320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vanilla Ninja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

    hahaaaaa
    kui oleks Meie Foorumi Matsi auhind välja anda (päeva parima nalja kategoorias) oleks kyps täna favoriit.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

      Meie Matsi auhind on Jaani pärusmaa ja parema meelega ei kandideeriks

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

        päh ega ma seda aasa-nimelist mõelndki
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

          Originally posted by kyps


          Laulude sisud:

          1. Maarja pannakse vangi ja nii lahutatakse ta oma peigmehest. Teised tüdrukud aga on juba vangis. Vangis saavad nad tuttavaks ja hakkavad sõpradeks. Neid seob suur muusikahuvi ja lõpuks nad teevadki oma bändi ja saavad esineda. Kõik on õnnelikud!

          2. Piretile meeldib kohutavalt üks mootorattur, kellel ei õnnestu kuidagi meistriks tulla. Võidusõidud võidab üks paha ja ülbe mees. Piret kutsub sõbrannad appi ja koos sõidetaks suure autoga paha võidusõitja rattast üle. Kõik on õnnelikud!
          appi...
          ma pakun kah variandi välja: kõik vanilla ninja liikmed lähevad omavahel tülli ja sellega seoses on \"bändi\" eksisteerimine lõppenud. Happy end, kõik on rahul ja õnnelikud:P
          Where were you in '62?

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

            Originally posted by dimaggio


            Originally posted by kyps


            Laulude sisud:

            1. Maarja pannakse vangi ja nii lahutatakse ta oma peigmehest. Teised tüdrukud aga on juba vangis. Vangis saavad nad tuttavaks ja hakkavad sõpradeks. Neid seob suur muusikahuvi ja lõpuks nad teevadki oma bändi ja saavad esineda. Kõik on õnnelikud!

            2. Piretile meeldib kohutavalt üks mootorattur, kellel ei õnnestu kuidagi meistriks tulla. Võidusõidud võidab üks paha ja ülbe mees. Piret kutsub sõbrannad appi ja koos sõidetaks suure autoga paha võidusõitja rattast üle. Kõik on õnnelikud!
            appi...
            ma pakun kah variandi välja: kõik vanilla ninja liikmed lähevad omavahel tülli ja sellega seoses on \"bändi\" eksisteerimine lõppenud. Happy end, kõik on rahul ja õnnelikud:P

            Täpsustaks veidi seda nr. 2 laulu sisu. See mootorrattur on Pireti kutt ja talle hakkab teine tsikk meeldima. Piret maksab kätte oma tydodega ja siis on kõik õnnelikud.

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

              Täpsustaks veidi seda nr. 2 laulu sisu. See mootorrattur on Pireti kutt ja talle hakkab teine tsikk meeldima. Piret maksab kätte oma tydodega ja siis on kõik õnnelikud.
              Vahi siis, ühe korraga ei saanud kohe video sügavusest aru

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                No kae aga kae...Õnn missugune :P --> 15 minuti jooksul Viva pealt 2 Vanilla Ninja lugu!!!
                Uue video kohta niipalju,et äärmiselt positiivne oli näha pearollis Piretit Ja egas lool kah viga polnd!!!

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                  Originally posted by Juveman


                  No kae aga kae...Õnn missugune :P --> 15 minuti jooksul Viva pealt 2 Vanilla Ninja lugu!!!
                  Uue video kohta niipalju,et äärmiselt positiivne oli näha pearollis Piretit Ja egas lool kah viga polnd!!!
                  Tohib ma uhkustan kah.
                  Mul õnnestus üleeile näha Viva pealt 2 Vanilla Ninja laulu järjest. :P

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                    Originally posted by Noonik


                    Originally posted by Juveman


                    No kae aga kae...Õnn missugune :P --> 15 minuti jooksul Viva pealt 2 Vanilla Ninja lugu!!!
                    Uue video kohta niipalju,et äärmiselt positiivne oli näha pearollis Piretit Ja egas lool kah viga polnd!!!
                    Tohib ma uhkustan kah.
                    Mul õnnestus üleeile näha Viva pealt 2 Vanilla Ninja laulu järjest. :P
                    kahju, et üks ära võeti, saaks äkki kolm tükki järjest kohe

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                      juhheeii.. täna naeratas \"õnn\" ja võitsin 2 VN kontserdi piletit.. kas on huvilisi kes neid osta tahaks? võtke PM kaudu ühendust

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                        Mina aga soovitan kontserti asemel tulla kella 16ks(5. juuni ikke) harju mäele ja vaadata selle yle toimuvat rulluisukrossi

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                          Originally posted by Devil


                          Mina aga soovitan kontserti asemel tulla kella 16ks(5. juuni ikke) harju mäele ja vaadata selle yle toimuvat rulluisukrossi
                          Ja ma soovitan lihtsalt suvalisel muruplatsil vedeleda ja 6lut libistada.

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                            Üllatav et Devil lähev vaatama rulluisutajate krossi!!! Aga lahe uudis mis kostus mu kõrvu on see et kui Metallica tegi oma selle aastast Euroopa turnee plaane siis nad pakkusid ennast ka eestisse aga neile vastati eitavalt ja öeldi et sry me ei saa teid võtta kuna meil 5dal juunil toimub tallinnas suur VANILLA NINJA kontsert! TORE KAS SELLIST RIIKI ME TAHTSIMEGI?!??!??!?!?!?
                            Vaikne.....

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                              Originally posted by Hunt


                              Üllatav et Devil lähev vaatama rulluisutajate krossi!!! Aga lahe uudis mis kostus mu kõrvu on see et kui Metallica tegi oma selle aastast Euroopa turnee plaane siis nad pakkusid ennast ka eestisse aga neile vastati eitavalt ja öeldi et sry me ei saa teid võtta kuna meil 5dal juunil toimub tallinnas suur VANILLA NINJA kontsert! TORE KAS SELLIST RIIKI ME TAHTSIMEGI?!??!??!?!?!?
                              Nääh, see uudis on suht loll. st mina ei usu, et Metallicale oleks nii ära öeldud

                              Hmmz, mis rulluisutajate krossil viga on ... ma parem investeerin selle raha kuhugi mujale, kui ostan selle kontserdi odava pileti, ntx ostan sulle pooliku krossi vaatamiseks.

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                                Maarja Kivi lahkus Vanilla Ninjast. Väitis, et on väsinud. Peab ta ju lõpetama sel aastal nii keskkooli kui ka muusikakooli. Asendajaks arvatakse Miss Model Estonia 2. printsessi, 15. aastast Triinu Kavilaani(vist oli mingi siuke nimi:P)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X