320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti otsib superstaari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõndisin just üle tartu raekoja platsi ja üks kodutu karjus täiest kõrist "MIS ELU SEE ON? EESTI RIIKI EI OLE OLEMAS. TÜRA PUTSI!"

    Keegi teist?

    Kommentaar


      Minge putsi.

      Kommentaar


        Hommik!

        Käed ülesse, kes Kene poolt ei hääletanud. Traa, Teie pärast kukku Kene välja. Põmm-Põmm... põmm... põmm.. Põmm-põmm.

        Kle, sina sealt taga reast. Ja-jah, sina selle rohelise pluusiga. Ma ei saa aru, et kas sul on käsi üleval või all? Rsk, ma ei saa aru. Põmm

        Nii, teised, kes hääletasid. Tulge nüüd siis siia ettepoole. Krt, Teie pärast et te niivähe hääletasite, kukkus Kene välja. Põmm.. Põmm. Põmm

        Nii on veel keegi? Kes sa oled?Ah koristaja. Põmm, oh sorry mees.

        Nii mis siis nüüd on. Polegi? Õu-mai-gaad. Miks sa välja kukkusid? KENE!!!!!!!!!!!! PÕMM!

        Vaikus!


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Tunned Kene't isiklikult või?
        Nii, mis värk on?
        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

        Kommentaar


          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
          Kõige kehvem hääl ja parim isiksus lendas välja.
          peaaegu et duubeldan.

          Kommentaar


            enam ei ole põhjust saadet vaadata. kene oli/on spets.
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              eino, vähe pohhui ei ole vä?

              Kommentaar


                vaadata tasub niikuinii ju ainult neid esimesi massivoore, edasi tuleb lihtsalt sama möla mida päev läbi võd raadiost kuulata.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
                  Nii mis siis nüüd on. Polegi? Õu-mai-gaad. Miks sa välja kukkusid? KENE!!!!!!!!!!!! PÕMM!
                  jazz, sul on suurepärane võimalus neljapäeval ja/või reedel oma ustavust näidata --

                  Kenekene astub spetsiaalselt sinu jaoks lavale, vastavalt Rock&Roll'is ja Maailmas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ertz Vaata postitust
                    peaaegu et duubeldan.
                    tean kenet isiklikult, ütles et tal väga kahju ei ole, kuna eestlane nagunii on loll ja jube "kõrgelt "haritud muusikateadlased ja kõige rohkem ajab närvi see, et mingisugune barbie getter jäi sinna, kes oskab aint oma kuradi nunnusi laule laulda ja siis kari osse enda poolt hääletama panna ja samaajal vms ennast reklaamida orkutis jne kohtades. ei, mul ei ole getteri vastu midagi, aga ta on tõesti saamatu ja puudub attitude
                    i don t like u u don t like me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                      tean kenet isiklikult, ütles et tal väga kahju ei ole, kuna eestlane nagunii on loll ja jube "kõrgelt "haritud muusikateadlased ja kõige rohkem ajab närvi see, et mingisugune barbie getter jäi sinna, kes oskab aint oma kuradi nunnusi laule laulda ja siis kari osse enda poolt hääletama panna ja samaajal vms ennast reklaamida orkutis jne kohtades. ei, mul ei ole getteri vastu midagi, aga ta on tõesti saamatu ja puudub attitude
                      Mind ajab täpselt sama asi närvi!
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                        tean kenet isiklikult, ütles et tal väga kahju ei ole, kuna eestlane nagunii on loll ja jube "kõrgelt "haritud muusikateadlased ja kõige rohkem ajab närvi see, et mingisugune barbie getter jäi sinna, kes oskab aint oma kuradi nunnusi laule laulda ja siis kari osse enda poolt hääletama panna ja samaajal vms ennast reklaamida orkutis jne kohtades. ei, mul ei ole getteri vastu midagi, aga ta on tõesti saamatu ja puudub attitude
                        Teisi on alati kergem süüdistada.

                        Kommentaar


                          See selle aastane superstaar on väga jama, et ma ei viitsi enam vaadata seda. Kohe alguses lendasid head välja ja mingid täiesti mõttetud kujud on ikka endiselt saates (Anis )

                          Esimese hooaja superstaar oli kõige parem, teine enam-vähem, kolmas, täielikult läbi kukkunud minu jaoks, kohe alguses hääletati head välja ja saatejuhid on ka natukene jamad.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Hommik!

                            Kene ema nägite? Miks ma üldse ei imesta, et Kene iga päevaga järjest seksikamaks läheb
                            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                              tean kenet isiklikult, ütles et tal väga kahju ei ole, kuna eestlane nagunii on loll ja jube "kõrgelt "haritud muusikateadlased ja kõige rohkem ajab närvi see, et mingisugune barbie getter jäi sinna, kes oskab aint oma kuradi nunnusi laule laulda ja siis kari osse enda poolt hääletama panna ja samaajal vms ennast reklaamida orkutis jne kohtades. ei, mul ei ole getteri vastu midagi, aga ta on tõesti saamatu ja puudub attitude
                              Kui alternatiivne lähenemine meeldiks massidele siis tegemist poleks enam alternatiivi vaid popiga? Näiteks David Bowie (mitte et mulle ei meeldiks) jne.
                              Asi ilmselt pole eesti haritud muusikateadlastes vaid juu tal siis jäi midagi puudu, et rahva süda jäägitult võita. Laval oli ta meeldivalt vaba ja tore aga kahjuks ei saa ka mainimata jätta, et ta laulis ainult teises helistikus kui mängis bänd.

                              Kommentaar


                                Vaadates eile seda kohtunike heietusi teemal, et kui super Kene ikka oli, olen ma juba üsna veendunud selles, et mõeldakse enne superfinaali mingi trikk välja, et lemmiku tagasi saaks hääletada
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X