320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Soovimata siseneda piibli ja lameda maa teemasse, siis mis loogika see on, et kui üks fakt on vigane, siis on kõik teised ka? Veeretades üks kord täringut ja ei õnnestu nr 6 saada, siis järgmised korrad ka ei saa?
    Sest et

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Soovimata siseneda piibli ja lameda maa teemasse, siis mis loogika see on, et kui üks fakt on vigane, siis on kõik teised ka? Veeretades üks kord täringut ja ei õnnestu nr 6 saada, siis järgmised korrad ka ei saa?
      Tõesti päris pullid võrdlused. "Juhuslikult" toodi täringul näiteks number 6. Eks me kõik teame kus kohast tuleb see lembus just selle numbri vastu:

      1 Ma nägin merest üles tulevat metsalist, kellel oli seitse pead ja kümme sarve, ning ta sarvede peal kümme peaehet, ning ta peade peal olid jumalateotuse nimed.
      2 Ja metsaline, keda ma nägin, oli pantri sarnane ning tajalad olid otsekui karul ning ta suu oli nagu lõvi suu. Lohe andis temale oma väe ja oma trooni ja suure meelevalla.
      18 Siin olgu tarkust! Kellel on mõistust, see arvutagu välja metsalise arv, sest see on inimese arv, ja tema arv on
      kuussada kuuskümmend kuus.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Soovimata siseneda piibli ja lameda maa teemasse, siis mis loogika see on, et kui üks fakt on vigane, siis on kõik teised ka? Veeretades üks kord täringut ja ei õnnestu nr 6 saada, siis järgmised korrad ka ei saa?
        Konkreetne loogika küsimus puudutas siiski vaid piiblit, millele viidatakse teadusele vastandumisel. Üks vale fakt ei tähenda, et kõik teised on valed! Lihtsalt minu küsimus oli, mis tagab teiste faktide paikapidavuse, kui teos läheb niivõrd fundamentaalse asjaga vastuollu? Ma ei püüagi väita, et piibel on täis valesid fakte. Inimlikust seisukohast on tegu valdavalt hea teosega.
        Kui inimene on kriitiline teaduse suhtes, siis miks ta ei ole kriitiline piibli suhtes?
        AILTON

        Kommentaar


          Kommentaar


            Piibel on ikka üks üsna kehvakene allikas millegi kinnitamiseks või väidete tõestuseks....

            Väidan, et Püha Vaim oli üle küla keppar ja pistis Maarja paksuks... aga mimmu ei julenud seda tunnistada ning hakkas kelbast ajama.... tema õnneks oli puusepp saepuru nii palju ajju juba tömmanud, et ei jaganud maad ega mütsigi...ja jäigi uskuma...
            Siis käisid mingi jõrmid veel seda Maarjat põrutamas.... 3 jäid makstes vahele ja miišu jälle luiskas miskit kuningatest ja kingitustest... eriti kinky, et see toimus laudas, kits ja lambad olid kaasatud ning kanad ei munenud päevi peale seda paugutamist.
            Lõpuks pole enam miskit imestada, et laps neil suureks saades suitsiidne oli ja end ise risti löi... THE END.

            Kui maa(kera) on lame, siis mis asub teisel pool ja kas üle serva on võimalik kukkuda?

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Piibel on ikka üks üsna kehvakene allikas millegi kinnitamiseks või väidete tõestuseks....

              Väidan, et Püha Vaim oli üle küla keppar ja pistis Maarja paksuks... aga mimmu ei julenud seda tunnistada ning hakkas kelbast ajama.... tema õnneks oli puusepp saepuru nii palju ajju juba tömmanud, et ei jaganud maad ega mütsigi...ja jäigi uskuma...
              Siis käisid mingi jõrmid veel seda Maarjat põrutamas.... 3 jäid makstes vahele ja miišu jälle luiskas miskit kuningatest ja kingitustest... eriti kinky, et see toimus laudas, kits ja lambad olid kaasatud ning kanad ei munenud päevi peale seda paugutamist.
              Lõpuks pole enam miskit imestada, et laps neil suureks saades suitsiidne oli ja end ise risti löi... THE END.

