320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Celticu tsikk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    cannu, kade jah?

    Kommentaar


      Aga sa müü mõned päevad enne mängu pilet maha. Saaksid kõvasti nutsu

      Kommentaar


        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        Aga sa müü mõned päevad enne mängu pilet maha. Saaksid kõvasti nutsu
        näkääää...tahan ise ikka minna

        Kommentaar


          Kui sa reporter oled, miks sa siis Pressikaardiga ei läinud? Oleksid tasuta saanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            Kui sa reporter oled, miks sa siis Pressikaardiga ei läinud? Oleksid tasuta saanud.
            sest ma tegin täna debüüdi. Esimene kord, veel ei ole pressikaarti.

            Kommentaar


              On Sul kuskil mõnda kirjatrükki ilmunud ka vä? Tahaks hirmsasti lugeda. Või no, minu arust Rakveres ei toimu meistriliiga mänge...
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Või no toimub ikka

                Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                Ja see peaks olema Celticu kribatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                  Või no toimub ikka

                  Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                  Ja see peaks olema Celticu kribatud
                  Luba kahelda.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Aga hangi kiirelt pressikaart, sellega saab igasugu trikke teha. Ma olen kunagi likviidsuskriisi aegu pressikaarti piletimüüjale näidates HUH-l ja mõnel Krahli peol käinud HUH-l küsiti ainult seda, et kas ma soovin tavalist või backstage piletit.

                    Kommentaar


                      Pressikaart, kus on suurelt kirjas SOCCERNET ja pallilätakas ning sa käisid kontserdil...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Pressikaart, kus on suurelt kirjas SOCCERNET ja pallilätakas ning sa käisid kontserdil...
                        Mul soccerneti pressikaarti pole kunagi olnud. Ma polnud nii kõva tegija kui Saarlane ja LauraM (kellel oli seal peal muideks Photoshopitud pilt)

                        Kommentaar


                          Mul polnud photoshopitud, mul oli originaalne hommikul kell 7 tehtud pilt (H)

                          Kommentaar


                            See Sillamäe - Kure ülevaade on päris hea, kust said?
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                              See Sillamäe - Kure ülevaade on päris hea, kust said?
                              minu arust ka on, clapclap.
                              My daddy was a bankrobber

                              Kommentaar


                                Üsna alatu tõesti.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X