320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui kedagi peaks huvitama, siis kõige huvitavamad teooriad iidsete rajatiste teemadel on püstitanud Graham Hancock. Soovitan soojalt tema raamatut "Jumalate jäljed" (http://www.apollo.ee/jumalate-jaljed.html).

    Lisaks ka lühidalt tema maailmavaadetest ühes huvitavas loengus (sitemal juhul saate kuulata ühte väga põnevat muinasjuttu)
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Pane nüüd ennast "mõnuagendi" olukorda. Keegi killib heaoluühiskonnas 100 noort ning vastutuse võtab selle eest via al-jazeera vms mingi terroriorganisatsioon. Mõnuagent ajakirjanikuna kajastab reaalselt toimuvat. Usu mind, tal suure tõenäosusega ei ole mingit hidden agendat ning suure tõenäosusega rotchild või kes iganes samal ajal hands freega juhtnööre ei anna.

      Nüüd 3h hiljem tuleb välja, et antud allikas oli pask (btw see vale vastutuse võtmine rünnakute võtmisel suht standard). Mis mõnuagent peab tegema? Kirjutama delfis sama suure artikli, mille pealkirjaks on "vabandan, eksisin" ?
      'Mõnuagent' Peaks vältima kinnitamata info avalikustamist. Kahjuks need delfid õlid ja postimehed ignoreerivad eetikat klikide nimel.

      Kommentaar


        ma ei viitsind neid videosid vaadata, aga üks (uus) ja huvitav teooria on, et püramiidid on tehtud geopolümeerist ja plokid on kohapeal kokku segatud.
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Algselt postitas mg Vaata postitust
          ma ei viitsind neid videosid vaadata, aga üks (uus) ja huvitav teooria on, et püramiidid on tehtud geopolümeerist ja plokid on kohapeal kokku segatud.
          Seda olen isegi mina lugenud.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            'Mõnuagent' Peaks vältima kinnitamata info avalikustamist. Kahjuks need delfid õlid ja postimehed ignoreerivad eetikat klikide nimel.
            Ehk Prantsusmaal toimub tulistamine, kohalikud avaldavad tagaotsimiskuulutusi, aga "mõnuagendid" peavad ootama kohtuotsust, et mis ja kes ja kus?

            Ja kui ikkagi mingid rätikud ütlevad esimese hooga, et "meie tegime", siis on see igati korrektne seda ka esialgu edastada. Lõpptulemus läheb natuke viltu, aga kui selle kohta infot kohe ei anna, siis ilmuvad mingid uus-Amosed, kes kirjutavad kommentaariumisse, et näenäe, seal on väide, et rätikud tegid, aga meie omad tsenseerivad, raisk!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ehk Prantsusmaal toimub tulistamine, kohalikud avaldavad tagaotsimiskuulutusi, aga "mõnuagendid" peavad ootama kohtuotsust, et mis ja kes ja kus?

              Ja kui ikkagi mingid rätikud ütlevad esimese hooga, et "meie tegime", siis on see igati korrektne seda ka esialgu edastada. Lõpptulemus läheb natuke viltu, aga kui selle kohta infot kohe ei anna, siis ilmuvad mingid uus-Amosed, kes kirjutavad kommentaariumisse, et näenäe, seal on väide, et rätikud tegid, aga meie omad tsenseerivad, raisk!
              Muidu nõus aga kohati minnakse ikka liiale ja avaldatakse uudistena igast sitta, asjatult paanikat küllates. Näiteks Drambjani ja kaitseministeeriumi puhul pandi üles uudiseid, et terrorist on endine kaitseväelane ja missiooniveteran, kes parajasti liigub katuse poole jne. Ja Liibanoni ja jalgratturite teema puhul oli ka sama asi. Igast müstilisi pealkirju oli, kuigi artikli põhjal selgus, et lihtsalt mingi kohalik putkamüüja või kahtlane netisait jauras midagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Muidu nõus aga kohati minnakse ikka liiale ja avaldatakse uudistena igast sitta, asjatult paanikat küllates. Näiteks Drambjani ja kaitseministeeriumi puhul pandi üles uudiseid, et terrorist on endine kaitseväelane ja missiooniveteran, kes parajasti liigub katuse poole jne. Ja Liibanoni ja jalgratturite teema puhul oli ka sama asi. Igast müstilisi pealkirju oli, kuigi artikli põhjal selgus, et lihtsalt mingi kohalik putkamüüja või kahtlane netisait jauras midagi.
                Ma ei oska seda konkreetset fakti sulle vastu peegeldada, kuid ma olen tööl olnud nii pronksööl kui ka Drambjani ning Ukraina kriisi ajal. Nendest esimese kahe puhul tuli ka politseilt valeinfot, eriti mäletan paari fakti Drambjani puhul (mitte tahtlikku, vaid lihtsalt juhuste või mingil muul kokkulangevusel lihtsalt ekslikku).

                Enam kindlamat allikat kui politsei sellises olukorras ei ole.

                Samas see pole etteheide neile, sest sellised olukorrad ja nendes tegutsemine või info juhtimine on üldjuhul kõigile midagi uut ja kuna need on uued olukorrad, on reageerimine puudulik ja logisev. Tõenäoliselt, kui järgmine kord midagi sarnast juhtub, on õpitud (mõlemad osapooled), sest ühelt poolt on kogemused ja teiselt koolitused, et mida ja kuidas teha.

