320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mille peale viimati tõsiselt närvi läksite????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas billy t Vaata postitust
    no kui mitte teised, siis smörr elab su siin raudselt täna veel üle

    E: smörr, saad tordi endale, kui veel vastu pead
    kunagi põnnipõlves sain sünnipäevaks viis torti ja pugisin endal soolikad pahupidi,
    s'est ajast saati enam väga ei ahvatle ..

    aga kui Sa mulle preili Zachrisson'iga pulmad organiseerid, siis istun kasvõi jõuludeni üleval.

    Kommentaar


      tra see kella keeramine ajab närvi

      Kommentaar


        Algselt postitas v2nt Vaata postitust
        tra see kella keeramine ajab närvi
        Tegelikult see ei ole kohustuslik! Et sa teaks..
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
          Tegelikult see ei ole kohustuslik! Et sa teaks..
          Muidugi pole selleks vajadust
          Kui kella vaatad, pead lihtsalt kuni kevadeni arvestama, et teised on sinus tunnikese maha jäänud .
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Eile, Sillamäe värdjate peale (Vsjo rassiiaa.. vsjo naša)
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              Selle peale raisk et Meie mees - valge mersu'l ja britney spearsil - peace of me on samasugune taustamuusika

              Kommentaar


                eile trennis, kui taaskord värava asemel posti-latti lõin

                Kommentaar


                  3 aastat tagasi kui sõpradega mängides väravast mööda lõin .

                  Kommentaar


                    Ma olen koguaeg tõsiselt närvis!
                    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                    If you're good at something, never do it for free - See above.
                    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                    Kommentaar


                      Noh, kas just närvi läksin, aga vihaseks ajas üks inimene küll... Palju õnne!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jansu Vaata postitust
                        Noh, kas just närvi läksin, aga vihaseks ajas üks inimene küll... Palju õnne!
                        Mina vää?!
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          mina läksin viimati vihaseks, kui läbus on mingi krdi fašist teema sulgend. mis selle krdi läbu mõte on, kui martin siin ka oma komplekse välja elamas käib krt. et hööhöö, teil on siin pidu jah? ja siis lükkab lataki kinni. SIGA!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Mina vää?!

                            kindlasti mitte. polnud ju põhjustki

                            aga sellele, kes vihaseks ajas, annaks endiselt kolakat....

                            Kommentaar


                              Vägivald ei ole lahendus.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Selle inimese puhul tundub, et vägivald ongi ainuke lahendus.

                                Aga sa võid vabalt mõne hea lahenduse välja pakkuda, kuidas selliste inimestega toime tulla. Kuulaks/loeks hea meelega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X