320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lumi?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kellegil pilte Suure- Jaanis toimuvast on?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      paluks Lehtmetsa külast otsepilti ja ülevaadet Setu oja olukorrast.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kellegil pilte Suure- Jaanis toimuvast on?

        Varsti saad näha, mis Liivalaias toimus

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Küll sa saad ka ühel päeval oma labida.
          prohvet!

          puukuurile ei pääsenud enam ligi.

          kuigi süümepiinad on ikkagi, nähes, kuidas maja ülejäänud noorsugu ööpäevaringselt muudkui kühveldab.

          Kommentaar


            Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust

            kuigi süümepiinad on ikkagi, nähes, kuidas maja ülejäänud noorsugu ööpäevaringselt muudkui kühveldab.
            Kes lund ei roogi on pede!
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
              paluks Lehtmetsa külast otsepilti ja ülevaadet Setu oja olukorrast.
              Setu oja on lund täis

              Kommentaar


                leidsime ülemusega eile ühise meele, et ei ole mõtet tallinnast türile sõitma hakata. hommikul mõtlesin, et olen väärt mees oma elukaaslasele ja viin ta autoga tööle. sittagi. hommikul tuli meelde, et järve tänavale jõuab lumesahk 3 päeva pärast lume sulamist. üritasin autot välja kaevata. kaevasin. vaatasin järve tänavat, arutledes endamisi, et kas saan läbi. sitta kah mõtlesin, lhen jalutan naise bussipeale parem. pärast selgus, et hea mõte oli. naabrimees oma 4x4 überjeebiga mis näeb välja nagu tank jäi 25 meetriga põhjapeale kinni. siis helistas ülemus, kes arvas, et võiks ikka minna türile. mõtlesin, et sitta kah, võib ju proovida. vaatasin järve tänavat, läksin ja aitasin välja kaevata ja lükata 6-7 autot, niipalju kärssava sidurihaisu pole enne tundnud. enamus ahve ei viitsinud isegi tänada, üks kysis, et kas võin kuhugi ära viia, ma vastasin, et türile. helistasin ülemusele ja ütlesin, et ma väga täna ei liigu, sitta kah ütles tema, ise istus oma samasuguse 4x4 überkummidega superjeebiga kuskil põldudevahel hanges kinni. mõtlesin, mis teha. sitta kah läksin autot uuesti puhastama, vahepeal tuli kopp ette, kelle kolmeks sain masina liigutud.
                lumesahka pole siiamaani käinud. jätsin auto teiselepoole raudteed, jalutamine on terviseks.

                nyyd lähen panen tihastele pekki

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  leidsime ülemusega eile ühise meele, et ei ole mõtet tallinnast türile sõitma hakata. hommikul mõtlesin, et olen väärt mees oma elukaaslasele ja viin ta autoga tööle. sittagi. hommikul tuli meelde, et järve tänavale jõuab lumesahk 3 päeva pärast lume sulamist. üritasin autot välja kaevata. kaevasin. vaatasin järve tänavat, arutledes endamisi, et kas saan läbi. sitta kah mõtlesin, lhen jalutan naise bussipeale parem. pärast selgus, et hea mõte oli. naabrimees oma 4x4 überjeebiga mis näeb välja nagu tank jäi 25 meetriga põhjapeale kinni. siis helistas ülemus, kes arvas, et võiks ikka minna türile. mõtlesin, et sitta kah, võib ju proovida. vaatasin järve tänavat, läksin ja aitasin välja kaevata ja lükata 6-7 autot, niipalju kärssava sidurihaisu pole enne tundnud. enamus ahve ei viitsinud isegi tänada, üks kysis, et kas võin kuhugi ära viia, ma vastasin, et türile. helistasin ülemusele ja ütlesin, et ma väga täna ei liigu, sitta kah ütles tema, ise istus oma samasuguse 4x4 überkummidega superjeebiga kuskil põldudevahel hanges kinni. mõtlesin, mis teha. sitta kah läksin autot uuesti puhastama, vahepeal tuli kopp ette, kelle kolmeks sain masina liigutud.
                  lumesahka pole siiamaani käinud. jätsin auto teiselepoole raudteed, jalutamine on terviseks.

                  nyyd lähen panen tihastele pekki

                  hea tekst ja tubli mees

                  Kommentaar


                    Ma ei tea, kuidas teil, aga mul siin Mustamäel lumi sulab. Lõpuks.

                    Kommentaar


                      Ma loodan, et see lumi niipea ära ikka ei sula
                      Algselt postitas Cule
                      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                      Kommentaar


                        Iga-päevane juurdekasv võiks olla 20cm, siis lõpuks käiksime me kõik jala või suusatades ja loodus oleks palju parem!
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Õige! Saab kliimasoojenemisest üle ehk mingi aeg (Y)
                          Aga kahjuks nädala lõpp läheb puha sulaks :/

                          Kommentaar


                            Varsti on uus teema, "upub"
                            Parem georg otsas kui Paul keres.

                            Kommentaar


                              Täna on jätkuvalt koguaeg miinused olnud ning sai ka see talv esimest korda suusatamas käidud. Kuigi mitte, et talv nüüd tuleks, aga vahet ei ole.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                minu meelest on ilus ilm. kuigi varsti tõesti ilmselt "upub", peagi teemakohane.
                                aga eks siis viimane aeg pea laiali otsas lumme joosta, sest varsti sõuame paadiga ja kes siis teab, kas see lumi talveks tagasi tuleb.
                                I like you outplaying

                                Kommentaar

                                Working...
                                X