320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lemmik Backstreet Boy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Lemmik Backstreet Boy\'

    Kevin oli norm kutt noh, aga aint siis kui tal seda McDonaldsi soengut polnud

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Lemmik Backstreet Boy\'

      Algselt postitas Jasper


      Another Level-Freak Me

      Püha lehm, mida kuulad hetkel ja kõike muud ka veel.
      Teemaga puusse ei pannud?

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Lemmik Backstreet Boy\'

        Algselt postitas Saarlane


        Algselt postitas Jasper


        Another Level-Freak Me

        Püha lehm, mida kuulad hetkel ja kõike muud ka veel.
        Teemaga puusse ei pannud?
        Ei
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Lemmik Backstreet Boy\'

          Algselt postitas rohelineKonn


          macca. sinu aja poistebändid olid ikkagi Millivanilli ja Bros. new kidsi ajal olid sa juba keskkoolis.
          noh,take that ju ka väikse hilinemisega,ülikooliajaks...
          aga 80.-ndate lõpus oli sihuke heviajastu,et depesh mode fännidki lahterdati eraldi ilueedideks ja diskopepudeks:P
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Lemmik Backstreet Boy\'

            Nämmu. minu arust olid rämedad peded just need higised aga keemiliste lokkidega glamrockist innustust võtnud kitarrivägistajad. Nagu Europe ja mis iganes need olid 80-il

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Lemmik Backstreet Boy\'

              ma leidsin mingi soprade raamatu, seal oli enamusel lemmikuks alice cooper. BSB pole pedesi seepārast, et nad veel hingitsevad.

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Lemmik Backstreet Boy\'

                Algselt postitas dannar


                Nämmu. minu arust olid rämedad peded just need higised aga keemiliste lokkidega glamrockist innustust võtnud kitarrivägistajad. Nagu Europe ja mis iganes need olid 80-il
                Samasugused peded ,võimidaiganes, tundume meiegi c. 20 aasta pärast, nii et ses suhtes on suht mõttetu 80ndaid kritiseerida.

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Lemmik Backstreet Boy\'

                  Algselt postitas Blue Rock


                  Algselt postitas dannar


                  Nämmu. minu arust olid rämedad peded just need higised aga keemiliste lokkidega glamrockist innustust võtnud kitarrivägistajad. Nagu Europe ja mis iganes need olid 80-il
                  Samasugused peded ,võimidaiganes, tundume meiegi c. 20 aasta pärast, nii et ses suhtes on suht mõttetu 80ndaid kritiseerida.
                  no ma ei tea, valged korged tossud, liibuvad teksad, rinnakarvad turritamas nahkvesti alt ja havisaba kitarr. how gay is that

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Lemmik Backstreet Boy\'

                    Algselt postitas dannar


                    Algselt postitas wal


                    Kas ma olen terve foorumi peale ainus, kellele sihuke ila ei meeldi ega pole kunagi meeldinud?
                    pigem oled sa lihtsalt ainus, kes seda tunnistada ei julge.

                    lisaks muidugi McN, kes on alati nii vana olnud, et pole suuteline mõistma seda, mis on kuul.
                    Ehk olin minagi siis juba vanavõitu...Njuukitsi esimene lugu oli seeditav, edasi oli täielik ****. Nemad olid vist tükk ennem kui paskstriit.
                    Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                    Kommentaar


                      #55
                      Aeg vana teema üles soojendada. Seoses suvise kontserdiga. Keegi võiks updeidi teha, et kes on bändist lahkunud, kes gayks hakanud ja kes siis üldse tulevad...

                      Kommentaar


                        #56
                        Diana kindlasti teaks, a kuuldavasti olla ta riigist lahkunud.

                        Samas, sellel teemal et which backstreet boy is gay võiks videoesitluse teha foorumikasutaja Pealik. Või mis.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Diana kindlasti teaks, a kuuldavasti olla ta riigist lahkunud.

                          Samas, sellel teemal et which backstreet boy is gay võiks videoesitluse teha foorumikasutaja Pealik. Või mis.
                          Ei saa kohe mitte seda videot juutjuubi üles. Eks õhtul katsun mingi alternatiivi leida ja panen ka siia kuhugi lingi üles.
                          “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                          Kommentaar


                            #58
                            Minu andmetel on bändist lahkunud Kevin ja peded on nad kõik nagunii

                            Kommentaar


                              #59
                              Lõpuks ometi mõni normaalne teema. Ma tahtis AJ valida, aga kogemata läks Howie. Howie on luuser!

                              Kommentaar


                                #60
                                kellegil piletite kohta on inffi?

                                sest see konsert on MUST GO

                                Kommentaar

                                Working...
                                X