320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Donkament

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Esimeseks breigiks kukkusin 58. Muidu seilasin esikümne järel. Lõpus tegin erilolle otsuseid ja näitasin nõrkust ka. Paari käega korjati pool saagist ära.

    Grizzlis on ka just välja lennand.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Esimeseks breigiks kukkusin 58. Muidu seilasin esikümne järel. Lõpus tegin erilolle otsuseid ja näitasin nõrkust ka. Paari käega korjati pool saagist ära.

      Grizzlis on ka just välja lennand.
      Mis su kasutaja on?

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Muusatuus Vaata postitust
        Mis su kasutaja on?
        Oeh. Lugema peab.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #49
          Rainer44? ....

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Muusatuus Vaata postitust
            Rainer44? ....
            Püüa nüüd. Natukenegi.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #51
              96. Peale pausi suutsin ilusti üles ronida, aga uude lauda sattudes sain 'nime tehes' ristsed. Arvasin, et buttonil on röövel ja lükkasin kõik sisse ning AJ sai AK kotte. Seejärel jäin 3k peale virelema(sb 150/bb 300) kuni tuli käsi millel nimeks vaid KLASSIKA.

              Taskus AsTh
              limp
              limp
              limp(Hero)
              limp
              limp.

              Flop KQJ rainbow. UTG paugutab all-in oma 3k, mina slowrollin ja järgnen. Mingi jorss tagant paneb ka oma 3k nööpe keskele.

              Esimesel mehel Q7 suited aj teisel K8 võimaeiteaiseka-mis-donkeykongi nad panid.

              Ja siis joosti flush lauda.

              A pisut oli lõbusam ikka kui muiduturna. Epic for win. Yheksa mängib ka?

              -e- ja ülipede, et ma ei oska trio hande convertida.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #52
                14 käib kah.

                Kommentaar


                  #53
                  foorumi omadest parim?

                  Kommentaar


                    #54
                    Vägisi kisub ikka Leetu see üritus.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #55
                      mu iPod väidab, et keegi "Subrik" on mulle maili saatnud: mis pass on?
                      Kallis Subrik kui sa juhtud meid praegu vaatama, siis pass oli: nurgalook

                      Vaadake meid jälle

                      Kommentaar


                        #56
                        Liitusin mingi teise donkamendiga ka socceri turna lõppu vaadates. Neli tundi hiljem olen võitjana siin. Kahjuks võitsin pileti mingile turnale, millest mul aimu ka pole(üles ei leidnud). Teise koha eest oleks vähemalt 77 eurosenti saanud.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #57
                          Sa said pileti homsele/tänasele (whatever 06.01) toimuvale Superweekend päevasatikale. 2,5 euri oli pileti väärtus. Turniir vist on kell 20.30, aga vaata ise järgi turniiri nr. 2315836.

                          Sealt võid võita pileti supersatelliidile, mis vist toimub pühapäeval 2.02. Ja sealt võid saada 650EUR-ise paketi Olympicu kahele turniirile, kus sinule lisaks 120 purjus mundinaavia skanni ja kohalikku metsavarast/päikseprillidega wannabe prod/douchebagi. Siis paned need mõlemad kinni (ca 40-50TEEK) ja siis WSOP jne.

                          P.S. 809 osaleja turniiri kinnipaneku eest 2,5 eurine sati pilet on muidugi vau. Hahahahahahahahahahaaaa... ei peaks naerma, aga hüdroLOL. Wp gg sir...
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            Sa said pileti homsele/tänasele (whatever 06.01) toimuvale Superweekend päevasatikale. 2,5 euri oli pileti väärtus. Turniir vist on kell 20.30, aga vaata ise järgi turniiri nr. 2315836.

                            Sealt võid võita pileti supersatelliidile, mis vist toimub pühapäeval 2.02. Ja sealt võid saada 650EUR-ise paketi Olympicu kahele turniirile, kus sinule lisaks 120 purjus mundinaavia skanni ja kohalikku metsavarast/päikseprillidega wannabe prod/douchebagi. Siis paned need mõlemad kinni (ca 40-50TEEK) ja siis WSOP jne.

                            P.S. 809 osaleja turniiri kinnipaneku eest 2,5 eurine sati pilet on muidugi vau. Hahahahahahahahahahaaaa... ei peaks naerma, aga hüdroLOL. Wp gg sir...
                            Chris Moneymaker in the making noh.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                              P.S. 809 osaleja turniiri kinnipaneku eest 2,5 eurine sati pilet on muidugi vau. Hahahahahahahahahahaaaa... ei peaks naerma, aga hüdroLOL. Wp gg sir...
                              Tohib ma panen selle Jasperile allkirjaks?

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas ek Vaata postitust
                                Tohib ma panen selle Jasperile allkirjaks?
                                Tohib ikka(eelmine tüütaski juba ära). Täna tulete mulle kaasa elama jah?

                                A no enda kaitseks ... Vaatasin mingi freeroll ja läksin sinna puhtalt all-in maniaci panema, kui socceri turna lõppu jälgisin. Mingi max viie käega oli 16k käes ja siis olin pikalt sit out, kui socceril finaallaud oli. Läksin tagasi ja hittisin nii julmalt. Kõik calliti maha ka sest ma panin sellist maniakki. mingil hetkel hakkasin vaatama ka, mida mängin, aga siis olin ülisuurelt esimene. Järgmine pauk oli 100k peal, kui äkitselt leidsin ennast uues lauas mingi esimest korda situatsioonis, et kellelgi oli rohem chipe. Ja mingi esimese viie käe jooksul läks ministack all-in ja mina + chipleader callisid. Mul käes 55 ja lauda 5K5. Insta all-in, et näha välja nagu mingi donk-bluff ja tagant AK-ga vend loovutas kõik mulle. Järgmise viie käe jooksul sain veel ühe neliku, mis kinni maksti. Ja siis mingil hetkel ässad pocketis ja mingi jorss slowrollis oma kolmikut. 5 meest oli järgi siis vaatasin mis turnaga tegu. Tip-top noh. A mul savi. Mängurõõmu oli ikka nii palju. No reaalselt ma hittisin vist rohkem kui Gold oma WSOP ME võidu ajal. -e- Tera ma oleks Chuck Norrise ka välja hittinud sealt.

                                [kui läbi lugesid siis küsige kelleltki tugrikuid, kellel neid on]
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X