                Näiteks Ukraina kriisi puhul kasutasime Õhtulehes esimestel päevadel, kus infot tuli väga kiiresti peale, viisi, kus viitasime igat lõiku või isegi väidet. Lisaks rõhutasime, et kuna me ei suuda neid lauseid ise kinnitada, siis lugege algallikaid ja suhtuge kõigesse allikakriitiliselt. Usun, et see oli väga mõistlik lahendus.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Ukraina teemaga on omaette pretensioonid. Miks on nii, et tahtes adekvaatset infot, pean surfama kuskil Ukraina või Vene saitidel või siis militaarnetis, selmet Delfist, PMist või ÕL-st infot saada? Militaarnetis panevad paar tegelast vabatahtlikult sisuliselt onlainis üles kogu saadaoleva info, uudisteportaalides suudetakse õhtuks vaevalt üles panna vana uudis, et jah, Donetski lennujaam on sepakate küüsis.

                  Kommentaar


                    Mõtlesin, et hakkan siia mõningaid linke panema mis ilmselt on kõik valed(las see jääda igaühe otsustada) ja toetuvad vaid vandenõuteooriatele(samuti). Las foorumlased teevad oma järeldused
                    Following one of the quietest news cycle spells in recent NBA history, fans were finally treated to a trade as the Los Angeles Lakers acquired Patrick

                    Kommentaar


                      Venelased olid siis USAkatele öelnud, et kui USA ei avalda varsti maailmale, et me oleme tulnukatega kontaktis siis nemad teevad seda.
                      Huvitav.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        Venelased olid siis USAkatele öelnud, et kui USA ei avalda varsti maailmale, et me oleme tulnukatega kontaktis siis nemad teevad seda.
                        Huvitav.
                        Tulnukaid ei ole ju olemas, ning me oleme universumis ainukesed. Kõik videod ijuutuubis on videoshopitud ning tuunitud.
                        Üks ägedaimaid on minumeelest see

                        Ning seda uforusside teemat kuulsin ka mina täna kuskilt, aga ununes see väike asi

                        Kommentaar


                          Siin on ka näha viimast videot Häädemeeste UFOst
                          The Durant bombshell created seismic waves throughout the league, but in turn saw other deals pushed to the side while teams decided if they should pursue the

                          Kommentaar


                            Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                            Tulnukaid ei ole ju olemas, ning me oleme universumis ainukesed.
                            See sinu irooniline väide ei vasta küll mingile teadusmaailma seisukohale. Enamus teadlasi on seisukohal, et elu kuskil universumis eksisteerib, küsimus on vaid selles, kas nad suudavad ka meid külastada.

                            Teadus rajaneb ikkagi põhjendatud teooriatel ja käegakatsutavatel faktidel. Need videoklipid ei ole mingid faktid, läbi aegade on neid nii palju võltsitud, et isegi kui oma ala asjatundjad on nende audentsuses veendunud olnud, siis hiljem on vastupidine välja tulnud. Kui kaua arvati tõsimeeli, et kurikuulus tulnuka lahkamise video on tõene? Erinevad spetsialistid (arstid, Hollywoodi erieffektide tegijad jne jne.) väitsid, et see video ei saa võlts olla. Nagu aastaid hiljem selgus, sai küll...

                            Loomulikult on sündmusi, mis murendavad iga inimese usku või pigem uskmatust, näiteks Phoenixi Tuled, aga kõikidest nendest lugematutest UFO-keissidest on 97% seletatavad või lihtlabased võltsingud ja vaid 3% on sellised, millele selgitust raske leida. Need sajad ja sajad videod YouTube-is või mujal keskkonnas ei ole mingi tõestusmaterjal. Samahästi võib ka väita, et Nibiru on tõesti siia teel, videod ju tõestavad.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                              Tulnukaid ei ole ju olemas, ning me oleme universumis ainukesed. Kõik videod ijuutuubis on videoshopitud ning tuunitud.
                              Üks ägedaimaid on minumeelest see

                              Ning seda uforusside teemat kuulsin ka mina täna kuskilt, aga ununes see väike asi
                              I saw a UFO yesterday.
                              So I quickly grabbed the worst camera I own to film it with.

                              Kommentaar


                                Täpselt
                                Ainult juutuubi videote kaudu tõestust otsida ja pidada seda peamiseks tõendusmaterjaliks on tõesti natukene... imelik.


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Mitte ei selekteeri neid ning vasta vaid üksikutele.
                                Ühesõnaga need kes minu asju cnn-i, bbc, postimehe ja wikipediaga ümber lükkavad, (sest nemad ju teavad kuidas kõik on kuna nad on kuulnud, lugenud ja uurinud täpselt samasugust paska nagu mina ja ka sina oleme - ei tähenda, et tõe pähe kohe võtan) võivad minu jutust lõike välja võtta, aga mina ei või jah? Huvitav.

                                Ja üleüldse kirjutan ma siin foorumis puhtalt sellepärast, et oleks mingi diskussioon ja arutelu mitte inimestele "tee ja õiguse" näitamise pärast. Ei pea ennast Jeesuseks erinevalt sinust võib-olla.
                                Siin foorumis hakkan proovima inimeste elu aeg kestnud põhimõtteid muutma?
                                See on sama, et hakkan kuskil alateemas arutama mis on TEGELIKULT maailma parim jalgpalliklubi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X