320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaadake Välisilma praegu.

    edit: ah minge pu**i, ärge vaadake ka. Lobjakas laseb hullu jälle.

    Kommentaar


      Välisilm, Vabariigi kodanikud jms. ETV pealt pakutav kraam on ammu kõike muud kui objektiivne.

      Kommentaar


        Algselt postitas Amos Vaata postitust
        Vaadake Välisilma praegu.

        edit: ah minge pu**i, ärge vaadake ka. Lobjakas laseb hullu jälle.
        Ise ka aru saad, et mille kallal sa haugud muudkui?

        Kommentaar


          Saan küll. Alguses näitas teiste meeste arvamusi. Siis tuli Ahto.

          Viimasel ajal figureerib absull igalpool see mees. Sest tema ju teab mustvalgelt mis on õige ja kuidas asjad käivad. Ma saan sellest aru, et sulle meeldib kui mõeldakse sinu eest ja kujundatakse su maailmavaadet - siis on ju hea kaasa noogutada.
          Ära pressi peale koguaeg.

          Kommentaar


            Algselt postitas Amos Vaata postitust
            Saan küll. Alguses näitas teiste meeste arvamusi. Siis tuli Ahto.

            Viimasel ajal figureerib absull igalpool see mees. Sest tema ju teab mustvalgelt mis on õige ja kuidas asjad käivad. Ma saan sellest aru, et sulle meeldib kui mõeldakse sinu eest ja kujundatakse su maailmavaadet - siis on ju hea kaasa noogutada.
            Ära pressi peale koguaeg.
            Ma pole isiklikel põhjustel mingi Lobjaka fänn. Aga, noh, enda jutuga "vaadake" tulid ju sina. Niisama meenutades.

            Kommentaar


              http://organichealth.co/watch-incred...-cancer-cells/

              Kommentaar


                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                Välisilm, Vabariigi kodanikud jms. ETV pealt pakutav kraam on ammu kõike muud kui objektiivne.
                paku midagi mis oleks objektiivsem?
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Viimasel ajal figureerib absull igalpool see mees. Sest tema ju teab mustvalgelt mis on õige ja kuidas asjad käivad.
                  Mind ka häirib, et Ahto igal võimalikul juhul sõna võtab - mis on küll pigem intervjuusoovijate, mitte tema süü - aga äkki esitad ka oma seisukoha, mida täpselt ta antud juhul valesti ütles?

                  Kommentaar


                    Mis on cannabis oil? Hemp oil? Hash oil?

                    Kui see ravi oleks nii lihtne, siis oleks KEEGI juba ammu sellest äri teinud. Olen kohanud ka inimesi, kes väidavad, et ravisid oma vähi terveks tatart süües. Ma ei väida, et kellegi juhul see ei tööta, aga kõikehõlmavaid järeldusi teha... Siis võin ma ka näiteks tuua paar [sõbra] lähisugulast, kes [ilmselt geneetilise soodumuse tõttu] kanepi suitsetamise tagajärjel skisofreeniadiagnoosi said. Loomulikult ei ole see jällegi reegel, aga evangeliste, kes räägivad juttu, et kanep kasvatab ajurakke juurde, ei võta ma pehmelt öeldes tõsiselt.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      Mis on cannabis oil? Hemp oil? Hash oil?

                      Kui see ravi oleks nii lihtne, siis oleks KEEGI juba ammu sellest äri teinud. Olen kohanud ka inimesi, kes väidavad, et ravisid oma vähi terveks tatart süües. Ma ei väida, et kellegi juhul see ei tööta, aga kõikehõlmavaid järeldusi teha... Siis võin ma ka näiteks tuua paar [sõbra] lähisugulast, kes [ilmselt geneetilise soodumuse tõttu] kanepi suitsetamise tagajärjel skisofreeniadiagnoosi said. Loomulikult ei ole see jällegi reegel, aga evangeliste, kes räägivad juttu, et kanep kasvatab ajurakke juurde, ei võta ma pehmelt öeldes tõsiselt.
                      Mina ei tea jälle mitte ühtegi skiso juhtumit oma suhtlusringkonnas kuid ma tean, et on inimesi kes peeretavad halvad mõtted kehast välja. http://www.simpson-oil.com/ (lol @ U KEEGI juba ammu sellest äri teinud) ning kindlasti ravivad sind need igasugused muud medikamendid ka.

                      tuumasõja teemasse ka artikkel. http://wakeup-world.com/2015/01/21/s...ear-war-ahead/

                      Kommentaar


                        Mis on cannabis oil? Hemp oil? Hash oil?
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Kuidas meid lihtsameelseid kontrollitakse!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dareth Vaata postitust
                            Mis on cannabis oil? Hemp oil? Hash oil?
                            sul on google selle jaoks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              Mis on cannabis oil? Hemp oil? Hash oil?

                              Kui see ravi oleks nii lihtne, siis oleks KEEGI juba ammu sellest äri teinud. Olen kohanud ka inimesi, kes väidavad, et ravisid oma vähi terveks tatart süües. Ma ei väida, et kellegi juhul see ei tööta, aga kõikehõlmavaid järeldusi teha... Siis võin ma ka näiteks tuua paar [sõbra] lähisugulast, kes [ilmselt geneetilise soodumuse tõttu] kanepi suitsetamise tagajärjel skisofreeniadiagnoosi said. Loomulikult ei ole see jällegi reegel, aga evangeliste, kes räägivad juttu, et kanep kasvatab ajurakke juurde, ei võta ma pehmelt öeldes tõsiselt.
                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              Mis on cannabis oil? Hemp oil? Hash oil?
                              Kas sa oled lollakas või sa üritad vaimukas olla? Esimesel juhul ma olen su poolt. Teisel puhul, ei.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                "Kui see ravi oleks nii lihtne, siis oleks KEEGI juba ammu sellest äri teinud."

                                Mis (rahalist) kasu on tervest inimesest farmaatsiatööstusele?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X