagnoosid mitu lehekülge tagasi väljastatud, aga meie võtame asja ikka isiklikult. kui töötaksime haiglas, siis sellise suhtumisega väga pikalt vastu ei peaks
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        ehk meie probleem on, et võtame amost endaga võrdsena, kuigi me ei taha seda välja näidata
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          ok, ilmselt mitte päris võrdsena, aga piisavalt tähtsana, et tema "seisukohtade" peale reageerida
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            "Viska leili, leil on tervisele hea!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Amos on lihtsalt kõige ehedam troll, nagu ka count jaalo ja mõni teine veel siin. Nendega ei tasugi vaielda, sest kui sa nendega vaidled, mõnitad või üldse neile reageerid, siis nende tekib neil sellest virtuaalne erektsioon (kes teab võibolla isegi ka päriselus) ja see on nii kuradi hea tunne, et peale natukest aega on need trollid sellest sõltuvuses ja toredast foorumist saab järjekordne delfi kommentaarium.
                              Lihtsalt võiks ometi olla kokkulepe, et selliste vendade provokatsioonidele ei allu, lihtsalt ignoreerib mis iganes haiget mula nad ei aja ja usu mind, ühel hetkel on nad parematel jahimaadel.
                              Päris täis peaga pole ka mõtet igasugust sitta toota, või siis otsi vähemalt purjus peaga postitamise teema ülesse. Selles postituses on ikka päris paljud asjad valesti.
                              "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                                "Viska leili, leil on tervisele hea!"

                                miks sa ei vasta mulle ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X