320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Amos, tead, kes sa oled?

    Sa oled luuser, kes arvab, et maailm on tema vastu. Ei ole.

    Maailm on sinu poolt. Ole mees ja ainult näe vaeva vingumise asel. Päris tõsiselt.

    Kui sul on idee, siis teosta see. Sul oli idee - Sa käisid selle kõlavalt välja ning ma olen selle ideega nõus. 60 mld usd ning maailma nälg saab lahendatud. Palun ütle ainult kuidas... ning ma luban, et juhul kui see idee on reaalselt läbijooksev, siis plastic99 saab sulle 3 päevaga mln eur idee hüvanguks. Ma ei tee siin praegu tõesti nalja.

    Kusjuures, ma olen kindel, et nt. Mõnuagent saaks selle aja jooksul rohkem, sest tal on otsesem ligipääs/kontakt suurematele ressurssidele kui mul.

    Sa oled siin kuid (nii palju kui ma siin foorumis aktiivne olen olnud) ajanud mingit sitta, kuidas kõik on inimeste vastu. Nüüd me ei ole. Me lahendame selle probleemi ära.

    Palun too mulle see viide, millega saab 60 mld usdiga lahendada maailma näljahäda (mitu korda oled seda maininud) ning ma pühendan oma elu selle 60 mld usd hankimiseks. Ma tõesti ei tee siinkohal nalja. Mina ei tea, kuidas seda teha, Sina tead... Ütle mulle palun!

    Kommentaar


      Kusjuures ma olen päris uhke enda üle ka. Mitu kuud Amose, tema isa counti ning venna raudidasega koos käinud mingi ilgem diskussioon.

      Nüüd, reaalseid, nende väidetele tuginevaid, maailma muutvaid ettepanekuid tehes on meestel in corpore suu fallost täis ja ainuke reaalsus on 9gag.com. Kus on Teie jumal nüüd?

      Kommentaar


        Screw you guys, you broke plastic'99
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Ma pole mitte kuskil kirjutanud oma ideest.
          Ma ei ole kuskil kirjutanud, et ma suudan midagi sellist välja mõelda.
          Ma ei ole kuskil öelnud, et mul on kõik vastused olemas.

          Ja kui sa ajad sellist juttu, et toimiva plaaniga sebid mulle kolme päevaga mil euri siis tundub, et Tofoa kabinetis saad lasta endale diagnoosi panna.

          Ma olen korduvalt maininud, et ma ei arva maailma enda vastu olevat. Ma arvan maailma nende samade Aafrika neegripoiste ja Aasia lehmakoogi korjajate vastu olevat.
          Loe ka vahepeal mitte ära käi ainult ässamas. Sul on potensiaali saada targaks, aga sa hui oled veel. Sest tark inimene ei käi A) nii haiget sitta suust välja ajamas, B) vaidlemas endast lollimate inimestega (nagu sa arvad), et enda ego tõsta.

          P.S. Selle foorumi hostiilsus on ikka karm
          Ma saaks ka teha endale kasutaja ja ajada sellist juttu, et te kõik aplodeeriks ja vaataks kui loogiliselt mõtlev ning ratsionaalne inimene! Aga huij bljat. Pole vaja olla pidevalt selles maskis kes sa tegelikult ei ole.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Ulmefilm on kindlasti siin teemas läbi nämmutatud ammu, aga ei jõua kõike 40 lehte ka läbi lugeda. Anyway, vaatasin huvi pärast seda esimest osa ning seal räägib Pentagoni ründamisest. Igast "spetsialistid" jms räägivad suure suuga, et ümber Washingtoni on mingi ekstra kõva lennukeelu tsoon ning sinna ei või põhmõtteliselt ükski lennuk siseneda jne. Samas Pentagonist pm üle tee (u 1 km eemal) on Ronald Regani nimeline lennujaam, kus toimub päevas tohhujaa lendusid. Samamoodi mingi lõik ühe USA reporteri kommentaarist otse sündmuskohalt, kus ulmefilmi tegijad on täiest kontekstist välja rebinud reporteri paar lauset jne.
              Ühesõnaga täielik BS juba eos.
              The ball is round, the game lasts ninety minutes,
              and everything else is just theory.

              Kommentaar


                Amos, kui sa ei ole vaimuhaige, siis proovi üks kordki oma väiteid tõestusmaterjaliga toetada. Seni sa oled ainult vastu haukunud või postitanud faktivigadest kubisevaid suvalisi linke.

                Ma olen võimeline sind uskuma, kui sa suudad ennast normaalselt väljendada, argumenteerida ja oma näidete ja tõestusega mind uskuma panna. Usu mind, ma olen inimene, kes lähtub faktidest ja tõestusmaterjalidest, ma olen avatud mõtlemisega inimene.

                Seni sa oled aga rämedalt lati alt läbi jooksnud. Lihtsalt haugud.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Iga alternatiivmeediaga seotud kirjutist/videot tõe pähe võtta on sama kui uskuda, et iga moslem on terrorist. Aga tegelik protsent on mis? Alla 0.1?

