320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbustajate TOP10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Roma fännid omavahel -- tõotab verd.

    Kommentaar


      #62
      Ma mõtlesin ühe nalja välja:

      Mida see 96 smörgåsbordi pildil tähendab?
      See on ta IQ! TÜÜP ON LOLL NAGU LAMMAS!!!!

      Kommentaar


        #63
        paistab, et oled selgusele jõudnud.

        Kommentaar


          #64
          See oli nali! 96 on ainult 4 punkti alla maailma keskmise ehk arvatavasti umbes foorumi keskmine.

          Kommentaar


            #65
            peab tunnistama, et su sõnal on väge. tunnen end poole küündimatumana kui tund tagasi.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
              paistab, et oled selgusele jõudnud.
              Tegelt Sa olid ju vahepeal lahkumisele lähedale, miks Sa nüüd ei lahku?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #67
                ma ei tea, võin minna küll. pakaa!

                Kommentaar


                  #68
                  Tofoa, sa idioot, mida sa tegid?!?!?

                  Kommentaar


                    #69
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #70
                      Sa oled väga koba youtubeitaja.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Tore teada, et mõni vend kriitikat ei kannata. Teinekordi hea torkida
                        Muidugi maha ma sind ei kannaks, sest analüütilist talendi on sul palju ja rohkemgi veel.
                        Aga ole nüüd tubli ja jäta vähemalt LÄBU mulle


                        Tore, see oleks mulle justkui tunnustus Giuseppe Gianninilt
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                          suurendad siin enda postituste arvu üritad siin mingit rekordit saavutada.
                          great wall of text sisaldas ka faktilist teadmatust.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            great wall of text sisaldas ka faktilist teadmatust.
                            Järelikult võtame hinde ühe palli võrra alla
                            Nagu mu ajaloo õpetajal ikka kombeks oli!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #74
                              davai Smörr? Lastel algab koolivaheaeg. Tee enne tabel ära siis sügisel on hea vaadata kellel parim suvi oli...

                              Ja siinkohal luban, et vähemalt üritan mingit skripti kirjutada (või sunnin kedagi), mis peaks automatiseerima selle postide lugemise..või vähemalt tugevalt lihtsustama. Niiet Smörr tee tabel ära siis ma hakkan koodi lükkama suvel millalgi.

                              Muidugi usun, et tegelikult on meie modedel või adminnide see info vist kuidagi väga kergesti ka kättesaadav, või ma eksin?

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                davai Smörr? Lastel algab koolivaheaeg. Tee enne tabel ära siis sügisel on hea vaadata kellel parim suvi oli...

                                Ja siinkohal luban, et vähemalt üritan mingit skripti kirjutada (või sunnin kedagi), mis peaks automatiseerima selle postide lugemise..või vähemalt tugevalt lihtsustama. Niiet Smörr tee tabel ära siis ma hakkan koodi lükkama suvel millalgi.

                                Muidugi usun, et tegelikult on meie modedel või adminnide see info vist kuidagi väga kergesti ka kättesaadav, või ma eksin?
                                su mõtted on ajaloo prügikastis, nõuan vahetust!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X