320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Talendijaht

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    ok ma saan aru et rahavas hääletab puhtal emotsiooni pealt. Aga no krt žürii võiks ikka aru saada mis on talent ja mis niisama äge vaadata.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      nojah. Kui oleks mõni tore tissitar ennast seal lihtsalt ventanud, oleksin ka ilmselt temakesele hääle andnud
      No nagu seinaga räägiks! Ütlesin ju, et minu otsust ei olnud sellepärast selline, et nad niiiiiiiiii jubedalt nunnud olid.

      Kommentaar


        #48
        See jh nagu suht out saade. Kui nii võtta siis peaks talendina võtma ikkagi midagi sellist mida enamus rahvast ei suuda järele teha.See piljard oli kindlasti midagi sellist mida naljalt ei õpi. Samas mingi sangpomm we mida iganes-mida saab hea trenniga viia kuskile tasemele. Siis võiks võtta ju Talendina ka erinevaid inimesi kes tulevad sinna laulma-seda ei saaks ka suure trenni juures-samas pole ka kõigil julgust, et esineda-ka see võiks olla ju talent. Kuna kõik meist ei suuda ju tipptasemel laulda või üldse viisi pidada.Kuid vaadates selle juures Superstaare we mida iganes, siis laulda oskavad paljud.
        Niisiis seal peaks ikka väärtustama selliseid etteasteid mis erilised ja mida igapäev ei kohta,mis võtavad ikka lõuad pärani.
        Isade etteaste oli midagi teistsugust, kuid kindlasti talenti kui sellist seal ei olnud.Ja seal oli ju mingi pea 4 we 5 isa ja last. Kas siis kõik olid talendid?
        sigpic

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Gairi Vaata postitust
          No nagu seinaga räägiks! Ütlesin ju, et minu otsust ei olnud sellepärast selline, et nad niiiiiiiiii jubedalt nunnud olid.
          ma jätan su ainult sellepärast rahule, et ma pean kohe tualetti jooksma ja sa oled estoni naine

          Kommentaar

          Working...
          X