320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mida hetkel kuulate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ferry Corsten - L E.F., teisisõnu Ferry uus väga raju album. Sain täna albumi enda valdusesse ning olen ülimalt rahul. Väga head soundid, mõnus rütm ning Ferryle omane värskus. Kindlasti lükkan plaadi kohe-kohe oma auto CD-boxi, sest see on hea plaat! Soovitan soojalt!

    PS! Olen hetkel neljandal ringil.. Eriti head on lood nr. 3 Fire (feat Simon Le Bon), 4. lugu L E.F., rääkimata 6. Galaxia!

    Kommentaar


      Kuulan ja vaatan -> http://video.google.com/videoplay?do...genre%3Acomedy
      sigpic

      Kommentaar


        või siiski
        eelista eestimaist

        Spucatum Tauri - Minu MidaIganes Vabariik
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Pet Shop Boys - Minimal

          Kommentaar


            Tanel Padar & The Sun - Võta Aega

            Kommentaar


              blur - song 2

              Kommentaar


                Eppu Normaali - Poliisi pamputtaa taas

                Kommentaar


                  türa!!! ma olen tükk aega seda laulu otsind raisk. anan kohe siia kaa!!!

                  edit: võta socceri privaatfoorumist mu msn. ja saada. muidu saad trennis kubemesse!!!!!

                  Kommentaar


                    Pedigree - Tower and well + eilne kontsert Kraalis oli liiga hea!

                    Kommentaar


                      Milline idüll! Jätta end mõneks kuuks sellest ilma ning siis kuulata taas A Perfect Circle'i esimest ning nõnda mõnusat albumit Mer de noms...mm!
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        Bullet for my Valentine - All These things I hate
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Deep Melange feat. Lars Buttercup - Big Purple Balloon (Radio Edit)
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            Metallica - For Whom The Bell Tolls
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Kuulan aastahitti ja kurvastan, et kuidas ikka minu muusikamaitse nii sitt on :'( ma saatsin ka oma valikud, kuid siiani pole ühtegi neist tulnud ja need, mis tulnd, on minu jaoks täiesti koledad laulud. kaaddamn

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Kuulan aastahitti ja kurvastan, et kuidas ikka minu muusikamaitse nii sitt on :'( ma saatsin ka oma valikud, kuid siiani pole ühtegi neist tulnud ja need, mis tulnd, on minu jaoks täiesti koledad laulud. kaaddamn
                                ehk sellepärast, et paremad jäetakse lõpuks
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X