320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ropud vanasõnad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ropud vanasõnad

    Läbi aegade on pealt kuuldud vanainimeste tarkuseteri ja alati ei ole need teps mitte sündsad olnud, ausalt öeldes olen olnud isegi jahmunud kui leidlikud ja KUI ropud need võivad olla. Noorem generatsioon ain't got shit on vanem generatsioon selles vallas, parafraseerides seersant Alonzo Harrist. Samuti j6ul1uv4n4 vihjas ühes teemas, et tal on "soome vanasõnade" dokument, ka sealt kukub äkki üht-teist?

    Andke aga tulla siia teemasse, siis hea varnast võtta mõnel peoõhtul ning miks mitte ka mõnele naisele muljet avaldada. Endale meenuvad need:

    venib nagu täi mööda märga Emmi - saab kasutada näiteks liikluses venijate kohta
    parem nokid üksi sitta, kui jagad torti teistega - parem tavaline naine kaaslaseks, kui kaunitar

    #2
    Sööda karu palju tahad, hundi munn on ikka suurem.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Sööda karu palju tahad, hundi munn on ikka suurem.
      õpi selgeks see vanasõna juba

      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      sul läks lõpp natuke valesti

      sööda karu palju tahad, hunt on ikka suurem m***

      aga noh, ikka juhtub. teinekord lihtsalt seitse korda mõõda ja üks kord lõika, siis tuleb paremini välja. cheers.

      Kommentaar


        #4
        tegelt päris hea kontekst cannul

        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Mis sel Maclarenil viga on siis? Ega tema väravas sitta pannud ja platsil väravast mööda löönud ja kahevõistlusi kaotanud...Pagana lihtne on treenerit süüdistada, aga äkki ikkagi on mehed ka kehvemad kui teistel riikidel?

        Mis need Erikssoni ajad paremad olid...napilt pääseti valiksarjast edasi ja äkki oli see ka lihtsama grupi tõttu? Eks pasitab mis loos teile MM valikturniiriks toob. Nii või naa ei saa teil kerge olema.

        Ma ütleks selle peale, et sööda karu palju tahad, hundi munn on ikka suurem!

        Kommentaar


          #5
          Kui mingi 10 olin ja suvel turul head-paremat müüsin, siis üks vanakooli hustler kutsus veits lähemale et mingit salajast uudist vaiksel toonil edastada:

          Ilus nägu on vitu piits.

          Ma ei tea kas ta mötles selle ise välja vöi mis, aga hiljem sain aru, et igat tarkust ei tasu ka tösiselt vötta
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            #6
            Vali peer on pere naer, salasitt toob sekeldusi.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              Andke aga tulla siia teemasse, siis hea varnast võtta mõnel peoõhtul ning miks mitte ka mõnele naisele muljet avaldada. Endale meenuvad need:
              Mis naised need muidu on, kellele selliste väljenditega muljet saab avaldada? Tunduvad kvaliteetsed.

              OT: Kiire, nagu litsil laadapäeval.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Mis naised need muidu on, kellele selliste väljenditega muljet saab avaldada? Tunduvad kvaliteetsed.

                OT: Kiire, nagu litsil laadapäeval.
                Mul tekkis sama küsimus aga teemasse tulles.

                Parem hais õhus, kui valu kõhus - (siis kärts, mida valjem, seda uhkem)
                Cabron, anna teada kas töötas ja kuidas niitis (vaata ainult, et "varrega" ei tuleks).

                Mul vanaisa kasutas seda nippi ja nad olid vanaemaga koos 50+ aastat, seega toimib.

                Kommentaar


                  #9
                  Punapeadest- Kui katus roostetab, siis kelder on märg

                  Kunagi üks vana panomees ütles:”Egas rott kulu, urg kulub!”

                  Kommentaar


                    #10
                    Miks see teema läbus pole?
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Miks see teema läbus pole?
                      Kui nii võtta, siis enamus teemasid siin Offtopicus võiks läbus olla

                      Kommentaar


                        #12
                        Täiesti aus teema. Vaja tõmmelda nah?

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                          Punapeadest- Kui katus roostetab, siis kelder on märg
                          Sellega seoses meenub, et kunagi üks tütarlaps ütles, et tal on alt punane... peatselt lisati, et loll, mitte sealt.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar

                          Working...
                          X