320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

snus...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    JanK, sul oleks siis 2 karpi pakkuda???

    Kommentaar


      #62
      ma orgunnin sulle 2 karpi kui sa mulle homseks referaadi ilge ulme teemaga valmis sepistad
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        #63
        pole aega:S

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          JanK, sul oleks siis 2 karpi pakkuda???
          On tal jee, tegu on lihtsalt foorumi kõige uudishimulikuma/siirama/lambama tegelasega.
          Supplies!

          Kommentaar


            #65
            .. et mitte öelda 14-aastasega.

            Kommentaar


              #66
              See seos tuli rinnalt surumise teemaga? Ma ise tegin ka selle ära ja juba tahtsin kirjutada, et saab kõigi eelmiste postituste eest andeks aga siis tekkis ikkagi kahtlus.
              Supplies!

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                No närimis- ja huuletubakas on ikka kaks eri asja. Ma annan sulle viis krooni, kui sa suudad huuletubakat närida minut aega nii, et sa teda alla ei neela ja ropsima ei hakka (pole lihtsalt närimiseks mõeldud kraam).
                ta pole närimiseks mõelnud vaid mälumiseks
                mul isa jättis suitsetamise maha tollega ja ei topita Rootsis ka teda huule alla( panevad, need kes ei kannata tema kanguse tõttu suus hoidmist) ei isa ülemus ega töökaaslased, kõik mäluvad seda.
                Kuskilt on tulnud selline väär arusaam, mida mulle ka keska ajal puhuti, et seal on klaasikillud pisikesed sees, mis huulealuse katki teevad. Tegelikult ei ole seal mingisuguseid kilde, kui just ise ei pane , vaid ta on nii kange et kõrvetab naha hellaks.
                AILTON

                Kommentaar


                  #68
                  huvitav.. aga siiski julgen vastu vaielda!
                  miskine promovideogi levib ju, kus ka lükatakse huule alla padi
                  JA tean ka härraseid Rootsist, kes samuti huule alla lükkavad möllu, rääkimata sellest, et kuidas sa kujutad ette seda muda suus mäluda?
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    huvitav.. aga siiski julgen vastu vaielda!
                    miskine promovideogi levib ju, kus ka lükatakse huule alla padi
                    JA tean ka härraseid Rootsist, kes samuti huule alla lükkavad möllu, rääkimata sellest, et kuidas sa kujutad ette seda muda suus mäluda?
                    Padjad tunduvad üldse olema mõeldud nö peenemale inimesele kes selle sittaga mässata ei viitsi, kusjuures ega mõned pidid päris kanged olema. See on nagu paraleel alkoholi maailma, reklaamitakse seda mis müüb GIN võrdub padi, piiritust ei reklaami keegi, aga mõni joob seda korralikult peale võtmatagi ehk siis mõni pistab muda lihtsalt suhu, mõikab rohkem.Mis mõte on reklaamida midagi, mida enamus ei kannatagi Mina olen saanud niipalju aru et vana suitsumees saab suurema annuse kui suhu pistab, mitte huule alla. Siit tulebki miks noorel inimesel oksele kohe ajab, see tubakas on niivõrd kange et organism pole harjunud säänse kogusega ja tekib vastureaktsioon. Tatina sai suitsu tõmmatud siis ka oli esimesi suitse tehes süda saapa sääres, oleks veel Leeki proovinud. Mudaga on sama point. Kujuta pilti kui kange veel see närimistubakas on:P
                    AILTON

                    Kommentaar


                      #70
                      türa, ostke endale mõistus, huuletubakas, närimistubakas, ninna tõmmatav tubakas.. suitsetatav tubakas... kõik on erineva otstarbe jaoks.



                      ps, olen purjus, seega ärge kirjavigu kottige

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        türa, ostke endale mõistus, huuletubakas, närimistubakas, ninna tõmmatav tubakas.. suitsetatav tubakas... kõik on erineva otstarbe jaoks.



                        ps, olen purjus, seega ärge kirjavigu kottige
                        otstarve on ikka üks, et laksu saada. kasutamine on erinev, vb mõtlesid seda ikka?
                        AILTON

                        Kommentaar


                          #72
                          kas sa oled salajoodik...

                          türa.. käisin just angelis... peale minu seltskonan oli veel 6 inimest kuna tantsisin ja suudlesin oma naist, siis tuldi mölisema... veider..:S... bullshitt.... siis läksime holli... sitaks jama pidu.. siis privesse... aga kuna 2 tükki hakaksid pidurdama tulime minujuurde tagasi, nüü joome


                          aga point selles, et huuletubakat, snuffi ja snusi ja tavalist sigaretti toodetakse erinevalt(nagu iga jors teab.. aga mõni võibolla mitte) lisaks sellele on nende vorm juba visuaalselt väga erinev... snuff=pulbriline snus=padjakesed või muda suits=silindriline moodustis ja siis see kuradi närimistubakas.. ma ei tea täpselt milline... mingi ebamäärane näss ilmselt

                          mõte on jah sama ,saada nikotini doosi... aga kasutamine ikak totalselt erinev... türa.. taksode peale läsk 400 õhtuga, minge vittu raisk... homme epan tööle ka minema ja sitaks nuss on... isegi trenni ei jõua homme

                          Kommentaar


                            #73
                            Snus (pronounced /ˈsnʉːs/) is a moist powder tobacco product that is consumed by placing it under the upper lip for extended periods of time.


                            Chewing tobacco is a smokeless tobacco product. Chewing tobacco also contains nicotine. Chewing is one of the oldest ways of consuming tobacco leaves.



                            Üks on üks ja teine on teine, MOTT.

                            PS! See klaaskiu jutt on tõesti müüt, aga see ei olegi oluline.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              #74
                              ära ohi, puujalg

                              Kommentaar


                                #75
                                türa, estoni postitus on ära kustunud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X