320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

treeningp2evikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Olen umbes aastakese treeninud

    .. Ott Järvela?

    Kommentaar


      #47
      Eile oli jälle hea trenn, algul jõusaal kena poolteist tundi ja siis hiljem 6km jooksma. Mõnus oli.

      Kommentaar


        #48
        haigutasin, siis sirutasin.

        Kommentaar


          #49
          Jagage oma toitumis tarkusi.
          Mida sööte näiteks enne trenni või pikemate võistluste ajal ?

          jakobson3 räägiksid ehk oma toitumiskavast, lubasid selle ennist koostada ?
          >>

          Kommentaar


            #50
            Ma näiteks enne jõusaali söön 2 muna, mahla/piima, putru teen tavaliselt koolist ju kohe tulen ja siis mingi puuvili, ja näiteks kui jooksma lähen siis juba juustusaia ja vbl 1 muna isegi ja üldse natukene teistsugusemat toitu ja õhtul täitsa soojatoitu.

            Kommentaar


              #51
              Ma vahel söön enne trenni üldiselt tavalist toitu.Muidu mida uut lisada,et söön enne trenni ka jogurtit,kohukest ja rukkileiba vahel,kuigi ei tea tegelt kuidas see viimane mõjub
              >>

              Kommentaar


                #52
                Enne igat trenni üks õlu, muidu lihas ei kasva. Ja pärast trenn vähemalt 1 õlu, muidu lihas ei kasva.
                Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                Kommentaar


                  #53
                  ja trenni vahepausil ka üks õlu , muidu lihased kuivavad kokku vedelikupuuduse tõttu.

                  Kommentaar


                    #54
                    Teate, mai tea kuhu teemasse seda postitada aga m tegin ükspäev päris kõva trenni... nimelt sai esivanemate juurest öra toodud üks suurem kilkoti täis Scooteri plaate. No igatahes ilgelt palju oli neid, pakuks mingi 30 koos singlite ja albumitega (kusjuures viimased 5 a. umbes pole enam midagi uut juurde ostnud ja neid plaate on ilmunud ikka iga kuu!).
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      #55


                      2008 tuleb kuskil 250 tundi. Kasu ei miskit

                      Kommentaar


                        #56
                        no mina soovitan pärast trenni võimalikult ruttu süüa, sest lihas on nälgas lihtsalt. Kuna kohe pärast trenni reeglina söögiisu pole, siis sobib sportijook ideaalselt. Mitte mingi artic või Red Bull vaid ikka korralik süsivesik ja/või valgujook. Miks mitte segamini.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          no mina soovitan pärast trenni võimalikult ruttu süüa, sest lihas on nälgas lihtsalt. Kuna kohe pärast trenni reeglina söögiisu pole, siis sobib sportijook ideaalselt. Mitte mingi artic või Red Bull vaid ikka korralik süsivesik ja/või valgujook. Miks mitte segamini.
                          kõik olenebki sellest mis on trenni eesmärk ja vastavalt sellele on ka toitumine.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            #58
                            nojah. kui trenni eesmärk on ratsa saledaks siis ei tohik enne ega pärast trenni süüa, rääkimata muudest aegadest.

                            Kommentaar


                              #59
                              mul tuli see nädal 6tundi jalgpalli ja 70km jooksmist ja paar tundi jõusaali trenni Mõnus ajakasutus.. imestama pani see ,et kaks päeva olid pmst puhkepäevad... Ja eelmine nädal olin terve nädala haige

                              Kommentaar


                                #60
                                üle ei pinguta kohe pärast haigust? 70km jooksu on päris hea..palju korraga jooksed?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X