320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas Pints on päris inimene?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kui Saaremaalt siis ilmselt Uudo Sepp?

    Kommentaar


      #17
      Howard Roark äkki?

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
        Kui Saaremaalt siis ilmselt Uudo Sepp?

        Ma ei ole tuntud/kuulus ja isegi kui viskaksin siia mingi galerii, kus vilksamisi olen pildile jäänud, siis vaevalt keegi mind ära tunneks.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Pints, tee siis jooksvalt memuaaride jaoks märkmeid ka ikka. Kuskil 2050 paiku Soccerneti karskem ja tervislikumat elu elanud sihtgrupp saab huviga lugeda...
          Linnar Priimägi soovitas aastaid tagasi sama aga on lood mida saab jagada ehk 20 aasta pärast aga ka selliseid, mida ilmselt polegi võimalik kunagi jagada. Lisaks pole ma ka suurem asi kirjutaja ning kipun asju/detaile unustama.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            Täiendan, et mingi hetk oli ta vene saatkonna/luure vaateväljas tänu... ma ei teagi.. sagedasele viibimisele usa saatkonnas äkki?
            Eks oma roll oli kindlasti ka saatkonnas veedetud ajal aga suurem kaal sellel, et minu ametis Venemaal olid samal positsioonil ainult teatud taustaga isikud. Kui oma kunagise ametivennaga Venemaalt kohtusin, siis anti mulle terve pikk nimekiri teemadest millest tohtisin rääkida, kuhu teda viia, mida näidata ja mida vältida.

            Kommentaar


              #21
              Varasema põhjal tundub vist koplilane olema?
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Oh sind meelitajat aga sel aastal ei jõua - lubasin äiale appi minna maja värvima ja siis pean Tapal olema päev/kolm.
                Selge. Ega Sa ei pääse. Ootan Sind Tapale, tutvustan kohalikke vaatamisväärsuseid ja kohustan ühele pindile.
                sigpic

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                  Selge. Ega Sa ei pääse. Ootan Sind Tapale, tutvustan kohalikke vaatamisväärsuseid ja kohustan ühele pindile.
                  Tean et sa Tapal, olen aastate jooksul vast kõike juba näinud, lisaks sood/rabad/metsad läbi ukerdanud.
                  On meeldiv tõdeda, et Tapast on saanud täitsa kena/korras linnake tänu investeeringutele. Äkki saab kunagi Ämarist ka asja.

                  *Mõte on muidu hüva ja miks mitte kunagi pint või kaks teha, äkki mängugi koos vaadata - pole muidugi kindel kas Tapal see võimalus üldse on.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Tean et sa Tapal, olen aastate jooksul vast kõike juba näinud, lisaks sood/rabad/metsad läbi ukerdanud.
                    On meeldiv tõdeda, et Tapast on saanud täitsa kena/korras linnake tänu investeeringutele. Äkki saab kunagi Ämarist ka asja.

                    *Mõte on muidu hüva ja miks mitte kunagi pint või kaks teha, äkki mängugi koos vaadata - pole muidugi kindel kas Tapal see võimalus üldse on.
                    Ämari on päris naljakas koht. Sõitsin paar nädalat tagasi bussiga Padiselt Tallinnasse ning ühel hetkel oli buss mingis 10 räämas paneelikaga Mini-Narvas. Pilk aknast välja bussipeatuse sildile reetis, et tegemist on Ämariga ning bussipeatuses pani ca kümnene parmude seltskond tuimalt tina. Natuke wtf moment oli, mul polnud aimugi, et tegemist nii räige pärapersega on.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Ämari on päris naljakas koht. Sõitsin paar nädalat tagasi bussiga Padiselt Tallinnasse ning ühel hetkel oli buss mingis 10 räämas paneelikaga Mini-Narvas. Pilk aknast välja bussipeatuse sildile reetis, et tegemist on Ämariga ning bussipeatuses pani ca kümnene parmude seltskond tuimalt tina. Natuke wtf moment oli, mul polnud aimugi, et tegemist nii räige pärapersega on.
                      "Eesti visiitkaart"

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Stok
                        Mida teeb selline mees Maximas?



                        Liiduliiga kohta ei tea, aga Premmi saab küll vaadata, kui Roger juhuslikult lahti on, mille puhul pole mitte mingisugust garantiid.
                        Mis Maximal häda? Stroomi Keskuse oma on väga viis ja mõnes väiksemas ei kipu inimesed märkamagi kui veel üks klaasistunud pilguga Hellmann'si purki puurib.

                        Tänud soovituse eest, eks ma uurin Rogerist.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X