320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooli Kooli Kooli Kooli:D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Kooli Kooli Kooli Kooli\'

    Algselt postitas Devil


    a mul on homme sõnadetöö :P ... niipalju siis ülikoolist ja viiendast aastast :P

    ära ahvi

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Kooli Kooli Kooli Kooli\'

      ma pole 5 aastat sõnadetööd teinud, kui mitte rohkem, keeruline rsk :S

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Kooli Kooli Kooli Kooli\'


        Meie koolist läks eelmisel aastal üks õps ära, ta andis füsat ja poiste töpat. Nüüd tuli uus asemele ja annab samasid aineid. Tuli välja, et see uus on ikka eriline taun
        1. Käib tunni ajal tagaruumis suitsu tegemas
        2. Joodik Viienda klassi tunnis kõndis ringi, lapik tagataskus:P Siis ühel korral nägi mu klassivend teda metsas, viina pudel näpus ja teine kord nägid osad üheksandikud ka teda viina pudeliga, tõmbas kohe varrukasse.
        3. Kõige koomim asi Täna üheksanda tunni ajal tegi ta püksi Ise ma ei näind, kuna läksin varem koolist ära, meil olid veel pärast töpad, kahju, et ma sinna ei läind
        Mida veel

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Kooli Kooli Kooli Kooli\'

          mu klassa on ikka täitsa jobu ,täna kirjutas päevikusse vanematele et ma pean jjuuksurisse minema,sest muidu ma ei näe lugeda ega saa kirjutada.idikas ikka

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Kooli Kooli Kooli Kooli\'

            Algselt postitas Karla


            mu klassa on ikka täitsa jobu ,täna kirjutas päevikusse vanematele et ma pean jjuuksurisse minema,sest muidu ma ei näe lugeda ega saa kirjutada.idikas ikka
            tulud koolist koju ja mõtlesid, et soccerneti foorumi rahvast kindlasti meeletult huvitab ning kindlasti ei suuda nad tänast päeva lõpetada ilma selleta, et teaks, mida klassijuhataja sinu päevikusse kirjutas? arvad, et sellest muutub kellegi elu? et vorst läheb odavamaks? et linnaeelarve puudujääk väheneb? et üldse kedagi huvitab veidikenegi?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Kooli Kooli Kooli Kooli\'

              tee pipi patsid, siis näed lugeda küll ja naeratus on ka lai
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Kooli Kooli Kooli Kooli\'

                Algselt postitas SleepWalking


                Algselt postitas Karla


                mu klassa on ikka täitsa jobu ,täna kirjutas päevikusse vanematele et ma pean jjuuksurisse minema,sest muidu ma ei näe lugeda ega saa kirjutada.idikas ikka
                tulud koolist koju ja mõtlesid, et soccerneti foorumi rahvast kindlasti meeletult huvitab ning kindlasti ei suuda nad tänast päeva lõpetada ilma selleta, et teaks, mida klassijuhataja sinu päevikusse kirjutas? arvad, et sellest muutub kellegi elu? et vorst läheb odavamaks? et linnaeelarve puudujääk väheneb? et üldse kedagi huvitab veidikenegi?
                vabandust SleepWalking

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Kooli Kooli Kooli Kooli\'

                  Algselt postitas SleepWalking


                  Algselt postitas Karla


                  mu klassa on ikka täitsa jobu ,täna kirjutas päevikusse vanematele et ma pean jjuuksurisse minema,sest muidu ma ei näe lugeda ega saa kirjutada.idikas ikka
                  tulud koolist koju ja mõtlesid, et soccerneti foorumi rahvast kindlasti meeletult huvitab ning kindlasti ei suuda nad tänast päeva lõpetada ilma selleta, et teaks, mida klassijuhataja sinu päevikusse kirjutas? arvad, et sellest muutub kellegi elu? et vorst läheb odavamaks? et linnaeelarve puudujääk väheneb? et üldse kedagi huvitab veidikenegi?
                  Mind huvitas. Aitäh küsimast.
                  Cerveza.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Kooli Kooli Kooli Kooli\'

                    Algselt postitas 17


                    Nii nagu alati oli meil ka täna mõnus mate tund.Tunni algusest 5-10 minutit läks kisamise peale.Tund oli veits kestnud nagu alati valitses lärm ja järsku üks karjub oma pinginaabrile(poisid)ÄRA AJA MULLE KÄTT PÜKSI Tekkis hetkeline vaikus ja siis pahvatasid kõik naermaJa noh nagu alati möödus tund lärmamise ja jutustamise tähe all
                    Ma olen sellist asja kuskil geto filmides näinud, kus neegrid ei viitsi koolis õppida ja räpivad ning lärmavad tunnis, teades et neile tulevikus nagunii normaalseid töökohti ei jätku. Lisamärkusena võib öelda, et kuskil 20% ameerika kooliõpilase tulevikuunistus pidi olema töötuabirahast elamine.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Kooli Kooli Kooli Kooli\'

                      jep, aint Michelle Pfeiffer suudab nende kalgid hinged lahti sulatada ja nad õppima panna.

