320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Häbipost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    meil oli flora fänn ka olemas, rohkem äärmustesse vist ei anna minna eriti.
    alati võib ka as roma-ks minna.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      meil oli flora fänn ka olemas, rohkem äärmustesse vist ei anna minna eriti.
      No siis anname andeks

      Kommentaar


        #48
        Njaa, tuleb tunnistada, et seekord hoidis vello end tagasi ja tegi ainult ühe b52 ringi ja tundub, et paar ringi midagi muud veel ning laulmise asemel eelistas Arsenali fänne kaelustada. Õnneks esines konn sütitavate sõnavõttudega, mida ei katkestanud isegi Aifo norskamine tagapingil ega Shmutovi pidevad vahelesegamised. Teemaga solidaarne olles naelutaks lisaks tuduvale Aifole häbiposti veel rutakalt lahkunud fillyd ning soliidselt juua täis võtnud vanderraiduri. Kudost tahaks samas jagada aastase pausi järel korraks laekunud esigrafomaan mcnamarale, foorumi seksikaima postitajaga lahkunud vincentile (ju änimal) ning eriti sooviks poodiumile tõsta härra vaikiva mehe, kes, olgem ausad, peale mõnekümne cl-i valge kure manustamist on kõike muud kui vaikne. Oli tore!

        PS. kaunasööjad, kuidas hommik oli?
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #49
          me peame ürituse formaati muutma kuidagi selles suunas, et ma nii palju ei jooks. näiteks vahepeal peaks olema mingid tegevused mille ajal ei saa juua. see on täitsa ebanormaalne, et mu viimase 13 kuu kolm kõige räigemat joovet pärinevad neilt kolmelt Soccerneti ürituselt, mida ma üldse külastanud olen.

          aga positiivse poolepealt tahaks tuua välja esmakohtumise vaikiva mehega ja asjaolu, et Billy nägi välja kõige parem, mis ma teda näind olen. mainimist väärib ka Arsenali fännide üha enam pedestuv välimus, mis oli küll veits gei, aga siiski päris ilus. kuna kohal olid ka vello ja mcn, siis oli silmailu mõistes tegu kindlasti siiani parima aastaalguse gaalaga. ka kõnede osas andis seekordne gaala eelmistele silmad ette. negatiivse poole peale jääb ürituse prematuurne lõpp, mille peamiseks põhjuseks oli asjaosalisi niitnud joove. öäk!
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust

            PS. kaunasööjad, kuidas hommik oli?
            kolmeraundiline.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
              me peame ürituse formaati muutma kuidagi selles suunas, et ma nii palju ei jooks.
              Mul on ka jube keeruline oma tavapärase ühe õllega piirduda. Sellepärast pikemalt kohal olla ei saagi. Ja hirmsasti meeldiks kui oleks veidi vähem kärarikas koht. Juba teist korda oli mul kahju, et teise lauaotsa jutte üldse ei kuule.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                naelutaks häbiposti veel rutakalt lahkunud fillyd
                Nagu ikka, jagab jyriöö uudisteagentuur ainult pooltõdesid. Hoolikalt sündmusi rekonstueerides selgub, et jõin lisaks minu ette pandutele ära ka kõik Billy shotid ja avastasin umbes 10 minutit peale viimast tekiilat, et kui proovin öelda 'fiskaalpoliitika', kostab ainult 'bläb-bläb'. Seega ei lahkunud me rutakalt, vaid täpselt õigal ajal ja lisaks veel mõõdetult sammu astudes, mis oli ka ainus liikumisviis, mida saavutatud joove võimaldas.

                Aga üritus oli aus. Loodetavasti läksite ikka lõpuks ka kukusse või vähemalt Kõikuva Mehega levikasse.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  Süvenev tiisikus on mu maha murdnud.
                  Nõrk, muidugi. Me oleks saanud moodustada nurgapalati vms. Billy näiteks kügeles hoolimata "teise päeva" hävitavast mõjust oma füüsisele ja seljavalust, mis ühe keskmise meesterahva ajaks endale kirsturaha kokku kraapima, kenasti Hundi taburetil ja ootas, et saaks jätkata Sleepiga sarja "ainuke intelligentne vestlus peerude kokkutulekul" raames mõtetevahetust CERN'i osakeste kiirendi, antiaine ja vooluvõrgu uksekeste teemadel. Egas ilmaasjata ei olnud mul tellitud koju käima NatGeo, Imeline Teadus ja Ajalugu - ettevalmistus oli põhjalik, ütleme nii. Aga seekord tuli leppida kaasfoorumlaste aina valjenevate röögatustega, mis kõrvallauas pesitsenud välismaa inimesed? meie lauda fotokaameraga sihtima panid (nagu röögatust saaks pildistada!), hoolikalt minu kampsunit oma telefoni jäädvustava Smuti ning Arsetandemiga, kes otse mu silme all fittit maha murdsid. A eks ole tore ka see!
                  kaks firmatorti, kast pepsit!

                  Kommentaar


                    #54
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      Kuidas sa pärast 22:00 alkot said osta?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kuidas sa pärast 22:00 alkot said osta?
                        Suured onud tohivad lõbustusasutusi külastada.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                          $€£$€$£$€$£€$£€$£€$£
                          Hot-shotid tellis siis keegi teine? Või kaotasid selle tšeki ära?

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Suured onud tohivad lõbustusasutusi külastada.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas erxx Vaata postitust
                              Hot-shotid tellis siis keegi teine? Või kaotasid selle tšeki ära?
                              Ma vist seda ei tellinud tõesti.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                #60
                                "neliteist klaasi ja kaks šampust. kõige odavamat!"
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X