320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kassi- või koerainimene?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    mida iganes.

    oligi aeg foorumist väike puhkus teha.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
      Tegelikult peaks LÄBU asemel olema "Need teemad mis moderaatoritele ei meeldi".
      sa oled õigesti aru saanud. nüüd mõtle natuke kas see ikka on probleem, või rohkem nagu paratamatus? kui sina oleks mode, siis oleks jaotus natuke teine, aga põhimõttelist erinevust ju poleks.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #33
        Tegelikult on saavutatud lihtsalt see et nüüd on kaks offtopicu alafoorumit.
        Üks neile kes läbustavad, teine neile kes läbustavad paremini!
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
          sa oled õigesti aru saanud. nüüd mõtle natuke kas see ikka on probleem, või rohkem nagu paratamatus? kui sina oleks mode, siis oleks jaotus natuke teine, aga põhimõttelist erinevust ju poleks.
          Aga selles mõte ju ongi milleks seda kõike vaja? Milleks on vaja ühte läbu eristada teisest? Kui mina oleks mode siis poleks seda LÄBU alafoorumit olemas. Polnud teist aastaid ja keegi ei tundnud puudust.
          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
          If you're good at something, never do it for free - See above.
          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
            mida iganes.

            oligi aeg foorumist väike puhkus teha.
            ära veel mine.
            Algselt postitas Cule
            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
              mida iganes.

              oligi aeg foorumist väike puhkus teha.
              "Einoh, kui ei meeldi võin ma ära ka minna. Ma olen selline laps, kes saab oma tahtmise, ning kui ei sobi, siis minge te ka persse."

              saa faking üle, et su koduloomateema mulle ei meeldinud. ja tulevases elus soovitan ma sellisest suhtumisest loobuda. käitumismallid kipuvad süvenema, ning "ma võin ära ka minna" mentaliteediga täiskasvanud on päris masendavad juhtumid. neid on muide üllatavalt palju.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                Aga selles mõte ju ongi milleks seda kõike vaja? Milleks on vaja ühte läbu eristada teisest? Kui mina oleks mode siis poleks seda LÄBU alafoorumit olemas. Polnud teist aastaid ja keegi ei tundnud puudust.
                mina tundsin. tegelikult mõned veel. sellest oli motiveeritud ka sitakustutuskampaania ja järgnevad arengud.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  "Einoh, kui ei meeldi võin ma ära ka minna. Ma olen selline laps, kes saab oma tahtmise, ning kui ei sobi, siis minge te ka persse."

                  saa faking üle, et su koduloomateema mulle ei meeldinud. ja tulevases elus soovitan ma sellisest suhtumisest loobuda. käitumismallid kipuvad süvenema, ning "ma võin ära ka minna" mentaliteediga täiskasvanud on päris masendavad juhtumid. neid on muide üllatavalt palju.
                  kes siin laps on? Su peamised argumendid on "saa faking üle" ja "mulle ei meeldi, järelikult on jama". nüüd kukud veel mulle mingeid pseudo-psühhoanalüüse tegema. aitäh, aga ei, aitäh.

                  postitamisest mõneks ajaks loobuda plaanisin juba enne, siin juurduv ajuvabadus andis lihtsalt viimase tõuke. ära ületähtsusta ennast.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                    mina tundsin. tegelikult mõned veel. sellest oli motiveeritud ka sitakustutuskampaania ja järgnevad arengud.
                    Samas oleks võinud ju foorumi kasutajate hulgas hääletuse korraldada selle kohta. Oleks olnud vähe demokraatlikum.
                    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                    If you're good at something, never do it for free - See above.
                    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                      Samas oleks võinud ju foorumi kasutajate hulgas hääletuse korraldada selle kohta. Oleks olnud vähe demokraatlikum.
                      miks peaks internetifoorumid toimima demokraatia põhimõttel? foorum on ometi kellegi oma ning kes maksab, tellib teatavasti ka muusika.

                      Kommentaar


                        #41
                        ütle mulle palun, austatud smörgasbord, mis alustel ma saan foorumit modereerida, kui mitte tuginedes oma arusaamale? ning mida ma sinu arvates peaksin tegema olukorras, kui tekib lahkarvamus?

