320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eluhea päev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    parem oleks
    Aga noh tundus, et lokaalsed majandustibid olid ka hädas, niiet ma ei imesta kui mingi järeltöö seal tuleb kõigile soovijatele

    Kommentaar


      #17
      .. magamata öö ja enneolematu B skulptuurihindamisel, matemaatikatund jonniva kuuendikuga, kompensatsiooniks kõnelused Anzori Barkalajaga, päeva krooniks korteriomaniku otsus üürihinda kärpida .. jajah, täna öösel peaks küll rahulik uni tulema.

      Kommentaar


        #18
        Teen teemat aktiivsemaks.

        Kommentaar


          #19
          käisin jooksmas täna. Tuult polnud ja korra tuli imeõrna uduvihma..mmmmõnus

          Kommentaar


            #20
            Ma kirjutan siia ette ära, et täna tuleb eluhea päev. Loodetavasti ma nüüd ära ei sõnu.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #21
              Ma muidugi olen purjus alles aga kohe pean tööle minema. Minut on veel aega kui tahan õigeks ajaks jõuda. Et siis pool tundi ikka jään hiljaks. Aga..

              Avril jälle lahutab

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Ma muidugi olen purjus alles aga kohe pean tööle minema. Minut on veel aega kui tahan õigeks ajaks jõuda. Et siis pool tundi ikka jään hiljaks. Aga..

                Avril jälle lahutab
                eino tore kui migni lambi pesulauastunud anoreksik wannabe rokkar-mees suudab kõvaks ajada....kumamline vend ikka see cannuman, aga mida ma tean - ma kõigest pimp-in 24/7 ...
                aa teemasse ka : Lazio sai lambist lutti imeda , imeilus haavaleevendus, eluhea päevalõppp oli eile
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  #23

                  Avril läbi aegade.

                  Kommentaar


                    #24
                    Pärast kahe ja poole kuu pikkust torrentis tiksumist jõudsid Miami Vice'i 3. ja 4. hooaeg lõpuks kohale. Päris ilus õhtu tuleb.

                    Kommentaar


                      #25
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #26
                        davai teed kõigile joogid välja nüüd. Mis alal 5 said? Kolmnurkade värvimine võ tippude lugemine?

                        Muidu tubli

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas krissu04
                          Sain matas viie
                          Mis klassis käid?

                          Kommentaar


                            #28
                            Kuna tal peaks laps olema, siis arvatavasti vähemalt 8. või 9. klassis

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                              Kuna tal peaks laps olema, siis arvatavasti vähemalt 8. või 9. klassis
                              Ma hakkasin kah seda teemat mõtlema, et kui ta lapsele on juba 35 number putsad väikesed peaks laps ise olema vähemalt seitsmene.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X