320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mida hetkel kuulate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus vana kummitus

    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

    Kommentaar


      See lugu tuletas meelde, et kunagi (või noh, aastaid paar tagasi) kuulasin ühte remixi sellest päris palju. MIda ma siia aga ei hakka panema. (Liiga dubstep ja rikub seega originaali emotsiooni ära)

      The XX tuleb Positivusele

      Kommentaar


        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Mul on küll kangesti hea meel, et Sigur Rosi kuulatakse siin maal. Annan enda poolt 10p.

            Kommentaar


              Mõni film paneb sind kuulama hiljem mõnda lugu ja mõni lugu paneb sind hiljem vaatama mõnd filmi. Seekord oli viimane variant, filmiks siis Harry Brown. Michael Caine on alati tore vaadata. Ja britid teevad minu arvamisel parimaid filme. Punkt.
              Siin ta nüüd ketrab :
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                zelee on minu arvates üldse üks kosmiline tegelane oma muusikavaliku ampluaaga

                Aga, et teemas püsida, siis Buckethead sobib esmaspäeva õhtusse ideaalselt!
                “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                Kommentaar


                  Estonia-lintmakk sai korralikku vatti kunagi seda lugu pööritades. Järgmine aasta täitub laulul 30!
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Kusjuures on minu meelest Sæglópur veel parem. Lihtsalt fantastiliselt hea



                    Aga jätkame teises äärmuses

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        klassika
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Lesbitüdrukutest midagi:


                            JA VANA HEA! Oleks ta ainult normaalne olnud ja narkotsi vähem pruukinud.

                            Kommentaar


                              Diplo ja sõbrad. Mitte et ta tavaliselt halb oleks, aga seekord on lihtsalt super.

                              Kliki pildile või siia

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X