320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mida hetkel kuulate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chalice - Taevas ja Perse . mu inimesed, mu rahvas, mu seltskond... hea (Y)
    Mai-Tea Vist

    Kommentaar


      Algselt postitas Circa Vaata postitust
      Chalice - Taevas ja Perse . mu inimesed, mu rahvas, mu seltskond... hea (Y)
      Geniaalne!

      Kommentaar


        Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
        Geniaalne!
        rohkem ! vb oleks selleks sõnaks isegi monumentaalnemaksimaalseparimheadusmissaabolla. aga igal ühel oma maitse. lihtsalt.. iga chalice.i plaat on mul teinud tuju niii heaks.. ja ma ei lasegi seda plaati enda iPodile.. ma kuulan seda oma tulivanast CD-pleierist. sest see plaat väärib seda :P ahviahastuses olen.
        Mai-Tea Vist

        Kommentaar


          Ilu täidab inimesed, ilu täidab maailma, ilu meie sees ja keskel, ilu päästab maa. Chalice - Ilu päästab.
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            jmke - mässajate laul
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Alex Gaudino - Destination Unknown

              Kommentaar


                Uskumatu või mitte, aga ma just kuulasin voodis (pimedas kusjuures) ära 2 plaati. Chalice.i Brand new "Taevas ja Perse" ja Tommyboy - "Suur Pilt".
                Chalice.i plaati kuulasin esimest korda "kuulates". Metsikult hea...
                Mees, kes on suutnud meie väikeses eestis mõelda/ehitad midagi täpselt enda ja minusuguste(huvitav milline :S ) jaoks. Jarek ja muusika on täielikus sümbioosis. Mõlemad on teineteisele kasulikud. Tema arenemine ja vokaalsed võimed... Ei, mulle ei ole armastust tema vastu, vaid lihtsalt olen (võib vist öelda) positiivselt üllatunud.
                Täna oli vist mu vaimne ärkamine, sest suutsin nii tommyboy, kui ka chalice.i uutes ja ka vanades lugudes leida midagi, mida ma ennem polnud avastanud. Näiteks Chalice.i laul "minu inimesed"´..pagan, see on meistriteos.. (ehk keegi, kes tema asjadega kursis ei ole, teab seda laulu ETV.st Eesti Vabariigi aastapäevalt(vist oli). Tema hääle kõla ja instrumendid sinna taha - nagu sipelga ja lehetäi vaheline vahekord(õpin bioloogia eksamiks). Tommyboy laul "Miks sa seda teed?" on ka ülivõrdes hea hetkel minu peas(!hetkel!). Ma ei tea, kas hip-hopi ja räpi kaudsed inimesed oskavad seda muusikat hinnata, aga mul on tunne, et nii mõnedki laulud tunduks ka neile päris asjalikena.

                Ma ei tea, miks ma seda tegid praegu... Tegin, sest tahtsin kirjutada.

                Head und.

                Kommentaar


                  U96 - Das Boot album

                  see vana ja hea..
                  Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                  Cry welcome to the song.
                  And as it lifts you, time to move on.
                  We go!

                  Kommentaar


                    Ricchi e Poveri - Mamma Maria

                    Kommentaar


                      Smilers - Tükike minust

                      Kommentaar


                        Oasis - Stop Cryin' Your Heart Out
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Chalice - Kiim

                          Kommentaar


                            Katie Melua - Nine Million Bicycles
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              Mõnna.

                              Edit: Ja nüüd on kümme tähemärki ka täis.

                              Kommentaar


                                Chalice - TantsukingadlöövadPilli. Elukõva.
                                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X