320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Ole kohal! 12 nov Tondiraba jäähall! Avame silmad!

    "The mind is like a parachute. It works best when it's open." - Dalai Lama
    Lisatud failid
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust


      Ole kohal! 12 nov Tondiraba jäähall! Avame silmad!

      "The mind is like a parachute. It works best when it's open." - Dalai Lama
      count, ma küsin nüüd täiesti siirast uudishimust - oletame, et ma tulen kohale, "avan silmad", saan "valgustatud" ja nii edasi. Mis ma siis kogu selle teadmistepagasiga peale peaksin hakkama? Saadan pangad perse, loon oma riigi ja vaatan päev läbi youtubest Icke videoid?

      Ma ei naeruväärista siinkohal ühtegi vandenõuteooriat ja ei ole minu pädevuses öelda, mis on õige või vale, aga mind siiralt huvitab vandenõuteoreetikute laiem missioon.

      Kommentaar


        Icke maandus Eestis ja samal päeval hakkas kohalik valitsus võnkuma. Kas juhus või reptiilid läksid paanikasse? Väga ei julge mõeldagi, mis 12.november saama hakkab!

        Kommentaar


          Algselt postitas check Vaata postitust
          count, ma küsin nüüd täiesti siirast uudishimust - oletame, et ma tulen kohale, "avan silmad", saan "valgustatud" ja nii edasi. Mis ma siis kogu selle teadmistepagasiga peale peaksin hakkama? Saadan pangad perse, loon oma riigi ja vaatan päev läbi youtubest Icke videoid?

          Ma ei naeruväärista siinkohal ühtegi vandenõuteooriat ja ei ole minu pädevuses öelda, mis on õige või vale, aga mind siiralt huvitab vandenõuteoreetikute laiem missioon.
          Mida sa teadmistega peale hakkad? Seda mida ise soovid. Teadmised ei jookse kellelgi mööda külge maha.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas check Vaata postitust
            count, ma küsin nüüd täiesti siirast uudishimust - oletame, et ma tulen kohale, "avan silmad", saan "valgustatud" ja nii edasi. Mis ma siis kogu selle teadmistepagasiga peale peaksin hakkama? Saadan pangad perse, loon oma riigi ja vaatan päev läbi youtubest Icke videoid?

            Ma ei naeruväärista siinkohal ühtegi vandenõuteooriat ja ei ole minu pädevuses öelda, mis on õige või vale, aga mind siiralt huvitab vandenõuteoreetikute laiem missioon.
            ma soovitan alustada sellest, et püükas vaadata iga teemad (teema kuulutajat) individuaalselt, mitte ei topis kõike ühte patta.

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust


              Ole kohal! 12 nov Tondiraba jäähall! Avame silmad!

              "The mind is like a parachute. It works best when it's open." - Dalai Lama
              Ei tea kas ta üritab seda lund näidates väita, et globaalne soojenemine on ka vandenõu? Siis peaks ta ka suur päraselt teadma, et kliima soojenemine paiskab kliima segi ehk toimub ootamatuseid nii ühes kui ka teises suunas. Aga muidu.. lumised oktoobrilõpud on meil tavapärane nähtus.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Ei tea kas ta üritab seda lund näidates väita, et globaalne soojenemine on ka vandenõu? Siis peaks ta ka suur päraselt teadma, et kliima soojenemine paiskab kliima segi ehk toimub ootamatuseid nii ühes kui ka teises suunas. Aga muidu.. lumised oktoobrilõpud on meil tavapärane nähtus.
                See väide on konkreetselt kopeeritud ju Leonardo filmist. Sa toetud jälle sellele legendaarsele DiCaprio "meistriteosele". "Dokumentaal", mis omab kõiki tavapärase vandenõuteooria filmi abc baas komponente. Täiesti identne näiteks Zeitgeisti esimese filmile, aga sealt ei usuks sa ühtegi lauset, kuid kui DiCaprio räägib, siis peab ju tõsi olema? See on hüper äärmuslikult selektiivne valimine, mis on vandenõu ja mis ei ole. Sa võtad ühe vandenõufilmi miljonist ja ütled, et ainult see on tõde ja kõik muu on foolium. Kui sa ütled, et kõik kes vaatavad ja usuvad vandenõu temaatilisi teoseid on debiilikud ja ei tea midagi, siis samamoodi peaksid suhtuma ka sellesse konkreetsesse kliimasoojenemise propaganda teosesse ja seda mitte levitama, vastasel juhul kuulud punti!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Kärmase intekas temaga oli küll üpris halb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                    Kärmase intekas temaga oli küll üpris halb.
                    Nõus, Icke valis selgitamise asemel ründamise. Vandenõuteooriate fänne see muidugi ei heiduta ja nende jaoks ilmselt ongi "uskmatud" idioodid.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                      Nõus, Icke valis selgitamise asemel ründamise. Vandenõuteooriate fänne see muidugi ei heiduta ja nende jaoks ilmselt ongi "uskmatud" idioodid.
                      ja Kärmas valis naeruvääristamise selle asemel et härral rääkida lasta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                        ja Kärmas valis naeruvääristamise selle asemel et härral rääkida lasta.
                        See siiski on üsna naeruväärne, kui küsimustele ei vastata ja ei olda võimeline üsna utoopseid väiteid tõestama. Muidugi, kui ei peeta tõestuseks väidet, et olen 25 aastat teemat uurinud ja 60-s riigis inimestega rääkinud jne.
                        Samas möönan, et natuke läks vahepeal näpust ära, kui saatejuht püüdis vahele rääkida.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          See väide on konkreetselt kopeeritud ju Leonardo filmist. Sa toetud jälle sellele legendaarsele DiCaprio "meistriteosele". "Dokumentaal", mis omab kõiki tavapärase vandenõuteooria filmi abc baas komponente. Täiesti identne näiteks Zeitgeisti esimese filmile, aga sealt ei usuks sa ühtegi lauset, kuid kui DiCaprio räägib, siis peab ju tõsi olema? See on hüper äärmuslikult selektiivne valimine, mis on vandenõu ja mis ei ole. Sa võtad ühe vandenõufilmi miljonist ja ütled, et ainult see on tõde ja kõik muu on foolium. Kui sa ütled, et kõik kes vaatavad ja usuvad vandenõu temaatilisi teoseid on debiilikud ja ei tea midagi, siis samamoodi peaksid suhtuma ka sellesse konkreetsesse kliimasoojenemise propaganda teosesse ja seda mitte levitama, vastasel juhul kuulud punti!
                          Praegu jäi mu suu küll lahti. Sedasi pandi sõnad suhu, et ise ka ei usu. Aga rääkides dicaprio filmist, siis kusagil teemas mainisin ka, et midagi uut sealt minu jaoks ei tulnud.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Count tegi video.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Soomet pole tegelikult olemas

                              Link 2

                              Kommentaar




                                Haakub selle teemaga päris hästi
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X