              Kui maa(kera) on lame, siis mis asub teisel pool ja kas üle serva on võimalik kukkuda?
              Sellise esimese loo kohta ei oska muud kosta kui:
              Seepärast ma ütlen teile: Inimestele antakse andeks igapatt ja teotamine, aga Vaimu teotamist ei anta andeks.

              "Üle serva" pole võimalik kukuda, kuna keegi pole käinud nii kaugel, et seda serva üldse oma silmaga näha. Kas üldse selline asi nagu äär üldse eksisteerib on samuti teadmata. Mitte ükski tsiviilisik pole mitte kunagi saanud Antarkikas piisavalt sügavale reisida, kuna Reptiilid on teinud selle vastase Antarktika Pakti, mis keelab lihtsurelik seal uurimise ja ringi liikumise. Selle tarbeks on seda jääseina valvama pandud ka sõjavägi.

              Lisatud failid
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Sellise esimese loo kohta ei oska muud kosta kui:
                Seepärast ma ütlen teile: Inimestele antakse andeks igapatt ja teotamine, aga Vaimu teotamist ei anta andeks.

                "Üle serva" pole võimalik kukuda, kuna keegi pole käinud nii kaugel, et seda serva üldse oma silmaga näha. Kas üldse selline asi nagu äär üldse eksisteerib on samuti teadmata. Mitte ükski tsiviilisik pole mitte kunagi saanud Antarkikas piisavalt sügavale reisida, kuna Reptiilid on teinud selle vastase Antarktika Pakti, mis keelab lihtsurelik seal uurimise ja ringi liikumise. Selle tarbeks on seda jääseina valvama pandud ka sõjavägi.

                Kui maa on lame ja ääreta, kuhu päike kaob?
                AILTON

                Kommentaar


                  Sõltub mida usud, antakse ka see andeks... seega ära minu hinge pärast muretse...see kes langeb saab alati tõusta, sest mina sinu hingest ei hooli... isegi kärbes köögis pakub mulle rohkem huvi, kui ühe eksinud pudulojuse piinatud meel. Maad mööda hulkumast ja rändamast on olnud piisavalt, et mõista kui rumal on väita ümar lamedaks.
                  Kui sa väidaksid, et maakera on tegelikult 10x suurem ja seda varjatakse meie eest, siis seda oleks oluliselt keerulisem lükata ümber.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                    Kui maa on lame ja ääreta, kuhu päike kaob?

                    Japser tõstis omalajal selle olulise teema läbu alla, nüüd võik vähemalt KKK luua lameda maa jaoks, küsitakse juba samu asju mitmendat ringi.
                    Päike liigub mööda kindlat trajektoori ringiratast ja kaob horisondi taha. Ega pilved ka ju kuskile ei kao, lihtsalt liiguvad edasi, kuid horisondil pilvi vaadates tundub , et need loojuvad ka kuskile.


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Sõltub mida usud, antakse ka see andeks... seega ära minu hinge pärast muretse...see kes langeb saab alati tõusta, sest mina sinu hingest ei hooli... isegi kärbes köögis pakub mulle rohkem huvi, kui ühe eksinud pudulojuse piinatud meel. Maad mööda hulkumast ja rändamast on olnud piisavalt, et mõista kui rumal on väita ümar lamedaks.
                    Kui sa väidaksid, et maakera on tegelikult 10x suurem ja seda varjatakse meie eest, siis seda oleks oluliselt keerulisem lükata ümber.
                    See on ka muidugi täiesti tervemõistluslik väide, et "olen käinud Paldiskis reisimas, seetõttu võin faktina öelda et maa on ümmargune." Kuidas sa küll selle avastuse oma rännakul tegid? Olid mingid mõõteriistad kaasas? GoBusi juht ütles? Reisides ükskõik mis riiki ei anna mitte mingit kinnitust, et maa on kera, vaid see just kinnitab, et maa on lapik.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Sa enne ei vastanud. Miks valetatakse siis selle kohta, et maa kera kujuline?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Sa enne ei vastanud. Miks valetatakse siis selle kohta, et maa kera kujuline?
                        Põhjuseid on palju. Üks versioonidest on, et kõik sai alguse sadu aastaid tagasi esimese kloobuse leiutamisega. Neid topiti igasse klassiruumi, raamatukokku, muuseumitesse, kodudesse jne. Kloobuseid toodeti nii palju, et nende ülejääke pidi ladustama salajases maa aluses laos Area 51s. Ümara maa vandenõud peab elus hoidma, et kloobuste müüki üleval hoida. Ajad on niigi rasked tänu arvutites leiduvatele muudele programmidele, mis vägisi kisuvad leiba laualt. Selle vastukäiguks sai leiutatud Google Maps, kus samuti maa on kerajas, kuid isegi see ei ole suutnud loodetud efekti anda. Müüginumbrid on madalamal kui ei kunagi varem. Tänu interneti ja youtubi leiutamisele on inimesed haritumad kui ei kunagi varem ja on kindel, et see aegade suurim vale saab siiski lõpuks murtud.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vabandan võhiklike küsimuste pärast! Kuna minu näol pole tegu kanepisuitsetajaga, siis kujutan ette, et mu maailmapilt võib olla üsnagi silmaklapistatud. Ehk siiski mõni hää kaasfoorumlane aitab seda vastustega avardada?


