320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jõulud jalgpallis.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

    Kauneid jõule siitpooltki!!!



    http://web.icq.com/shockwave/0,,4845,00.swf

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \' Jõulu

      Ka minu poolt siis kõigile Kuratlikult ilusaid pühi ... et siis kõhud punnis õhtuks oleks ))
      Mina pean oma jõule nii kodus Tallinnas kui ka homsest juba tartumaadele, kus ma oma rõõmusõnumit edastan :P

      piis laav änd häpiness

      Jõuluvanale oleks vaid siuksed väiksed soovid veel ... tekita lund meile mõneks ajaks ntx 2 kuuks ... et Kristiinal ja kogu eesti talispordil MMil hästi läheks, et meie kallis vutikoondis yhtki kaotust ei peaks tunnistama ja et ka minul läheks tulevasel aastal 10 korda paremini kui eelmisel

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

        Häid jõulpühi teile kõigile!
        Minu jõulusoov on, et Chivu jaanuaris Reali tuleks ja et Salgado ikka Reali jääks!
        Ja loomulikult tuleb jõuluvanalt küsida Realile piletit CLi veerandfinaalidesse.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

          Ilusaid jõulupühi teile kallid jalgpallifännid!!
          The other line moves faster.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

            Häid jõule kõigile foorumlastele!!
            Fc Uuemõisa

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

              Te lihtsalt peate seda lugema.

              Häid pühi.
              Võitlusväljal jääb jänes tagalasse ..kus ta näitab end hea strateegina ..alkoholi möjul muutub ta julgemaks ja agresiivsemaks...

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

                Jah, ma kohe pean mainima, et mulle t6i J.Vana World Football Yearbook 2002-2003. Lyhidalt kokkuv6ttes l2ks mul selle peale kohe k6vaks. 500 lehekylge statti, jutte ja muud staffi. Kahetsusv22rselt tihti esineb raamatus faktivigu - mina olen siiani n2inud ca kymmet. Kaarel Bergile ma seda raamatut n2idata aga ei kavatse. Ahjaa, Eesti pealinn on nende arvates Riia.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

                  Kas seda raamatut veel kusagilt hankida saab võib peab järgmiste jõuludeni ootama?:P
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

                    Ma miskip2rast arvan, et seda oli Eestis kuskil saada. Kirjutan vanale ja kysin j2rgi ning annan siingi teada.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

                      Seda raamatut on Eestis saada - kui ma õieti mäletan, siis on ta Apollo teisel korrusel (Vanalinnas) ja keskmisel riiulil jalgpallisektsioonis...vot nii on lood..

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

                        Originally posted by Magpie


                        Seda raamatut on Eestis saada - kui ma õieti mäletan, siis on ta Apollo teisel korrusel (Vanalinnas) ja keskmisel riiulil jalgpallisektsioonis...vot nii on lood..
                        Jep, sealt riiulist tasub küll igal vutifännil läbi astuda - olin megaüllatunud suurest valikust jalgpalliteemalistest raamatutest (nagu Roy autobiograafia näiteks).
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

                          Kas tunned, et iga päev läheb päike enne looja kui korralikult tõusta jõuab? Kas tunned, et inimesed sagivad imelikult palju ja paaniliselt poodides? Kas tunned, et püsiva lumevaiba laotumiseni maale on jäänud vaid üksikud päevad? Kas tunned, et punaninaline põhjapõder Rudolf koos oma kamraadide ja ülemus Jõuluvanaga kihutab juba Kesk-Soomes, et kohe-kohe siiamaile jõuda? Kas märkad turuplatsidel ja mujal väiksemat kasvu kuuskesid? Kas aknalaual on igal hommikul teadmata põhjustel väike armas üllatus?

                          Kui nii, siis on kõik täiesti korras, sest taas on saabumas jõulud. Sellega kaasnev teada-tuntud tunne on mind aina enam haaramas ja õlekõrrena selle väljendamiseks ja propageerimiseks otsisin üles vastava teema...

                          Niisiis võiksite siin kirjutada, nagu teema esimeses postituses juba välja toodud, et millist kinki soovite (kristliku) maailma tähtsaima püha jooksul te endale, sõpradele, miks mitte ka meie riigile eesotsas meie kõigi lemmiku - vuti rahvuskoondisega. Samuti on oodatud igasugused kingisoovitused vuti- või muuhuvilisele, ühesõnaga - mis on silma hakanud. Muidugi ei saa ma jätta seejuures mainimata, et ilma mingi kahtluseta oleks vutisõbrale parim kingitus Jalgpallikalender 2004

                          Jah. Laske oma tunnetel voolata! Häid jõule!

                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

                            Häid Jõule Kõigile...HOOHOOOHOOO
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              #29
                              Peagi jõulud käes on.. Peagi jõulud ukse ees on.. Pealegi jõulud mägede tagant tulevaaaaaaaaaaaad

                              Kommentaar


                                #30
                                J6ulud Euroopas, j6ulud Tallinnas, j6ulud jalgpallis, mis selle teema m6te yltse oli .d ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X