320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mida hetkel kuulate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Täiega šeff on vaadata, kuidas mingi Printsess või Tanel Padar laval "rokivad" ja kümneaastased plikad eufoorias hüppavad lava ees. Jiihaa
    mind ajas ka täiesti kadedaks rsk. Kes see printsess oli? no ma nägin aint tannu laulu..

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      mind ajas ka täiesti kadedaks rsk. Kes see printsess oli? no ma nägin aint tannu laulu..
      Mari-Leen meie printsessike ju. vist.

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Mari-Leen meie printsessike ju. vist.
        tannu oli vähemalt nii purjus, et teda ei lastud isegi püsti esinema. pandi trummide taha suud maigutama. Super! Omal ajal oli aastahitt naljakas, laulud olid samuti sitad, aga siis oli vähemalt Raua-Morna (vahepeal oli mingi muu mees) kommentaarid ning ei aetud asja juurde sellist rämedat klamuuri ja muud Purgaad. Samas see aasta oli üllatavalt vähe rämedat sülti ja träna, Eminemi ka polnd, 2qs-i ka mitte. Ja mina sain palju uusi bände teada. Elu on lill!

        Kommentaar


          Lisaks arvan ma, et Mazz on lihtsalt kade, et temal puudub selline flow nagu Kaarel "Must Q" Kosel. Aga tegelikult on ju Tannu laul üsna kobe, ses mõttes, et sel aastal on eurovisioonil kindlasti palju sõurokibände, kes üritavad Lordit järgi teha, kuid Tannu oma naturaalsuses ja seksapiilsuses võib meile nii mõnedki punktid tuua. Kõrget kohta ma veel ennustada ei julge, kuid ma siiski salamisi loodan, et võit ära tuuakse

          Kommentaar


            kus te neid hüppajaid publikus nägite? nii palju või vähe kui mul silma jäi, etendas see alaealiste ansambel seal edukalt etüüdi "kilud kuival".
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              lenna oli kompu

              Kommentaar


                The Killers - Indie Rock & Roll

                Kommentaar


                  nile - the black flame

                  Kommentaar


                    Morrissey - The Father Who Must Be Killed

                    Kommentaar


                      Red Hot Chilli Peppers - Tell Me Baby
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Hope of States hetkel. Peale seda Mute Math
                        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                        Cry welcome to the song.
                        And as it lifts you, time to move on.
                        We go!

                        Kommentaar


                          P. Diddy feat. Christina Aguilera - Tell Me
                          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                          Kommentaar


                            I'm A Computer Man!
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Keegi võiks pmst selle "Unelmate bändi" SexyBacki ka netti organiseerida
                              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.



                              enjoy!
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Tanel Padar & The Sun - A.S.A.P (ETV Live)
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X