                          Kas jalgpall kui maailma populaarsem spordiala võib olla reptiilide leiutis, et hoida meid eemal tegelikult tähtsatest asjadest?

                          Mis on kõige vägevam teooria miks reptiilid üritavad inimkonda kontrollida? Mis on eesmärk? Kust ja millal nad tulid?

                          Reptiilid lõid "aegade suurima vale" ning juba aastasadu tagasi Area 51, et finantseerida gloobuste müügist enda hakkamasaamine? Reptiilid on tegelikult üsna lahjad vennad, vaatamata sellele, et suudavad luua ülemaailmseid pakte, ent ikkagi lasid interneti ja youtube läbi? Parim mis suutsid vastukaaluks mõelda on Google Maps?

                          Kuigi järgnevale vastust aiman, küsin ikkagi. Mille järgi otsustada milline leiutis on reptiilide ja milline on 'meie'? Kas on leiutajaid, kelle tegevusest on kasu lõiganud mõlemad osapooled - inimkond ja reptiilid? Ilmselt on ka terve rodu teadlasi, kes töötasid esialgu inimkonna hüvanguks, ent langesid hiljem reptiilide manu?

                          Tänud ette!

                          Kommentaar


                            Kullakene, sa oled vähe sassis.

                            Meie ehk homod müüme gloobuseid, reptiilid müüvad aga kloobuseid, mis on täitsa erinevad väljemõeldud asjad. Samas tuleb märkida, et väljamõeldud asi pole ilmtingimata olematu, tähtsusetu, väärtusetu. Sinu aju lihtsalt ei tunneta piisavalt palju välismaailma. Sa ei näe ju ka kõiki värve, eks?

                            Reptiilid on kõiki neid FBsid, YTsid ja asju teadnud ette ning vastavalt sellele ka enda plaani koostanud. Meie ja nende vahe ongi see, et nende tegemised põhinevad teadmistel, meie aga siblime vastavalt sellele, mida usume. Nemad on realistid, meie usuhullud. Nemad on 1 ja 0, meie aga 2-9.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Japser tõstis omalajal selle olulise teema läbu alla, nüüd võik vähemalt KKK luua lameda maa jaoks, küsitakse juba samu asju mitmendat ringi.
                              Päike liigub mööda kindlat trajektoori ringiratast ja kaob horisondi taha. Ega pilved ka ju kuskile ei kao, lihtsalt liiguvad edasi, kuid horisondil pilvi vaadates tundub , et need loojuvad ka kuskile.
                              St maakera äär on olemas, kui päike horisondi taha kaob. Kuidas seletada olukord, kus päikese loojub merre. Sa vaatled seda kõhuli rannaliival. Kui päike on loojunud, tõused püsti ja näed uuesti päikest? Samal ajal paar sada km üle mere, päikese loojangu suunas asuv sõber naudib endiselt päikest. Päikese horisondi taha kadudes ei tohiks ka inimene sadade kilomeetrite kaugusel enam päikest näha, aga seal läheb veel tükk aega enne päikese loojumist.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Sellest kõigest peaks tegema seriaali. Müüks päris hästi ma kujutan ette.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X