320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mobiiltelefoonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    nii, probleem selline
    endal on elisa pakett koos telefoniga
    iga kuu 5ndal kuupäeval tuleb arve, ning kuu 8ndal päeval läheb järelmaks kontolt maha (otsekorraldus)
    kui on arve jäänud maksmata, siis 16-18ndal tuleb sms, et maksa arve

    aga nüüd on olnud nii, et järelmaksu pole maha läinud, arvet pole tulnud, ning smsi pole ka saadetud
    kui vaatan elisa kodulehelt jooksvat arvet, siis on see 0.00 krooni
    kas ma pean neile (elisale) oma muret kurtma, või las ta jääb?
    mind see islikult ei häiri aga äkki mingi aeg nad tahavad saada maksmata summa korraga kätte
    aususe pärast käiks ma ikka ära.....kui ei lähe muret kurtma siis pärast läheb raudselt mingiks jamaks ja öeldakse et ise pead ka jälgima et kui paar kuud pole maksnud siis peaksid ise ka muret tundma ja äkki nõuavad isegi viivistega selle sisse vms. ei tea antud olukorra kohta mida seadused ütlevad aga palju oleneb lepingust. kui sul järelmaks pole ära lõppenud (pole kõik makstud) siis nad võivad selle viivisega sisse nõuda ja mida iganes muid asju teha kuna sa siiski tegid lepingu et iga kuu maksad mingi kindla summa.

    Kommentaar


      aga kui ma ütlen, et mis see minu mure on?
      teie peate selle eest hoolitsema, et mulle arve saadate, mitte, et ma ei peaks seda kuskilt otsima
      ütlen neile, et ma unustasin, ning ma ei tea sellest midagi

      kuigi peaks ära käima küll esinduses
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        aga kui ma ütlen, et mis see minu mure on?
        teie peate selle eest hoolitsema, et mulle arve saadate, mitte, et ma ei peaks seda kuskilt otsima
        ütlen neile, et ma unustasin, ning ma ei tea sellest midagi

        kuigi peaks ära käima küll esinduses
        Ma soovitaks ka käia, kuna Elisa on teadupärast selline firma, kus on probleemid kerged tekkima, nagu oli ka minul mõni aeg tagasi kui taheti, et ma maksaks neile ettemaksu 500.-, kuna ma olin alles liitunud, siis nad väitsid, et neil on seda mult õigus küsida ja see ka lepingus kirjas. Tuli välja, et polnud nii ja õnneks jäime mina ja asus seekord peale, kuid käi kindlasti ära, et pärast veel mingeid suuremaid probleeme ei tekiks

        Kommentaar


          Ma niisama küsin, et kes kurat leiutas mp3-telefonid. Okei, las mängivad neid koos klappidega, aga need kõlarid? Mingid 13-aastased vene gängsterid sajavad bussi sisse ja hakkavad oma kuradi saasta laskma sealt. Liiga närvi ajab juba.

          Kommentaar


            Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
            Ma niisama küsin, et kes kurat leiutas mp3-telefonid. Okei, las mängivad neid koos klappidega, aga need kõlarid? Mingid 13-aastased vene gängsterid sajavad bussi sisse ja hakkavad oma kuradi saasta laskma sealt. Liiga närvi ajab juba.
            neid kuradeid jah väga palju ja ajavad närvi miskise lolli venekeelse möla pärast.....kõlarid ka nii sita kvaliteediga et kõrvadele hakkab lausa käima.

            Kommentaar


              6310i- minu helesinine unistus
              AILTON

              Kommentaar


                nonii, algus on tehtud:

                Kommentaar


                  Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                  Õige, joinisin..endalegi on see häiriv, kui klapib peas, las kuulata aga "kõlarist" laskmine ei ole just meeldivaim elamus..

                  Kommentaar


                    Sind häirib, kui on klapid peas?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Sind häirib, kui on klapid peas?
                      Kui klapid peas, LAS kuulata !:S

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
                        blablabla endalegi on see häiriv, kui klapib peas, blablabla..
                        Kuidas nüüd võtta...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Kuidas nüüd võtta...
                          Võtame niimoodi nagu mina.

                          Kommentaar


                            See on muidugi häiriv kui keegi kõlaritest just minu jaoks vastuvõetamatut muusikat kuulab, aga minu meelest on see köki-möki selle kõrval kui kellegil autos tümps põhjas on ja seda veel naudib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Erko Vaata postitust
                              See on muidugi häiriv kui keegi kõlaritest just minu jaoks vastuvõetamatut muusikat kuulab, aga minu meelest on see köki-möki selle kõrval kui kellegil autos tümps põhjas on ja seda veel naudib.
                              Su jutt on ju täitsa ebaloogiline. Viljandis on üldse ühistransport? Vene noori kukkesid teil ka vaevalt nii palju on kui Tallinna bussides/trammides jne.
                              Oma autos tehku inimene minu arust mida iganes tahab. Kui see sind häiribki siis seda vaid paarkümmend sekundit kuni see auto kaob aga kui mingi vene jorss kuulab läbi mobla terve tee mingit oma jura siis ajab ikka närvi küll.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Viljandis on ühistransport! Tõesti jah meil need vene noored kuked on pigem erandid kui reeglid. Muidugi ma ise kasutan nüüd ühistransporti ka väga vähe. Autode all ma mõtlen ikka seda kui auto on kuhugi ära pargitud, neli ust lahti, pagass ka lahti ja seal suur kõlar ja siis on muusika põhja pandud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X