320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti otsib superstaari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
    Ma ei saa aru, miks nii paljude jaoks on see saade keerulisem kui hääleta-oma-lemmiku-poolt-ja-kõik? Miks teil veidrikel on peas mingi imelik pilt "superstaarist" ja te selle järgi valite? Kui ma korra veel kuulen, et keegi ütleb "Birgit on kõige parem, aga ei sobi superstaariks," ma hüppan aknast alla.(ma elan esimesel korrusel(hihihihihihihihihihihihi))
    Aga milleks üldse hääletada? Las lollid põletada raha, kui tahavad:P
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Aga milleks üldse seda jura vaadata ?

      Kommentaar


        Mõnus ajaviide ju. Erinevalt muudest tõsielupasast on see täitsa nauditav vaadata. Eriti see hooaeg meeldib mulle. Mina isiklikult eelmised hooaegu eriti ei vaadanud, puudus huvi.

        Kommentaar


          Minuarust see hooaeg just igav. Naistest erilisi pärleid ei ole, mehed on ka kõik nii tavalised, v.a Anis, kes on nagu Rivo Kingi ainult veel sitem, ning ülejäänud poisid on nii uimased nagu eestlased ikka. see Marten on ka natukene homo vist. kokkuvõtteks - igav aasta.

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Minuarust see hooaeg just igav. Naistest erilisi pärleid ei ole, mehed on ka kõik nii tavalised, v.a Anis, kes on nagu Rivo Kingi ainult veel sitem, ning ülejäänud poisid on nii uimased nagu eestlased ikka. see Marten on ka natukene homo vist. kokkuvõtteks - igav aasta.
            Valus on lugeda sellist paska. Isiklikult arvan, et parim hooaeg on.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Ta nagu ei oskakski laulda
              Kogu aeg prääksub seal laval
              Iv seen better days

              Kommentaar


                Meesterahvas võidab sellel aastal. Enough said.

                Kommentaar


                  See esimene tsikk (see vanem blond) oli igav. Valis ise sellise loo kus ei saand toota.

                  Marteni kohta mu arvamus paranses. Ei teinud mingeid nõmedaid tantsuliigutusi ja laulis vääga normaalselt. Kui raadiost tuleks arvaks et mingi maailmakuulus bänd on eetris.

                  Getter on ilus ja laulab ilusasti...Aga no ma ei viitsi mingit Aladini kuulata

                  Kommentaar


                    Marten ja Kene võiks finaali saada - 2-3 finaali peale kindlalt kõige paremad.

                    Kommentaar


                      Enne Anise esitust olid eetris videod proovist ja no seal ta kires küll nagu kastreeritud kukk - nii mööda ja nii valesti. Aga lava peal oli ainult mõnes kohas piinlik. Edeneb juba.

                      Kommentaar


                        Kes veel tahaks selle tšikk kohtuniku auto alla lükata?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Enne Anise esitust olid eetris videod proovist ja no seal ta kires küll nagu kastreeritud kukk - nii mööda ja nii valesti. Aga lava peal oli ainult mõnes kohas piinlik. Edeneb juba.
                          NNoh ega Kene parem pole olnud. Oleks ta laulnud nüüd lives nagu proovis, siis oleks sibidel palju tööd

                          Mina omaltpoolt ütleks bye-bye, Getterile. Ilus tüdruk, ilus hääl, aga miski jääb teistele alla.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Vanus jääb alla? Ma olen nõus.

                            Kommentaar


                              ahahahahhaaaaaaaaaaahh ahahahahahhaha
                              hahahahahahahahahahahahah

                              hahahahahahahahaaaaaaaa

                              Kommentaar


                                Jürvi, sa oled halb inimene, kui sa jälle Anise poolt hääletasid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X