320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mobiiltelefoonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Sind häirib, kui on klapid peas?
    KUI KLAPID PEAS, LAS KUULATA, KUID HÄIRIV ON "KÕLARIST" KUULAMINE..

    Kommentaar


      Algselt postitas Erko Vaata postitust
      Viljandis on ühistransport! Tõesti jah meil need vene noored kuked on pigem erandid kui reeglid. Muidugi ma ise kasutan nüüd ühistransporti ka väga vähe. Autode all ma mõtlen ikka seda kui auto on kuhugi ära pargitud, neli ust lahti, pagass ka lahti ja seal suur kõlar ja siis on muusika põhja pandud.
      Ma tõtt-öelda ei mõista hästi, mille üle sa kaebad. Minu kogemuste põhjal on Viljandi selles mõttes äärmiselt kultuurne koht. Kus pargitakse oma kolm tuunitud Kadetti igal õhtul kõrvuti kesklinnas sinna platsile, mis seal kino kõrval on. Ja siis istutakse rahulikult ja teisi segamata viiekesi autos ja vaadatakse möödujaid. No nagu selles mõttes, et ikka VAADATAKSE. Pikalt ja pingsalt ja tõsiselt. Tümpsu ei kuula keegi. Autode ümber/peal ka ei aele. Istutakse. Ja vaadatakse. Kõiki möödujaid. Pikalt. Vene kukkesid, jah, ei ole tõesti. Mis on muidugi mõnes mõttes kehv. Ei ole ju eriti, keda vaadata.


      PS Tahtmata kellelegi ülekohut teha, tuleb siinkohal muidugi märkida, et need mind ja mu sõpru suht korralikult lõbustanud igaõhtused kogunemised toimusid mingi paar aastat tagasi. Nii et tõenäoliselt on Kadetid nüüdseks edukalt Astrate vastu vahetatud.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Uue sain, polnud mingeid erilist vidinaid vaja telefonile. Peasi, et helistada saab ning sõnumit vastu võtta.

        Telefoniks siis Motorola MOTOFONE F3. Elisa kliendile hinnaks 599.-. Mulle täitsa meeldib.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas Evu Vaata postitust
          Uue sain, polnud mingeid erilist vidinaid vaja telefonile. Peasi, et helistada saab ning sõnumit vastu võtta.

          Telefoniks siis Motorola MOTOFONE F3. Elisa kliendile hinnaks 599.-. Mulle täitsa meeldib.
          Kuidas nii kallis?
          See maksis seal vahepeal vabsjee mingi 99.-

          Kommentaar


            see telefon on ilge pask. sorry... ei taha kedagi solvaa, lihtsalt minu arvamus...


            endal ka suht saast telefon hetkel.. aga plaan varsti midagi paremat soetada.

            mulle on tähtis, et telefon oleks väike, õhuke, ilus ja mugav taskus kanda.. mp3 võiks ka mängida....

            Kommentaar


              Nokia 6120 Classic

              Kommentaar


                Motorola V3xx, väga hea telfon
                Olen rahul..

                Kommentaar


                  uueks pilliks siis w900i
                  Päris hea riistapuu on, mida Eestis eriti ei leidugi vast =)
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
                    Kuidas nii kallis?
                    See maksis seal vahepeal vabsjee mingi 99.-
                    See oli mingi paketiga koos, mul oli olemas juba hea pakett. Siis ei tahtnud vahetada. Aga mul ongi ilus, õhuke ja mahub kenasti taskusse. Muusikat mängib eraldi aga iPod, mida veel tahta.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Evu Vaata postitust
                      See oli mingi paketiga koos, mul oli olemas juba hea pakett. Siis ei tahtnud vahetada. Aga mul ongi ilus, õhuke ja mahub kenasti taskusse. Muusikat mängib eraldi aga iPod, mida veel tahta.
                      No täpselt, kõik eluks vajalik olemas

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
                        No täpselt, kõik eluks vajalik olemas
                        aga õlu, naised ja jalgpall?

                        Kommentaar


                          seegi olemas, kurta saab ainult raha puuduse üle tihti.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              niisiis, targad mehed taskus kas on mul mõtet IPhone peale leili minna või mitte? Ilmselt läheb selle soetamiseks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                                niisiis, targad mehed taskus kas on mul mõtet IPhone peale leili minna või mitte? Ilmselt läheb selle soetamiseks
                                Silver, tulista!
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X