320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

triobet

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kõvad sõnad MEHED!!!!

    Kommentaar


      #17
      LOL.

      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        #18
        Lihtsalt naerma ajab !!!Nagu elu näitab ikkagi on klaviatuuri tagumisega nii palju kõvasid POISIKESI siin et anna naerust otsad!!!

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas madis3555 Vaata postitust
          Lihtsalt naerma ajab !!!Nagu elu näitab ikkagi on klaviatuuri tagumisega nii palju kõvasid POISIKESI siin et anna naerust otsad!!!
          Tahad sa sellest pikemalt rääkida?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #20
            no keegi mulle seda privas ei taha ytelda? seal oli ikka kirjas et soccerneti aksutajatele mitte et Erilistele soccereti meestele kellele näo järgi neid paroole antakse.

            Kommentaar


              #21
              no arvata oli .. k6ik ju kardavad mind arvavad et v6tan teie raha 2ra irw

              Kommentaar


                #22
                do it! be champions!
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  #23
                  veider, ma küll mingitele teistele inimestele mõeldud üritustele sisse ei tungi. huvitav miks. äkki on mul elu või midagi. kes oskaks diagnoosi panna?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #24
                    ma kardan et asi on selles, et tänu nendele superweekend freerollidele, kus reaalset RAHA võita ei saa, siis tulebki leida need turniirid kus ikka sulas tasustatakse gämblimist
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      äkki on mul elu või midagi.
                      Posts: 8,759
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Voolma Vaata postitust
                        tere olen otsind siin juba tykk aega aga ei leia parooli soccernet.ee freerollile mis triobetis toimub.. kas keegi saab aidata?
                        Kui sa ütled mitu väravat on Oper Eesti koondise eest löönud, siis ütlen sulle Soccerneti FR parooli

                        Kommentaar


                          #27
                          mis on trio bet?

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Posts: 8,759
                            See on mu päeva keskmine kõikide foorumite peale kokku.

                            THUG LIFE!
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas ek Vaata postitust
                              Kui sa ütled mitu väravat on Oper Eesti koondise eest löönud, siis ütlen sulle Soccerneti FR parooli
                              Piikspoiss saatis mulle privaatsõnumile vastuse, eeldame, et see on õige (35)
                              Auhinnaks jaanuari FR parool - nurgalook

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas ek Vaata postitust
                                Kui sa ütled mitu väravat on Oper Eesti koondise eest löönud, siis ütlen sulle Soccerneti FR parooli
                                saatsin sulle selle operi väravate arvu ja saada mulle nüüd triobeti parool

                                Kommentaar

                                Working...
                                X