320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mida hetkel kuulate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    16Volti uut albumit FullBlackHabit

    Kommentaar


      Black Sabbath - Paranoid
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Kuulan raadiot: hommikul erinevatelt kanalitelt saatejuhtide tehtud nalju ja muusikat- kui ei meeldi vajutan nuppu ja nii kogu aeg. Päeval rääkis kohalik jaam, merepäevadest kuressaares, vikerraadio intervjueeris õiguskantslerit. Päeval maanteel kõndides võisin olla kursis uudiste, muusika, poliitika ja kõige muuga tänu raadioga cd, mp3 playerile. Kuulamisel ongi tähtsam mida kuulata ja kuidas sellest aru saada. Niipalju muusikastiile, saatejuhte, infot- huvitav. Raadio on mõne jaoks küll ajast ja arust, aga minule on seltsiks see tv ja arvuti eellane juba ammu ja ma ei teagi millal ma sellest sõltuvusest loobun.
        name of the game- FOOTBALL

        Kommentaar


          Audioslave - Until We Fall

          Kommentaar


            chalice - head ööd
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

              Kommentaar


                aerosmith - jaded
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                  Kommentaar


                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Mika - Love Today

                      Kommentaar


                        Melanie C - Carolyna

                        Kommentaar


                          Mikk Saar - Ma olen jää

                          Kommentaar


                            Duran Duran - (Reach Up for the) Sunrise (Live @ Wembley - Concert for Diana 1st July 2007)

                            Kommentaar


                              Antony & the Johnsons - Hope There's Someone

                              Kommentaar


                                bon jovi - it's my life

                                Kommentaar

                                Working...
                                X