320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alkohol

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aga olgem ausad, norite tyhja.

    Kommentaar


      Olen aus - norin tühja. Aga mulle väga meeldib kuidas ballack suudab end väikese iroonia peale nii sisutühjade vastustega närvi ajada. Sealjuures on vähe kasutajad, kes neid pikki ja lohisevaid asju lugeda viitsivad.

      Pealekauba olgem ausad - ballack on nõrk, mis puutub eneseväljendusoskusse. Kindlasti on ta mingil muul teemal väga pädev.

      Kommentaar


        Algselt postitas ek Vaata postitust
        nädal aega (aga arvatavasti rohkem) kaine olla on küll nii müstiliselt pikk periood mis väärib laiemale publikule kuulutamist, minu meelest isegi eraldi teemat
        Flora fännide rekord äkki?

        Sorry, Diana
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
          Pealekauba olgem ausad - ballack on nõrk, mis puutub eneseväljendusoskusse.
          no türa küll ära ülba, said väga hästi aru mida mõtlesin ja tuleb siis veel selle sama lausega väitma et ei oska väljendada. sorry aga kui keegi aru ei saa (või teeskleb et ei saa aru) siis lihtsalt kirjutan hästi pika txti ja ei koti ka kas meeldib või mitte.

          Kommentaar


            Algselt postitas ek Vaata postitust
            nädal aega (aga arvatavasti rohkem) kaine olla on küll nii müstiliselt pikk periood mis väärib laiemale publikule kuulutamist, minu meelest isegi eraldi teemat
            ma siis toon välja uuesti ainult ühe osa oma pikast txtist ja äkki siis loed kõik läbi: "see tähendab et mõned päevad (vähemalt nädal aega aga arvatavasti rohkem) ei lähe mitte kuhugi peole ega baari ega kohta kus võiks mõne õlle võtta" - kas nüüd said aru või hakkasid pika txti algusest ja keskkohast või lõpust sõnu lambist kokku viima?

            martin: see sama txt käib ka sinule kui samamoodi mõtlesid.

            Kommentaar


              Geeniuse ja idioodi vaheline piir pidi olema küllaltki tajumatu. Sama kehtib ka pallaki poisi kohta. Eks igaüks otsustagu ise kummale polle piiri ta tema paigutaks.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                rein, need tegelased kes siin jälle hüppasid võiks alguses juriidiliselt korrektselt läbi mõelda mida ma ütlesin ja siis lahmima tulla et nädal aega ilma alkoholita on suuuuuur saavutus jne

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  ...juriidiliselt korrektselt
                  JOKK!

                  12345

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Geeniuse ja idioodi vaheline piir pidi olema küllaltki tajumatu. Sama kehtib ka pallaki poisi kohta. Eks igaüks otsustagu ise kummale polle piiri ta tema paigutaks.
                    ega see ei tähenda, et iga kuradi idioot seal piiri peal laveerib - mõni on siiski läbi ja lõhki idioot.
                    (kus nüüd ütlesin)

                    Kommentaar


                      Rapla Vallas saab Rapla Vollikogu otsusega 1.maist osta alkoholi ajavahemikus 8-22. Sagenevad ilmselt ennelõunased õnnetusjuhtumid töökohtadel.

                      edit: Vollikogu on kirjutatud täie mõistuse juures! Ja seni Raplas ainsana 24 h töötanud Karmani Kaubamaja, sealt sai enne tööd söögikraami kaasa ostetud, hakkab 1.maist tööle ka eelpooltoodud kellaaegadel, et mitte uut seadust rikkuda, megairww!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lennat Vaata postitust
                        Rapla Vallas saab Rapla Vollikogu otsusega 1.maist osta alkoholi ajavahemikus 8-22. Sagenevad ilmselt ennelõunased õnnetusjuhtumid töökohtadel.

                        edit: Vollikogu on kirjutatud täie mõistuse juures! Ja seni Raplas ainsana 24 h töötanud Karmani Kaubamaja, sealt sai enne tööd söögikraami kaasa ostetud, hakkab 1.maist tööle ka eelpooltoodud kellaaegadel, et mitte uut seadust rikkuda, megairww!
                        öösel tuleb magada raisk

                        Kommentaar


                          üle ültse ütleks mina, et mees joob ja suitsetab millal mees tahab, ning igasuguset tähenärijad võiks opossumi persse minna. kui mees ütleb, et ta hetkel ei joo, siis see tähendab kahte asja, kuulake nüüd hoolega verbaalretardid! esiteks ei joo mees postituse toksimise hetkel ja mitte keegi ei tule mehele ütlema, millal ta jälle juua võib. mees joob siis edasi, kui kõik on chill või kui kõik on vombati perses. ja teiseks, tagamõtteretardid, saage nüüd aru, et iga asi ei ole sõna-sõnalt nokkimiseks. pedekad! kui mees ütleb, et nüüd natuke aega ei joo, siis see tähendab, et mees jõi nagu mees, mitte nagu mingi laundžijõll, ning on nüüd sellest kurnatud, ning väärib respekti. samuti võiksid kaasfoorumlased mõista, et sama alkoholikoguse juures oleks nad juba laibacumis teise kursuse tudengite lahata. oma elumured ja saamata korrad võite kusagil mujal välja elada, sõimake telefonimüüaid või toksige seent, aga ärge mölisege, mnnimaivõi
                          Jack of all trades, Master of nuns

                          Kommentaar


                            Recept!

                            Smutt võiks endale selle aastalõpu kokkuvõtete jaoks ära buukmarkida kui geniaalse kaitsekõne.
                            Samas mis mina tean, kirjutan keset ööd koolitööd, mulle tunduvad juba mu enese mõtted geniaalsed....

                            Kommentaar


                              terroribanaan ütles hästi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
                                üle ültse ütleks mina, et mees joob ja suitsetab millal mees tahab, ning igasuguset tähenärijad võiks opossumi persse minna. kui mees ütleb, et ta hetkel ei joo, siis see tähendab kahte asja, kuulake nüüd hoolega verbaalretardid! esiteks ei joo mees postituse toksimise hetkel ja mitte keegi ei tule mehele ütlema, millal ta jälle juua võib. mees joob siis edasi, kui kõik on chill või kui kõik on vombati perses. ja teiseks, tagamõtteretardid, saage nüüd aru, et iga asi ei ole sõna-sõnalt nokkimiseks. pedekad! kui mees ütleb, et nüüd natuke aega ei joo, siis see tähendab, et mees jõi nagu mees, mitte nagu mingi laundžijõll, ning on nüüd sellest kurnatud, ning väärib respekti. samuti võiksid kaasfoorumlased mõista, et sama alkoholikoguse juures oleks nad juba laibacumis teise kursuse tudengite lahata. oma elumured ja saamata korrad võite kusagil mujal välja elada, sõimake telefonimüüaid või toksige seent, aga ärge mölisege, mnnimaivõi
                                aasta postitus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X