320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbustajate TOP10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Jälle ei saanud tabelisse.

    Kommentaar


      #47
      Noh. Esikoht või asi. Aga kui aus olla, millal ma viimati läbusse postitasin?(See post välja arvata.) See oli eelmine kuu, teemas Mida hetkel kuulate?. Ma hakkan vaikselt sellest välja kasvama, Läbust siis.

      Kommentaar


        #48
        kaotatud teine koht.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Olgu siis öeldud, et Evul on umbes 500 posti "Mida hetkel kuulate" teemas ja mul on üle 500 "Rumalates küsimustes". Õnneks lasin konnal selle õigel ajal siis ära tõsta, muidu oleksin vist hullem läbustaja kui meie Kasper.
          Ma olen passiivne läbustaja, aga üldiselt mulle tundub, et sa lihtsalt ei suuda kannatada, et ei ole ise esimesel kohal ja nüüd üritad mind läbustajaks sõimata.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            #50
            jeps tõsi. ma lootsin et ma olen tsempion, sellepärast lasingi tabelit uuendada. Aga nüüd on info teada ja hoia alt!

            Kommentaar


              #51
              Imelik, et ma ainuke kuulus postitaja % tabelis olen. Ma arvan, et ma olen natuke vales seltskonnas.

              Kommentaar


                #52
                sügiseses tabelis loodan cannumanist ees olla!

                Kommentaar


                  #53
                  Pean ka ennast tabelisse trügima !

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Glasgow Celtic FC Vaata postitust
                    Noh. Esikoht või asi. Aga kui aus olla, millal ma viimati läbusse postitasin?(See post välja arvata.) See oli eelmine kuu, teemas Mida hetkel kuulate?. Ma hakkan vaikselt sellest välja kasvama, Läbust siis.
                    See ei tähenda, et Su postid nüüd midagi rohkem väärt oleks.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas oncool Vaata postitust
                      Pean ka ennast tabelisse trügima !
                      Tee seda kindlasti.
                      Algselt postitas aanvaller
                      raamatud on pededele!

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        See ei tähenda, et Su postid nüüd midagi rohkem väärt oleks.
                        putsi kus on hakanud targutama
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Evu Vaata postitust
                          putsi kus on hakanud targutama
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            sügiseses tabelis loodan cannumanist ees olla!
                            looda looda. Arvestades seda, mis juttu ajavad need uue kooli Roma fännid seal ja seda, et Roma ilmselt CL-i ei pääse, siis Roma teema on suve lõpuks juba läbus.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              looda looda. Arvestades seda, mis juttu ajavad need uue kooli Roma fännid seal ja seda, et Roma ilmselt CL-i ei pääse, siis Roma teema on suve lõpuks juba läbus.
                              Milleks siis Roma teema on? Kas ei või arutada nende küsimuste üle mis neid puudutavad ja uudiste üle, mis on Romaga seotud?
                              See et sina igale poole paska ajad siis sina peaksid tõesti olema Suurim läbustaja siin foorumis aint paska ajad. Pead ennast mingiks vanaks foorumi haiks ja suurendad siin enda postituste arvu üritad siin mingit rekordit saavutada.
                              Sinu kui kasutaja soovitaks ma LÄBUSSE paigutada. Kus on alles jutt uue kooli Roma fännid
                              Kui aus olla siis ma olen su poste lugedes nagu lootnud midagi asjalikku lugeda midagi faktilist- aga ei enamus ikka mingi ilgutud rubbish- üritatud põimuda naljakalt hapu peedistatud huumoriga.
                              Ma lootsin, et sa vähe asjalikum vana oled ja meid mingite Roma uudistega ka kursis hoiad sina käid seal aint nagu koer kusel. Kused korra peale, et oleks märgistatud ära- oma territoorium peab ju ära märgistatud olema.
                              Ära pahanda , aga ära pea ennast teistest paremaks!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #60
                                Tore teada, et mõni vend kriitikat ei kannata. Teinekordi hea torkida
                                Muidugi maha ma sind ei kannaks, sest analüütilist talendi on sul palju ja rohkemgi veel.
                                Aga ole nüüd tubli ja jäta vähemalt LÄBU mulle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X