320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alkohol

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Alkohol\'

    mina panin vaheaja alguse puhul peeti ja aramist. kui aus olla, siis läks peet isegi paremini alla kui aramis.

    aga kui õllest rääkida, siis soovitan: jooge kõik Blondi:P
    ½121½

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Alkohol\'

      Algselt postitas Hughes


      mina panin vaheaja alguse puhul peeti ja aramist. kui aus olla, siis läks peet isegi paremini alla kui aramis.

      aga kui õllest rääkida, siis soovitan: jooge kõik Blondi:P
      Aga tegelt kah, kas Blond on hea. Olen kuulnud äärmusest äärmuseni arvamusi - ise pole julenud veel proovida - kaheliitrine pudel ei süpatiseeri na

      HELL - nokib päris meeldivalt
      eriti saunas

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Alkohol\'

        suvel palavaga oli külm blond nõrmalna... umbes nagu ice ja beer ice vahepealne

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Alkohol\'

          Algselt postitas Noonik


          Algselt postitas Hughes


          mina panin vaheaja alguse puhul peeti ja aramist. kui aus olla, siis läks peet isegi paremini alla kui aramis.

          aga kui õllest rääkida, siis soovitan: jooge kõik Blondi:P
          Aga tegelt kah, kas Blond on hea. Olen kuulnud äärmusest äärmuseni arvamusi - ise pole julenud veel proovida - kaheliitrine pudel ei süpatiseeri na

          HELL - nokib päris meeldivalt
          eriti saunas
          Ähäh, tegelikult Hell või Heh on nagu tõsiselt vedela leiva maitsega
          308

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Alkohol\'

            ühikas, tornis
            jooki jalaga segada hommikul räägime
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Alkohol\'

              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Alkohol\'

                äää, mina väää
                tereee
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Alkohol\'

                  eile oli palju juua.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Alkohol\'

                    Algselt postitas 10 Lopez Saldana


                    alkoholiga eksperimenteerimine on alati ohtlik. raske öelda kumb ohtlikum,kas koguse või margiga, aga ära tasub see tegevus jätta igatahes. isiklik viimane kogemus seondub iisraeli veiniga, mille nime ma õnneks ei tea, aga see ainus pudel, nimetatud riigi märjukesega nõmme ristil asuvast toidupoest, on kahtlemata kõige jubedam kogemus mis veinist olla saab. ja jah, oli tõepoolest kord nii, et sai ühikas joodud segamini igasugu jooke (ja õigus on ka neil, kes nüüd ära arvasid, et naised olid tõepoolest koledad seltskonnas, kuigi see nii vaid siis oli, nüüd olen ma liiga vana ja kole, et naisterahvaid valida) ja siis järgmisel päeval monostiskajat välja hingasin ka veel hilisel pärastlõunal, aga siiski meenutan seda eelmist kogemust teatava heldimusega. viimase kogemusega see teps mitte nõnda viisi ei ole. ja otse loomulikult ei jäänud see jook joomata. tegu ei ole saku õlle/mulliveega, mida võib rahuliku südamega kraanikausist alla kallata. ikkagi kosher and absolutely without any \"mingid iisraelikeelsed sõnad\".

                    kui nüüd keegi ikka veel aru ei saanud siis oli postituse mõte päevasoovituslik ja sisaldas endas soovitust mitte juua väljavalitud rahva veinimeistrite toodangut.

                    Aga minu soovitus oleks eelistada kodumaist kraami.

                    tegelt peaks poodides olema igast riigist vähemalt kaks erinevat veini. ühe põhjal on raske paikapidavaid järeldusi teha. seadus võiks selle kohta mingine olla.
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Viimase 10 postituse seast teemas "alkohol" kuuluvad 10 Lopez Saldanale pooled...Kas sul imelik ei hakka? :P
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        tore, et teemat soojendati. meenus üks väga õpetlik ja müütepurustav artikkel lähiminevikust. lugege läbi ja imestage, sest nii asjad ju ometi ei ole.

                        Many of us would like to believe that different types of alcohol can produce very different effects. If only it were that simple, reports Emine Saner.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Sai just 11 päeva Slovakkia avarustes UM-i joodud. Enam ei taha, ülejäänud jaanuari paastun.

                          Aamen.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                            Viimase 10 postituse seast teemas "alkohol" kuuluvad 10 Lopez Saldanale pooled...Kas sul imelik ei hakka? :P
                            Ta ei eita vähemalt probleemi...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                              üle pika aja jälle üks peatäis viina tulekul.

                              liis veel ei tea, et ma tulen.
                              nüüd siis tean, kust esmalt otsida infot sinu külaskäikude kohta

                              Kommentaar


                                on mis on, aga juua on mõnus.
                                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X