320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parimad/lahedaimad enesetapu viisid!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
    Ma olen 50/50 et kas sa teed nalja, aga ma tahan 100% näha milline sa välja näed. Sul pilti ei ole või äkki üled millal ja kus poes sind näha saab? Ja mis sul sellest kui keegi mõnitab?
    Sitta ma ma ütlen või näitan et sa veel rohkem möliseda saaks, sa oled küllalt näidanud milline sinu suhtumine asjadesse on! Ära tüütab kui sinda koguaeg mõnitatakse ja su üle naerdakse. Saad aru ma olen üksi, olen olnud enamuse oma elust ilma sõpradeta ja pidanud kadedusega vaatama kuidas teistel hästi läheb. Kui sul endal on okei asjad siis sa ei saa muidugi aru...
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

    Kommentaar


      #47
      Noh ega keegi pole eriliselt huvitatud sinu mõnitamisest. See on lihne ja kõik. Mitte midagi isiklikku pole sinu vastu.

      Ma ei tea, kas vastata tõsiselt või sa teed ikkagi nalja. Igatahes see, et ütled, et mõndadel on asjad "okei" ja mõndadel ei ole, pole üldse reaalne. Asjad on nagu on. Kui sa tahad sõpru, siis hangi endale sõbrad. Ma olen aru saanud, et sulle meeldib muusika ja gei seks, siis käigi kontserditel ja saunades ja räägi inimestega. Kindel on see, et kodus vihane olles sa endale sõpru ei saa. Kui midagi persse keerad - pohhui. Kedagi ei huvita sinu mõnitamine või mida iganes, isegi kui sa hull või imelik oled. Kui aus olla, siis ma proovingi enda hulludega rohkem suhelda.

      Igatahes blabla on nagu on, ära muretse nii palju.

      Kommentaar


        #48
        Sa pole midagi sellist kogenud lihtsalt siis, ole sina lahe edasi ja arva mis tahad. Aga mina lihtsalt enam siia foorumisse ei tule, ilmselgelt pole ma piisavalt lahe selle jaoks head aega rohkem te mind ei näe!
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
          Sitta ma ma ütlen või näitan et sa veel rohkem möliseda saaks, sa oled küllalt näidanud milline sinu suhtumine asjadesse on! Ära tüütab kui sinda koguaeg mõnitatakse ja su üle naerdakse. Saad aru ma olen üksi, olen olnud enamuse oma elust ilma sõpradeta ja pidanud kadedusega vaatama kuidas teistel hästi läheb. Kui sul endal on okei asjad siis sa ei saa muidugi aru...
          riskin siinkohal võimalusega kapitaalselt pange panna, aga Chiller,

          Sind ei mõnitata kogu aeg ning Su üle ei naerda kogu aeg. Fakt. Sa lihtsalt nopid oma elust mingid konkreetsed intsidendid välja ja omandad neile suurema tähtsuse, kui nad vääriks. Su peas on juurdunud mingisugused väärastunud ettekujutused/hirmud, millele alateadlikult pidevalt kinnitust otsid ning kui juhtub miski, mis neid teooriaid vähimalgi määral toetab, võtad seda kui lõplikku kinnitust, et oledki mingi ebard. kõik seepärast, et Sind kunagi taga kiusati ning "teistsugusena" tundma pandi.

          saan väga hästi aru, et sellest pole nii lihtne lahti saada (mul oli rõõm käia ühes väikeses armsas maakoolis, kus üks ebanormaalselt hea õpiedukusega Nirvanat kuulav karvane paratamatult nii mõnelegi ette jäi -- sellest see alter-ego jutt). aga njuusfläšš: kõik inimesed polegi türastunud värdjad. ning ega Sa sellest enne aru saa, kui koduuksest välja astud, oma eluga midagi peale hakkad ning teatavaid asju ignoreerima õpid. ja kui Sul pole sõpru, kes Sind ära kuulaks, siis on alati makstud suured kõrvad psühholoogide/psühhiaatrite näol.

          ühesõnaga: elu on lill. anna endale võimalus selles ükskord ise veenduda (ja tule ikka foorumisse tagasi).

          Kommentaar


            #50
            Emm. Ma loodan, et näeme ikka. Kasvõi selle pärast, et näha, et sa pole kuskilt alla hüpanud(ära tee ka see, väga valus ja äkki jääd ellu jne) või midagi.

            Ma ei tea kuidas teistel on, aga ma olen veidi freaked out. Arvate, et tegi midagi või läks hoopis magama?

            Kommentaar


              #51
              Ei ole veel midagi teinud ja ei ole ka lubanud teha. Ja tagasi tulin vaid ütlema et ma olen käinud regulaarselt psühholoogide/psühhiaatrite juures mingi 7 aastat varsti.
              The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
              If you're good at something, never do it for free - See above.
              I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

              Kommentaar


                #52
                Sitad psühholoogid.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                  Mida fakki ma sul valisin, kui ma ei saa poodigi minna ilma et keegi ei mõnitaks? Vastu hakata ka pole mõtet ma olen väikest kasvu ja ei oma suurt venda ega ühtegi sõpra ja kõik teavad seda.
                  seda ka, et koli kuhugi mujale.

                  kogu Eesti kindlasti ei tea, et Sul suurt venda ei ole.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                    Vaimukas kusjuures isegi! Aga mul on koer tegelt.
                    jõudsimegi põhjuseni, kuid õnneks on lahendus väga lihtne - löö koer tänavale ja võta kass.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      jõudsimegi põhjuseni, kuid õnneks on lahendus väga lihtne - löö koer tänavale ja võta kass.
                      ja hamster.

                      Kommentaar


                        #56
                        Ch1ller, ära jama nüüd. Tuled vaatad koos minuga üht Kalju mängu, võtad mõned õlled ning see pakub suurepäraseid emotsioone. Leiadki endale uue hobi ning hakkad selle nimel elama!

                        Muidugi on ka alati teisi huvitavaid asju võimalik teha. Minu näol sa võiksid kui mitte reaalselt, siis vähemalt arvutisõbra saada.

                        Ole tubli ning loodetavasti läheb sul kõik hästi!

                        Kommentaar


                          #57
                          aga kalju 'ultrad' ei joo ju mängu ajal?

                          Kommentaar


                            #58
                            Tegelikult elul on rohkem mõtet, kui püstitada mingi eesmärk. Mul on näiteks kool normaalselt ära lõpetada. Ja kuimõni päev on sitt, siis selle eesmärgi pärast ei lase ühtegi lolli mõtet pähe tekkida. Siiamaani on see aidanud

                            Kommentaar


                              #59
                              Ei joo jah, aga nad laulavad laule kus on sees nende elu jaoks olulised sõnumid (pissimine, homoseksuaalsus jne).
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                #60
                                jummel, Ch1ller ole normaalne, elu on elamist väärt küll see sullegi varsti kohale jõuab.
                                elu ei ole raske, me ise muudame selle raskeks. nii, et, jh. ära tee lollusi.

                                mul endal oli kunagi sama tunne, aga sain sellest üle ja nüüd tean, et see on ilmselge lollus. elu on liiga ilus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X