                  Jah mina, raudidas ja count usume IGAT asja mis Telegramis on ja KÕIKI videoid mis youtubes mingist vandenõust räägivad.

                  Aga - inimene kes usub 9/11 ametlikku versiooni peaks terapeuti külastama aegajalt.
                  Ma ei teadnud, et aastal 2015 selline asi veel võimalik on.
                  Isegi minu sugulane kes asub USAs ja on seal elades ikka full-yankee'ks muutunud saab aru, et ametlik versioon on täielik pa*k ning seda arvab ka väga suur osa ameetiklastest kellega ta (sellel teemal) vestlenud on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Amos Vaata postitust
                    Iga alternatiivmeediaga seotud kirjutist/videot tõe pähe võtta on sama kui uskuda, et iga moslem on terrorist. Aga tegelik protsent on mis? Alla 0.1?

                    Jah mina, raudidas ja count usume IGAT asja mis Telegramis on ja KÕIKI videoid mis youtubes mingist vandenõust räägivad.

                    Aga - inimene kes usub 9/11 ametlikku versiooni peaks terapeuti külastama aegajalt.
                    Ma ei teadnud, et aastal 2015 selline asi veel võimalik on.
                    Isegi minu sugulane kes asub USAs ja on seal elades ikka full-yankee'ks muutunud saab aru, et ametlik versioon on täielik pa*k ning seda arvab ka väga suur osa ameetiklastest kellega ta (sellel teemal) vestlenud on.
                    Demagoogia.

                    Proovi nüüd uuesti üle lugeda seda, mida ma kirjutasin ja vasta uuesti.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amos Vaata postitust

                      Aga - inimene kes usub 9/11 ametlikku versiooni peaks terapeuti külastama aegajalt.
                      Ma ei teadnud, et aastal 2015 selline asi veel võimalik on.
                      Isegi minu sugulane kes asub USAs ja on seal elades ikka full-yankee'ks muutunud saab aru, et ametlik versioon on täielik pa*k ning seda arvab ka väga suur osa ameetiklastest kellega ta (sellel teemal) vestlenud on.
                      On, aga hetkel ei ole midagi vastupidist tõestatud. On kari hulle kes mingit möga pidevalt ajab.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                        On, aga hetkel ei ole midagi vastupidist tõestatud. On kari hulle kes mingit möga pidevalt ajab.
                        Aa, et sa usud ainult siis kui Obama ütleb "Yes - we killed 3000 of our own citizens!"?

                        Ning teadlased ja insenerid on kari hulle? Kes need kuradima geeniused siis on?
                        FBI > Scientists?

                        "They must find it hard to take Truth for authority who have so long mistaken Authority for Truth."
                        - Gerald Massey

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Aa, et sa usud ainult siis kui Obama ütleb "Yes - we killed 3000 of our own citizens!"?

                          Ning teadlased ja insenerid on kari hulle? Kes need kuradima geeniused siis on?
                          FBI > Scientists?

                          "They must find it hard to take Truth for authority who have so long mistaken Authority for Truth."
                          - Gerald Massey
                          Mis selle su isa antud raamatu nimi oli, mida sa 7 aastat tagasi lugesid?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Mis selle su isa antud raamatu nimi oli, mida sa 7 aastat tagasi lugesid?
                            Totu Kuul extended version.

                            Kommentaar


                              Tegelikult I feel for Amose isa. Noh, et näiteks on korraga naine näinud Titanicut ja jubedalt tahtmist täis, aga kuradi poeg istub kodus ja mölutab. Mida teha, et ta segama ei tuleks? Haarad kusagilt riiulist mingi suvalise raamatu, annad poisile ja ütled, et loe nüüd mingi pool tundi seda. Kui oleks Amose isa haaranud suvalise bioloogiaraamatu, siis uuriks Amos ilmselt praegu ainurakseid, aga kogemata sai riiulist haaratud mingilt sõbralt naljakingiks saadud Jüri Lina teos.
                              Õnnelik pooltund naisega, tagajärjed kestavad aastaid...


                              P.S.
                              Amos meenutab mulle üht mu klassivenda, kes oli muidu keskmisest kõvasti andekam inimene, aga kulutas kogu oma energia mingite marksistlike raamatute lugemisele ja kusagil keska alguses tundus, et ta ajabki teistest palju targemat juttu, kuna ta reaalselt luges asju, kui klassikaaslased tegelesid pigem noortele kohase "maha-taha"-kultuuriga.
                              Halvaks keeras asi mõned aastad hiljem, kui ta jõudis enda uuringutel vaikselt selleni, et luges ka nö. mainstream käsitlusi, kus on marksismi problemaatika ja lootusetus lahti seletatud. Ehk iseenesest on tal maailmapilt lai, mis on tore, aga kahjuks kulutas ta liiga palju aega vastuvooluujumisele, vandenõudele ja muule sellisele, mis reaalses elus hiljem osutusid küll vaidluskunsti arendavaks ja huvitavaks mõttegümnastikaks, aga ei millekski enamaks. Nüüd tegeleb mingite puidukuivatite releedega, mis on tore töö, aga tal oleks potentsiaali olnud palju rohkemaks.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X