                      kui ma pelgus praktikal olin, siis ma karjusin ka oma hääle nagade peale kähedaks, vanemates klassides oli lihtsam - vähemalt tüdrukud olid vait, istusid unistava pilguga käsipõsakil ja võtsid iga mu sõna nagu kulda.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Kooli Kooli Kooli Kooli\'

                        Algselt postitas fittibaldi
                        vanemates klassides oli lihtsam - vähemalt tüdrukud olid vait, istusid unistava pilguga käsipõsakil ja võtsid iga mu sõna nagu kulda.
                        Unistad jälle jah!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Kooli Kooli Kooli Kooli\'

                          nojah...
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Kooli Kooli Kooli Kooli\'

                            Seoses nädalaajalise puudumisega haiguse tõttu avastasin kooli tulles, et on vaja järele teha 9 tööd
                            2 down, 7 to go.
                            Ahjaa, eile juhtus naljakas asi. Nimelt ei suuda me tundides kuidagi vait olla ja seepärast tuli meile dire tundi. Kuna mina aga läksin vahetunni ajal postkontorist lehte ostma, hilinesin umbes 5 minti ja ei teadnud, et dire tundi tuli. Astusin klassi ja ei näind teda tagapingis istumas. Õhtulehe kaanel oli pealkiri \"Erki moeshow\'l möllasid kalainimesed\" Kuna me kutsume mate õpsi Kalaks ja ta on selle nime täiesti omaks võtnud, siis küsisin, et kuule, Kala, kas sa käisid Erki moeshow\'l? Siis läksin aknalaua pealt enda asju võtma, kui keegi õlale koputas, ütlesin kohe, et mis tahad, kuna mõtlesin, et see on õps. Keerasin ümber ja dire passis vastu:P Sain õppetunni, et enam ma tundi ei hiline

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Kooli Kooli Kooli Kooli\'

                              Algselt postitas zidane_5


                              Seoses nädalaajalise puudumisega haiguse tõttu avastasin kooli tulles, et on vaja järele teha 9 tööd
                              2 down, 7 to go.
                              Ahjaa, eile juhtus naljakas asi. Nimelt ei suuda me tundides kuidagi vait olla ja seepärast tuli meile dire tundi. Kuna mina aga läksin vahetunni ajal postkontorist lehte ostma, hilinesin umbes 5 minti ja ei teadnud, et dire tundi tuli. Astusin klassi ja ei näind teda tagapingis istumas. Õhtulehe kaanel oli pealkiri \"Erki moeshow\'l möllasid kalainimesed\" Kuna me kutsume mate õpsi Kalaks ja ta on selle nime täiesti omaks võtnud, siis küsisin, et kuule, Kala, kas sa käisid Erki moeshow\'l? Siis läksin aknalaua pealt enda asju võtma, kui keegi õlale koputas, ütlesin kohe, et mis tahad, kuna mõtlesin, et see on õps.Keerasin ümber ja dire passis vastu:P Sain õppetunni, et enam ma tundi ei hiline
                              kas tõesti pole õpetajate vastu enam vähimatki lugupidamist?

                              edit: tegelikult suhteliselt loll küsimus
                              Where were you in '62?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Kooli Kooli Kooli Kooli\'

                                Algselt postitas dimaggio


                                Algselt postitas zidane_5


                                Seoses nädalaajalise puudumisega haiguse tõttu avastasin kooli tulles, et on vaja järele teha 9 tööd
                                2 down, 7 to go.
                                Ahjaa, eile juhtus naljakas asi. Nimelt ei suuda me tundides kuidagi vait olla ja seepärast tuli meile dire tundi. Kuna mina aga läksin vahetunni ajal postkontorist lehte ostma, hilinesin umbes 5 minti ja ei teadnud, et dire tundi tuli. Astusin klassi ja ei näind teda tagapingis istumas. Õhtulehe kaanel oli pealkiri \"Erki moeshow\'l möllasid kalainimesed\" Kuna me kutsume mate õpsi Kalaks ja ta on selle nime täiesti omaks võtnud, siis küsisin, et kuule, Kala, kas sa käisid Erki moeshow\'l? Siis läksin aknalaua pealt enda asju võtma, kui keegi õlale koputas, ütlesin kohe, et mis tahad, kuna mõtlesin, et see on õps. Keerasin ümber ja dire passis vastu:P Sain õppetunni, et enam ma tundi ei hiline
                                kas tõesti pole õpetajate vastu enam vähimatki lugupidamist?
                                Mate õps on lihtsalt teistsugune. Tema üle saab nalja teha, naerab ka ise. Ta on ka ainuke õps, kellele me ütleme \"Sina\", mitte \"Teie\".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X