320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eestimaist venekeelset räppi.

    Explore the largest community of artists, bands, podcasters and creators of music & audio

    Kommentaar


      Tulles tagasi eesti räpitüli juurde. Abraham kirjutas et võiks jama ära lõpetada ja sõbrad uuesti olla.

      Link

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Tulles tagasi eesti räpitüli juurde. Abraham kirjutas et võiks jama ära lõpetada ja sõbrad uuesti olla.

        Link
        Palu vabandust - "las Papa (edaspidi: Uku) palub oma promoplaani ja loo eest avalikult vabandust ja võtab selle maha."

        Teie olete süüdi - "Legendaarse poolt anti mõista et see on lasteaed. Jah see on lasteaed millel Legendaarne lasi juhtuda ja mida mina proovisin ära hoida. "

        Ma olen parem ja löödamatu "Aga kui faktidest rääkida, siis kuulati praegu minu lugu 4h'ga rohkem kui Uku oma 4 päevaga. See juba näitab, et pole kvaliteeti ja taset üldse hakata siin midagi ette kujutama läbi valede ja promoplaanide."

        paljulubav
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Tulles tagasi eesti räpitüli juurde. Abraham kirjutas et võiks jama ära lõpetada ja sõbrad uuesti olla.

            Link
            more or less saadeti persse - https://www.facebook.com/SuurPapa/posts/497108406995655
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              arvestades nii suure papa kui ka abrahami edukust eesti räpiskenes, siis võib vast öelda, et see konflikt töötab nende mõlema kasuks. kuna kumbki artist on lähiajal oma uut plaati välja andmas, siis reklaam on ju vägagi tervitatav. tomm muidugi üritas ka sõna sekka öelda aga suutis sellega ainult endale vett peale tõmmata. naljakas on see, et need dissträkid olid kõik kuidagi üle perse tehtud. papa oli enda kohta täielik pettumus ning juut keevitas ka kähku mingi junni vastuseks. oleks ju võinud väheke rohkem vaeva näha oma lugudega. muidu naljakas jälgida seda ossräpparite klähvimist. täitsa paras paar.

              Kommentaar


                üks lugu ka, vastavalt aastaajale

                Kommentaar


                  Natuke uuemat UK hip hopi


                  Natuke vanemat UK hip hopi




                  Bars & hooks laul oli päris hea, eelmine Aphtay oma samuti, thnx

                  Kommentaar


                    Minaj who? ja muud uued hoorad. Tegelt pole isiklikult kunagi ühtegi Nicki lugu lõpuni kuulnud, see polegi hetkel teema, aga arusaadav mida Missy selle looga öelda tahab paljudele.

                    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                    Kommentaar


                      Enne kui mingid oinad ebatervet huumorit solkima lähevad, tuleb teatada siin, et RAAAAAUND 2!

                      https://soundcloud.com/uku-arop/suur...aula-minu-nime
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Aa ja seda ka, et.



                        Mulle täitsa istub selle biidi mürtsu ja kuhugi kõlbamise suhe.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Rolling Stone võttis vaevaks ja valis välja 50 parimat hiphopi lugu läbi aegade.

                            To make this list, Rolling Stone asked 33 artists and experts – from Rick Rubin to Busta Rhymes – to choose their favorite hip-hop tracks, then crunched the numbers.

                            Kommentaar


                              iseenesest täitsa pädev list. Nukker, et Nasi ja Wu Tangi ainult üks lugu oli (samal ajal kui mingi big pimpin sees oli, kamoon). Top2ga on raske mitte nõustuda, arvestades nende mõjukust ja personaalsest aspektist kas või seda, et ega minu playlistist peale nende kahe nii vanu räpse ei leiagi.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                mis sellest tädist arvate?
                                tundus üsna teemasse ja nii vähe või palju ma keelest aru sain tekst tundub olema ka päris asjalik.

                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X