                        kui nüüd väga räigelt üldistada, siis poleks maailmas vaja ühtegi reeglit, kui kogu teiste tegevus kõigile sobiks. praktikas sellised süsteemid ei toimi. kahjuks. ka foorumid ei toimi, kui keegi neis korda ei pea. ning nähes teie maailmavalu oleka ma võimeline olema suuremeelne ja selle koduloomateema off-topicusse alles jätma. ma tõesti ei saanud aru, et see teile nii oluline on. tegemist ei olnud nii sita teemaga, kui "mis kell on", vaid lihtsalt mõttetu teemaga.
                        aga homme, ülehomme või nädala pärast oleme ikka olukorra ees, kus mode läheb mõne kasutajaga vastuollu. kuidas siis sinu arvates käituma peaks? vasta ilma irooniata palun, mind tõesti huvitab, kui sul midagi konstruktiivset välja pakkuda on.

                        mis psühhoanalüüsi puutub, siis need vaimud kutsusid sa ise välja, aga jätame nüüd selle, ma tõesti ei saa erektsiooni foorumis plõksimisest. vähemalt mitte sellistel teemadel. samuti ei ole mul mingit teemat "ülemuseks olemisega", pean seda päris elus niigi natuke rohkem tegema, kui meeldiks.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          miks peaks internetifoorumid toimima demokraatia põhimõttel? foorum on ometi kellegi oma ning kes maksab, tellib teatavasti ka muusika.
                          Fakk mul pole enam argumente, aga küll ma mõne varsti leian!
                          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                          If you're good at something, never do it for free - See above.
                          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                          Kommentaar


                            #43



                            et mis siis nagu juhtus kah?

                            Ühe foorumi off-topic löödi kaheks. Off-topic. OFF-TOPIC. Siin mõnest mehest jääb mulje, nagu maailm oleks pandud teistpidi käima. Ja paar neist on siiani veel üle keskmise mõistliku mulje jätnud. Kas te ise ka aru saate, kui jabur see teie hala on, pluss tõsimeelne postide taganutmine. Ära maga elu maha, ela internetis? Jeesus küll. Mode ei tohi nii teha, sest mina pole lubanud. Tegi nii, nagu tema meelest hea on, aga mitte nii, nagu mina tahan ja mulle meeldib. Järelikult - mode on egoist. No laena mulle kirvest, Raskolnikov, ausõna.


                            olgu veel öeldud, minul näiteks isiklikult on samuti hea meel, et ma ei pea enam filmi või raamatute või kasvõi rumalate küsimuste ja pelmeenide teemasid otsima kuskilt midahetkelsügate-arutluste vahelt. vabandage mu prantsust, aga selles jama just oligi, et sitt ei vajunud mingist hetkest alates enam põhja, vaid tootis sitta juurde. tõsi, et toanurka laskmine võib teatud olukorras isegi naljakas olla, aga pikapeale löövad aroomid ikka välja. nüüd on vähemalt uks vahepealt koomale lükatud, asi seegi. muidugi võib ka juhtuda, et näiteks vanaema kingitud apelsinipuu jäi sinna tuppa aknalauale kasvama, aga no siis käite vahepeal kastmas lihtsalt. millele küll on see vanakreeka tragöödia mõõtmetes nutulaul üles ehitatud, tõesti ma ei saa aru.



                            ahjaa, ja mõnel ei maksa ette kujutada, nagu oleks pooled foorumikasutajad koos nendega karjuva ebaõigluse vastu barrikaadidele tõusnud, vaid te olete siin umbes nagu seitse kibestunud pöialpoissi, kes käivad siis teemast teemasse üksteist Lumivalgukese vastu üles kütmas - kus on alles mõrd, pühkis elutoa põranda puhtaks. väike reality check ei teeks aeg-ajalt halba.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              #44
                              hämmastav, kui kainestavalt paar karges õhus tehtud suitsu mõjuvad. kogu see arutelu tundub ühtäkki üdini naljakas ja tähtsusetu.

                              rK, raske millelegi vastu vaielda, teoorias on kõik õige. tajusin ülekohut ja võtsin pisut isiklikumalt, kui selline asi väärinuks.

                              .. vältimaks vere tagasi pähe valgumist ma vincent'i postitust parem ei loe.

                              edit: aga konkreetselt SELLE teema järjestikku läbuks, mõttetuks ja sitaks tembeldamine hakkab paratamatult vastu. ma nimelt armastan loomi, Sina nähtavasti mitte.

                              Kommentaar


                                #45
                                Mina mölisen sest et mu tonn muutus järsku mingiks 97?'neks ja mul on igav.
                                Pealegi oli see tuhat postitust üks väheseid asju mille üle ma oma elus uhke olen( jah mul on sügavad psüühilised probleemid.) Ja natuke anarhiat kuluski siia ära ju. See democracy of hipocracy on täitsa tore, aga jah nati möllu on ju veel toredam.
                                The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                                If you're good at something, never do it for free - See above.
                                I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X